• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
hej Manowar :grinning: :grinning: to je dobra uspavanka. ja som totiz metalista :grinning: :grinning:

ale fuj, ako si sa puustila hned zrana. Ja stale vravim, ze dako bolo a dako bude. Drahy mi nosi domov 600-700 er, a z toho 520 davam na seky a doteraz sme vzdy vyzili dako. :sweat_smile: :grinning: ono sa da aj z hovna zit, len treba prist na to, ako
1. dec 2009 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme napriklad aj na svadobnej ceste boli na AC DC vo Viedni, namiesto hotela sala s vyse 10000 ludmi. :grinning:
1. dec 2009 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja zas počúvam všetko ale v aute detske pesnčky od Márie Podhradskej tie take blbovinky čo sme sa v detstve učili :grinning: Kohutik jaraby, Pec nam spadla a ďalšie :grinning:

da sa vyžiť no teraz idu Vianoce ale sme si povedali doma že kupovať nebudeme nič len ten kto chce nech babu nejake veci a hračky to je všetko, no a svokra zaplatí kočík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2009 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aspoň ste mali svadobnu cestu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my len taky svadobny víkend v Maďarsku a starali sa o nas ako o britsky kraľovsky par :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: all inclusive a všetko zadarmo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len počasie nam vyšlo jeden deň :angry:
1. dec 2009 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme vianoce vyriesili skromne. Kupujeme len detom a mamam. na deti mame limit 10 eur, mojej mame ideme kupit kravinky, ona je posaduta soskami a tak a svokre hojdacie kreslo. Chceli sme jej povodne krb, ale nikto sa nechce skladat a ja nedam sama tolke prachy. a decky dostanu vacsinou knizky :grinning:

ja som posledne listovala na internete a nasla som Ranenu brezu, tak mi vleteli slzicky do oci :slight_smile:
1. dec 2009 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zadarmo???ved to je cool. :grinning: :grinning: ale do madarska??tam by som uz nesla nikdy, mam dost 8 rokov, co som tam byvala. sami debili :grinning:
1. dec 2009 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no svokor nam vybavil tak sme tam len prišli a bolo super až nato počasie ale dalo sa :grinning: to je tak maďari chodievaju sem a my tam :grinning: zadarmooooo :grinning: ale už rok sme nikde neboli a ani sa tam nechystame :confused:

ejha ty si maďarka? hi hi hi

my deckam len hračky, synovcovi lego a neteri Barbie hoci ich ma doma asi sto furt jej malo, a maminam asi nejake drobnosti hoci vedia že nemame prachy ale pokupili dosť veci malemu no mne to neda aby nejaku drobnosť dostali
1. dec 2009 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej, ja som madar :grinning: :grinning: a hanbim sa za to, ale uz mam slovenske obcianstvo :grinning: :grinning:
ked u nas je problem, ze vsetky decka maju tolko hraciek, ze ich to uz ani nebavy. Najmladsia nella, ta ma rok a pol, ta stale listuje katalog Dracik, to ju bohovsky bavi, Ivko 4r. tn tiez len knizky o zvieratach, David 10r ten rad take tie knihy z katastrofami a tak, no a muzove deti to su nepodarky. :grinning: :grinning: Matkovi mam tasku do skoly (reebok) vydrazila som :grinning: :grinning: a boxeristicke vrece spider-man a Vikote netusim, ta si len maluje a maluje. A zasa ked dostane farbicky, tak to asi nevycari usmev. ale babiky absolutny nezajem :confused:

uz som dala varit polievocku, ale trup sa mi do hrnca nemestil, tak mu polovica trci von, tak potom budem musiet obratit, alebo ked sa rozmrazi, tak prepolim :grinning: :grinning:
1. dec 2009 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ako mam spravit tu polievku?????vsak polka kurata trci z hrnca
1. dec 2009 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Gaaaaaaroooooooooonkaaaaaaaaaaaaaaaaaa
1. dec 2009 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moja tu som len som vytrepala hava vonku lebo sedel mi pri nohach tak sme sa zdržali skoro pol hodinku kym si panko najde miesto :grinning:
1. dec 2009 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rozrež kuru na poly aby jej netrčal chrbat :grinning: veď sa musí poriadne uvariť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2009 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz som to vymyslela, ja som ju rotstrihala :grinning: :grinning:
1. dec 2009 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čo si preboha urobila? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to by ma nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2009 o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani neviem, ale vyzera to teraz lepsie....
ale som kuchar co? :grinning: :grinning: ale speciality robim fakt super, aby ste ma tu nemali za debila :grinning: :grinning:
1. dec 2009 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak nestretla si Lenku???? Ta tu ´byva cele dni a dnes ju dako nevidiet :sweat_smile: :confused:
1. dec 2009 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lenocka zrejme relaxuje alebo nebodaj spí :grinning: dnes sme adminky tej stranky my dve :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no ja zas niesom bohvieaka kucharka ale kolače napečiem hociake tie ma bavia viac :grinning:
1. dec 2009 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem sa vzdialit, strasne pomaly mi ide ten konik , trosku si nohy vylozim a potom hadam este pridem...

papa zatial :wink:
1. dec 2009 o 12:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
i mne tak divne ťaha tak hadam po obede pôjde normalne i ja si vyložím labky a sem tam tu nakuknem kto tu :grinning:

vefi paaaaaaaaaaaaaa
1. dec 2009 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj dievcence

konecne som sa dostala k pc a teda aj k vam
co mame nove?
1. dec 2009 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Leni a kde si bola docil??

Som normalne zapala a zabudla som, ze varim polievku :grinning:
1. dec 2009 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babule nemate tu niektora zoznam co treba do porodnice?? hm rada by som si ho precitala. vopred dakujem :wink:
1. dec 2009 o 14:16  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ak ano tak mi ho poslit do IP
1. dec 2009 o 14:17  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vefi vybavovala som plno veci, tak preto
a rano sme dopozeravali film
1. dec 2009 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kde ste všetky ušli?
1. dec 2009 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lusy ja som tu
a pekne dlho sama
1. dec 2009 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojček

dlho si tu? ja som zaspala a dala som variť polievku lebo vefi mi urobila chuťky no moja polievka skončila v zachode :angry: :angry: :angry: :angry:
1. dec 2009 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby....mam mali problem co by ste skor volili znacku avent od philips ale lovi od campol babies :slight_smile:
1. dec 2009 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Garonka a co si spravila tej polievke?? :grinning: :grinning:
1. dec 2009 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
motylik, ja som za avent :wink:
1. dec 2009 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok