• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mohla anestézia a antibiotiká ublížiť dieťatku?

26. februára 2015 
Ahojte, vie mi niekto poradit alebo ma niekto podobnu skusenost? V 3tt som bola na vybere mandli v celkovej anesteze. V tom case som este nevedela ze som tehotna. Je to moje prve tehotenstvo a dlho ocakavane. Teraz som v 11tt a mam obrovske obavy, co mohla sposobit anesteza a lieky. Brala som ATB a lieky proti bolesti. Je nejaka sanca ze to moze dopadnut aj dobre?
30. jún 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majuška já si myslím, že když už jsi v 11tt a zatím je všechno v pořádku, tak že to bude dobré. Doktor ti k tomu něco neřekl? Stejně nechápu, proč se před anestezií nedělají automaticky těhotenské testy :unamused:
30. jún 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj majuska ak si sa dostala do 11tt urcite tie lieky nemali vplyv na vyvoj dietatka..ale ak mas obavy povedz a zdover sa stym tvojmu gynekologovi :wink: drzim palceky
30. jún 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ronie • 2d • Dnes ve 14:17
majusko nemá cenu se nerovovat, stejnak to neovlivníš a stresem spíš k horšímu, osobně si myslím, že to těhotentví nijak neovlivní, já byla na operaci slepého střeva asi ve 3.měsíci , bylo to nepříjemné,a le vše dobře dopadlo :wink:

jaspina • snž • Dnes ve 14:38
Majuš - teď někde říkali že narkoza těhu nevadí a když to bylo tak brzo (léky) tak mi moje doktorka taky říkala, že když máš něco ještě než zjistíš, že si těhule, tak to nevadí. Je to tak brzo, že mimi ještě není napojeno na tvůj oběh. Zatím ho tuším vyživuje váček. Takže to určitě bude v pořádku
8. júl 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doktoři tvrdí, že příroda to zařídila tak, že pokud je na začátu těhotenství něco špatně, tak se tělo samo zbaví "špatného" zárodku a pokud těhotenství pokračuje je vše o.k. :wink:
8. júl 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ma niekto skusenotsi s antibiotikami a narkozou v 4/5 mesiaci tehotenstva? (a pocas kojenia..)
26. feb 2015 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok