Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zlomená kostrč a tehotenstvo.

lucylucka
29. mar 2020

Ahojte.Ma niekto skusenosti ak je zlomena kostrc, tehotenstvo prebehlo normalne a aj porod?Ja ju mam zle zrastenu a som v 8 tyzdni tehotenstva.Za kazde info budem vdacna 🙂

natuska87
29. mar 2020

@lucylucka Neviem, mne sa kostrč zlomila pri páde , ale nebola som následne tehotná.Chceli mi ju napraviť, ale ja som odmietla...Dnes, po dlhom sedení ma veľmi bolí.../sedavé zamestnanie/☹

lucylucka
autor
29. mar 2020

@natuska87 no pri dlhom sedeni najma na tvrdom aj mna boli zadok 😕 niekedy sa aj stalo ze ked som robila vela pohybov tak som si musela az cupnut lebo ma zacala z nicoho nic boliet..a zlomenu kostrc som zistila pred 3r.Ja som spadla praveze uz davno na korculiach len 1 porod mi ju asi az uplne zlomil..a teraz neviem ake to bude s druhym..🤔

rebekamarcusko
29. mar 2020

No ja som ju mala asi tri krát silno narazenu a po oboch pôrodoch ma neskutočne bolela, nevedela som sa normálne postaviť, musela som sa dat na 4 a tak sa nejak postaviť. Ale prešlo to asi po 2tyzdnoch.drzim palce

lucylucka
autor
5. apr 2020

@rebekamarcusko super ked to tak preslo.Ale tiez si mala silne bolesti ked sa ti tak tazko vstavalo.A teraz uz vobec nezaboli?Tak dufam,ze aj u mna to potom prejde.1 tehotenstvo som si uzivala a myslela som ze bude tak aj druhe..ale toto je uplne ine.Je mi zle,boli kostrc..Tak budem silno verit ze ta bolest odide,zatial sa da zvladat ale som este len v 9 tyzdni.

rebekamarcusko
5. apr 2020

@lucylucka samozrejme keď ďalšie sedím a mam sa postaviť tak to boli a ťažšie sa mi vstáva. Len po tom pôrode som sa postaviť vôbec nevedela. Celá som bola z toho taka nenotorna. Počas tehotenstva ma nebolelo až pôrode. Ale viem ze mi kostrc kukali dosť dávno a nemala som ju zlomenú. Len asi je už citlivá tým, že som na ňu viac krát padla. A ešte aj tie pôrody do toho. Prosto ma bolela sto krát viac ako normalne