Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

rogerka
22. jan 2010

ja som tu 😀 ale za pol hodku letim robit palacinky, manzo pride hladny z futbalu 😅 teraz tlacim pukance 😀

lucy1990
22. jan 2010

🙂 ale predsalen tych 6 tyzdnov mame rozdiel...pri mojom tempe budem mat v 17 tyzdni uz vsetko 😀 ale ked ja sa tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵

rogerka
22. jan 2010

to je super, ze sa tesis 😀 ved aj mas dovod sa tesit 😀

liv1
22. jan 2010

dugy ty mas zajtra svadbu? 🙂

miroslava89
22. jan 2010

my nemame pre babatko skoro nic 😅 este.. paru veci mi donesie segruska zo slovenska ked jej babatkam budu male..

lucy1990
22. jan 2010

Rogi, toto mi nerooob, milujem palacinky! A hlavne teraz 😅

rogerka
22. jan 2010

mirka, nic si z toho nerob, ja som tiez este nic nemala, az neskor som zacala kupovat, asi pred mesiacom a pol 😉

rogerka
22. jan 2010

tak dojdi, ujde sa aj tebe 😀

liv1
22. jan 2010

milujem palacinky musim si ich ist spravit teraz! 😠 😀 😀 😀
rogi kde byvas ja dojdem 😀

miroslava89
22. jan 2010

ste mi narobili chute.-D si idem objednat palacinky z restauracie😀

rogerka ja asi vsetrko nakupim az po narodeni malickej nechcem skor radsej..

lucy1990
22. jan 2010

Dakujem za pozvanie 😀 ale na siedmu mame ist ku svokrovcom, svokricka moja milucka robila ovocnu bielkovu penu, tak sa budem zalizovat 🙂

liv1
22. jan 2010

mirka to neni zly napad, dufam ze lacinka je este otvorena 😀 ach. kebyze mam manzelika doma tak ho poslem, ale nemam, isiel na sluzobku. 😠

liv1
22. jan 2010

lucy od vcera som posadnuta tym testom pohlavia. 😀 mimochodom gratulujem k dcerke 😉

rogerka
22. jan 2010

ruzinov, trnavka 😀 dobehnite vsetky naraz, bude sranda 😀

mirka, ale nejake zakladne veci si musis kupit dopredu. nebudes predsa s malym babom lietat po obchdoch...

miroslava89
22. jan 2010

liv ja stale objednavam z restauracie a niekedy aj ked mam manzela odma kedze ja nevarim odkedy som tehu..

lucy1990
22. jan 2010

Liv dakujeeeeem 😵 a mirka, aj mne sa teraz v tehu zle vari..z vyparov mi byva zle ☹

liv1
22. jan 2010

rogi to nie je daleko. za 15 min. som u teba 😀 mam rada vsetky druhy, ale najviac cokoladovo-ovocne (rozne druhy) a s veeela slahackou poliatou este cokoladou. 😀
mirka a to ako daleko mas tu restiku? ja tiez skoro nevarim. chodim tu pri nas dole si po obed kazdy den 😀

miroslava89
22. jan 2010

rogerka to zariadi manzel a tie zaklady budem mat od sestry a potom uz ostatne sa dokupi..

lucy ja varit aniv nemozem ani keby som mohla a chcela ja cele dni len lezim oddychujem...

lucy1990
22. jan 2010

Fiiiiha Mirka, to som nevedela 😔 to mas take rizikove, alebo preco?

rogerka
22. jan 2010

liv, uz ta cakam 😉 ty si tusim z petrzky, alebo sa mylim?

mirka, ja by som to na mojho nenechala, to by ma asi prekotilo, keby som videla, co pokupil 😀

miroslava89
22. jan 2010

liv asi 9-10dom od nas mame restiku..len zavolame a oni dam donesu jest do domu..

lucy mam vysoko rizikove tehu..

dugyna
22. jan 2010

lucy ja uz mam objednane lehatko pre babo,stojan na baldachyn,hniezdo,kosielku na krst ,zavinovacku,vanicku,kyblik,flasky,cumliky..atd..doma uz mame aj dve flasky,cumlik,tu pumpicku na sopliky 🙂 ..
podla mna radsej postupne kupovat ako potom nieco zabudnut..a hlavne naraz ked to ma clovek kupit tak to je dost velka polozka..

dugyna
22. jan 2010

liv nie zajtra 😀 to bolo dobre ze zajtra..

lucy1990
22. jan 2010

Mirka, tak to ti zo srdca prajem, nech vsetko dobre dopadne a nech mate krasne letne dievcatko 🙂

miroslava89
22. jan 2010

rogerka ja poznma svojho manzela on m aniekedy lepsi vkus ako ja a dokaze premyslat rozumnejsie ako ja 😅

miroslava89
22. jan 2010

lucy dakujem 😵

idem sa najest ochvilu som s5...

dugyna
22. jan 2010

co ste vsetky zdrhli k rogerke na palacinky..dala by som si aj ja..ale mi mame tie kremese..dnes som ich konecne dorobila 😉

janinna11
22. jan 2010

Ahojte kocky, ako sa mate?? Tesite s ana vikend??? Ja som si odbhela za drahym na 3 dni na SK, bola som taka stastna z tej kontroly a z tej uzasnej fotky... Prajem vam krasny vikend 🙂
Dufam, ze ste vsetky ok a mimi posluchaju a rastu 😀

rogerka
22. jan 2010

kocky, ja prcham, o chvilu mi pride hladny manzo 😀 nech vas bruska posluchaju 😀

liv1
22. jan 2010

rogi ja byvam pri racku. 🙂
mirka tak sa drz, urcite bude vsetko dobre 😉
lucy nehorazne zavidim. aj ja chcem donasku do domu. najlepsie do postele 😀
dugy a kedy sa budes vydavat? gratulujem 😉
rogi to by ale bola sranda keby ze ti tak napisem ze "som pod domom" 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre