Výsledky z triple testov

30. dec 2020

Vedel by mi niekto vysvetlit vysledky z triple testov, jedine čo viem že AFP je vysoké z dôvodu syndrómu zaniknutého dvojčata ale inak ich neviem posúdiť či sú ok

luciannka83
30. dec 2020

Vyslefok s tebou odkonxultovala dr a vcera si pissla, ze si ho ides este raz overit u ineho dr. Taktiez v sprave z testou mas uvedeny vyslefok screeningu. 🙈 Myslis, ze ti my povieme nieco ine ako dvaja dr?

autor
30. dec 2020

@luciannka83 viem len že AFP je vysoké a to mi bolo vysvetlené, ostatným výsledkom sa mi nevyjadrili, k Dr. idem až v januári, nerozumiem tomu komentáru, prosím ak nevies sa vyjadrit k výsledkom, zdrz sa komentára

sonnenshein
30. dec 2020

Vysledok screeningu: Screening negativny.

luciannka83
31. dec 2020

Ale nechapem, co chces vysvetlovat, ked zaver mas screening negativny. Riesis to vsade mozne, len nie so svojim dr. Bud v klude a nerob si zbytocne stresy tam, kde su zbytocne.

nela6
31. dec 2020

normalne ti vyslo nizke riziko, mala si ist aj na 3d a triple by ta nezaujimal, kedze je ovplyvnený aj tvojim telom, a placentou, a doktori nevedia ktorý faktor práve zauradoval... pri 3d mas krvne testy, utz a ovela viac faktorov co z toho vysleduju, ak ti aj morfologicky utz vyjde ok, tak na triple zabudni... ktory je aj tak stale negativny

autor
31. dec 2020

@luciannka83 @luciannka83 tuším má niekto potrebu vyjadrovať sa bez porozumenia čítania a kontextu, k lekárovi idem až v polovici januára, tento rok sme už o jedno babo prišli, vôbec sa nevyjadruješ k výsledkom len zbytočne komentuješ bez pochopenia textu alebo k jednotlivým parametrom, pokial sa nevieš odborne vyjadrit k výsledkom, zbytočne to tu komentujes, vážim si každú jednu kočku čo sa vie odborne k danej problematike vyjadrit ale takéto útoky a výlevy voči iným osobám sú úplne mimo, ja osobne pokial neviem pomôcť iným mamičkám sa zbytočne nevyjadrujem, vôbec nevidíš do problematiky a už vôbec nie do dôvodov prečo sa snažím čo najviac zistiť o výsledkoch triple testov🙈

luciannka83
31. dec 2020

Vidim, ze ani ty necitas s porozumenim, tak zbytocne s tebou daco riešit,....pekneho Silvestra a vsetko dobre do noveho roka. 🥳

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre