Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

maminakatka
30. jún 2010

@liv1 juj vidis to ,aka som nepozorna uz 😀 ten maly mi uz aj na hlavu asi tlaci 😀 ...hned by som isla niekam k vode ,ale ked tu u nas nemame nic 😝 ....tak aj tovja mala je taka akrobatka ako ten nas maly hucutik ? ani mne neda spat ,to je jedno aj ked by som spala na macku aj tak nespim ,lebo si najde sposob ako ma kopnut 🙂 vcera sa roztlacal ako grof 🙂

maminakatka
30. jún 2010

@tadotami to mame aj my v zastrcke a ti poviem rano taky masaker na zemi fuuuuuuha ,nestiham to vysavat 😀

drzkosa
30. jún 2010

@liv1 no to aj ja dufam ze po porode budem opat stihlunka 🙂) Bojim sa toho ti poviem ale ide mi to hlavne do prs, bruska a trocha do bokov inak nohy ako komar 🙂)) no zatial

maminakatka
30. jún 2010

@liv1 musim umyt okna ,take ich mam spinave akoby sa neumyvali nikdy po tych dazdoch 😠 a pomota sa snura ? ten moj si nechce rozmysliet a stale je KP ☹

tadotami
30. jún 2010

@maminakatka povodne sme prezili a teraz nas tie bestie pozeru.
damy musim sa ofnut na chvilku.majte sa.

maminakatka
30. jún 2010

@drzkosa to som mala aj ja na zaciatku ten spanok 🙂 ked ma slahlo ,musela som lahnut a spat 🙂 juj pod rozprestriem plachtu aj tebe 🙂 budeme na dovolenke dve 🙂 aj koktail urobim nejaky ,nech to ma gule 🙂

maminakatka
30. jún 2010

@tadotami tak to ano a u nas na vychode boli riadne tie povodne ...oki maj sa a davaj pozor pri umyvani okien !!! 😉

liv1
30. jún 2010

@maminakatka tiez akrobatka. nechapem kde berie tu silu 😀 . a ja tiez tie okna mam spinave jak fras, ale kaslem na ne 😀 chodi mi pani upratovat, tak ju na buduce poprosim..

@drzkosa neboj 😉 . cvicit, behat, pri malom schudnes raz dva. 😉 ja teda dufam ze tiez. lebo jak som doma 2 a pol mesiaca lezala tak celulitidka ma riadne navstivila, pevne verim ze sa jej zbavim potom.

@tadotami pocula som ze schody pomahaju tak skus 😉

idem sa babule zbalit k tej vode. zatial pa 🙂

drzkosa
30. jún 2010

@maminakatka chii no myslim zeby nam stacila cista voda s vytlacenym citronom no nie?? Nooo tak ani nehovor hned by si ma ukecala na leháro pri telke

drzkosa
30. jún 2010

@liv1 no ja teraz ako mi zacalo byt lepsie tak chcem zacat cvicit pre tehulky nech mam ako taky pocit ze nieco pre seba robim

maminakatka
30. jún 2010

@liv1 ved to ,ze maju silu tie nase zlaticka 🙂 posli tu pani aj do Roznavy 🙂 xi xi ...jasne bezkaj a fajne si uzi aj za mna pri tej vode ,aspon paprcky namoc 🙂

maminakatka
30. jún 2010

@drzkosa kolko si to pribrala ?? co opisujes vyzera to na chlapceka 🙂 mne sa prsia zvacsili o 2 cisla 🙂 riadne lajdy mam 🙂

maminakatka
30. jún 2010

@drzkosa jasne ,ze aj citronada by stacila 🙂 a ty si kde v praci ? ci domka ?

maminakatka
30. jún 2010

no vsetci ste zdrhli ,tak idem aj ja co -to porobit ,uvarit a lahnut na moju plachtu 🙂 len skoda,ze nie na jachtu 🙂 caute a prajem pekny den

drzkosa
30. jún 2010

@maminakatka ja 5 kg a to som v 4 mesiaci fuuuuuuuuuuuuuuu 🙂 hej aj mne sa vidi ze to bude synátor vsetko do bokov a do bruska 🙂)uvidime ci su nase prognozy spravne 🙂)

drzkosa
30. jún 2010

@maminakatka v praci ☹(

janefonda
30. jún 2010

Ahoooojte...
@liv1 ako sa mas? Len si pekne uzivaj dni tehotenstva, lebo ked uz bude malicka na svete, tak budes mat co robit neboj sa 😝 Moja mala prave spinka, ale uz by sa mala budit, tak pojdeme kocikovat do parku. Ja sluchatka v usiach a kniha v ruke a mala hadam bude hajat v kociku 😀 tolko je moja predstava, len Natalka mi ju zvykne menit 😠 Neuveritelne rychlo leti cas, ked su uz dietky na svete!
Idem este zehlit, kym spinka.

@drzkosa este si to doma poriadne uzijes, bud rada, ze si medzi ludmi 😉

@tadotami ako sa dari? Ja len tolko, ze mne nic z vyvolavacich zalezitosti na malu nezabralo. Vypytala sa az sama, ked sa jej chcelo. Tyzden po termine 😠

Majte sa tu krasne tehulky!!!

drzkosa
30. jún 2010

@janefonda ahoooj ano ved aj som rada ze som tu aspon sa doma nenudim a nestresujem ale tieto tepla su neunosne... Ako sa mate? Ty sa ako citis?

elko69
30. jún 2010

@drzkosa no ved hej horsie by bolo keby si bola v nejakom uz 30 tt a v tych teplach... 😒 😒

elko69
30. jún 2010

tak dnes ma Dugy svoj velky den....myslime na nu a drzme jej palce 🙂

elko69
30. jún 2010

@pepppe ked dugy porodi a budu nejake infosky napis mi prosim lebo nestiham akosik citat vsetko..teda ked medzitym neporodis aj ty 😉

dugyna
30. jún 2010

@liv1 dakujem 🙂

dugyna
30. jún 2010

@elko69 elko diky 🙂

lutsine
30. jún 2010

@dugyna este nerodis?

dugyna
30. jún 2010

@lutsine az poobede 😉

lutsine
30. jún 2010

tak drzim palce silnoooooo 🙂

mimi21mimi
30. jún 2010

@dugyna drz sa 🙂

elko69
30. jún 2010

@dugyna a ty co tu este robis???kedy mas sekciu??

janefonda
30. jún 2010

@dugyna tak poobede pri kocikovani budeme na vas mysliet! Natalka sa tesi na kamosku!!!! 🙂 🙂 🙂

mimi21mimi
30. jún 2010

Ako som zistila, tak okrem piatkoveho doobedia, mam totaaaaalne volne dni.... baby, co ste PN alebo uz na materskej, co robite cele dni? 😀 😀 😀 Idem sa zblaznit dnes.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre