Zhoršil sa vám atopický ekzém počas tehotenstva?

fula
12. aug 2006

Mamicky, buduce mamicky, ktore mate atopicky ekzem, zhorsil/zlepsil sa vam ekzem pocas tehotenstva? Mali ste specialnu starostlivost o ekzem pocas tehotenstva? Najde sa pripad, kedy dieta matky s atopickym ekzemom malo tiez atopicky ekzem? Zaujimaju ma rozne skusenosti mamiciek/buducich mamiciek ohladne atopickeho ekzemu.

sandynkaaa
1. nov 2017

@sisaaaaa Ved toto som si povedala!Tiez si trpim svoje a stale dokola,len nech deti nic nemajuuuu a mne to nevyslo😕Drzim moc palce,aby sa u vas neobjavil ani🙏

maykaaa1122
7. nov 2017

ja som skusila bepanthen, odporucila mi ho dr. a som spokojna, vobec sa mi ekzem mi ..naopak mizol..

damoska
10. júl 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

@maykaaa1122 pomohol? Alebo si o musela vymenit za niečo iné? V inej diskusii som čitala o kreme Protopan a v suvislosti s atopickým ekzemom a pokožkou si ho dost chvalia. Sama som ho ale nikdy nevyskušala

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanadeti
22. jún 2022

@fula Ja atopicky ekzem nemam, ani moj muz, no syn to mal dlho.
Teraz uz mame po problemoch. Pred 2 rokmi sme dostali tip na purifikacny program. Syn mal vtedy uz 14r a absolvoval mesacny purifikacny program, dostal z tela vsetok sajrajt von. Uz ma 16 rokov a ziaden ekzem od vtedy nema, ani psoriazu vo vlasoch. Tym postupnym saunovanim (nizke teploty okolo 60 stupnov) sa mu potom vylucili vsetky skodlive latky z tela von a teda aj zle vedlajsie latky z ockovania. Ten program je zalozeny na saunovani s pridanim mineralov a vitaminov a doplnovanim rastlinnych tukov a doplnenim jedalnicka o vela zeleniny (nie paradajky) minimalne 300g denne. Robia to v KE, PO, BA, Levice a pri BB. Niektore deti to zvladnu uz ako 9 rocne, ale napr kamosov syn az ked mal 13r, lebo mu dlho nechutila zelenina ani rastlinne oleje. Neviem, ci som vam teraz pomohla, ale nadej na vyzdravenie tu je. Skoda len, ze tento program nepreplaca poistovna, ale za tie peniaze nam to stalo. Nehovoriac o tych prebdenych nociach a vysedavani v cakarni u koznej. Plus tie peniaze za maste, co nie su na predpis ani neratam a malo co zaberali. Iba zial tie kortikosteroidne. Tak co, pomohla som vam nejak? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre