• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
ja som tu :grinning: ale za pol hodku letim robit palacinky, manzo pride hladny z futbalu :sweat_smile: teraz tlacim pukance :grinning:
22. jan 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ale predsalen tych 6 tyzdnov mame rozdiel...pri mojom tempe budem mat v 17 tyzdni uz vsetko :grinning: ale ked ja sa tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :dizzy_face:
22. jan 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super, ze sa tesis :grinning: ved aj mas dovod sa tesit :grinning:
22. jan 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy ty mas zajtra svadbu? :slight_smile:
22. jan 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my nemame pre babatko skoro nic :sweat_smile: este.. paru veci mi donesie segruska zo slovenska ked jej babatkam budu male..
22. jan 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rogi, toto mi nerooob, milujem palacinky! A hlavne teraz :sweat_smile:
22. jan 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, nic si z toho nerob, ja som tiez este nic nemala, az neskor som zacala kupovat, asi pred mesiacom a pol :wink:
22. jan 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dojdi, ujde sa aj tebe :grinning:
22. jan 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milujem palacinky musim si ich ist spravit teraz! :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
rogi kde byvas ja dojdem :grinning:
22. jan 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste mi narobili chute.-D si idem objednat palacinky z restauracie:grinning:

rogerka ja asi vsetrko nakupim az po narodeni malickej nechcem skor radsej..
22. jan 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za pozvanie :grinning: ale na siedmu mame ist ku svokrovcom, svokricka moja milucka robila ovocnu bielkovu penu, tak sa budem zalizovat :slight_smile:
22. jan 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka to neni zly napad, dufam ze lacinka je este otvorena :grinning: ach. kebyze mam manzelika doma tak ho poslem, ale nemam, isiel na sluzobku. :angry:
22. jan 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy od vcera som posadnuta tym testom pohlavia. :grinning: mimochodom gratulujem k dcerke :wink:
22. jan 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruzinov, trnavka :grinning: dobehnite vsetky naraz, bude sranda :grinning:

mirka, ale nejake zakladne veci si musis kupit dopredu. nebudes predsa s malym babom lietat po obchdoch...
22. jan 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv ja stale objednavam z restauracie a niekedy aj ked mam manzela odma kedze ja nevarim odkedy som tehu..
22. jan 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Liv dakujeeeeem :dizzy_face: a mirka, aj mne sa teraz v tehu zle vari..z vyparov mi byva zle :frowning2:
22. jan 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi to nie je daleko. za 15 min. som u teba :grinning: mam rada vsetky druhy, ale najviac cokoladovo-ovocne (rozne druhy) a s veeela slahackou poliatou este cokoladou. :grinning:
mirka a to ako daleko mas tu restiku? ja tiez skoro nevarim. chodim tu pri nas dole si po obed kazdy den :grinning:
22. jan 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogerka to zariadi manzel a tie zaklady budem mat od sestry a potom uz ostatne sa dokupi..

lucy ja varit aniv nemozem ani keby som mohla a chcela ja cele dni len lezim oddychujem...
22. jan 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fiiiiha Mirka, to som nevedela :pensive: to mas take rizikove, alebo preco?
22. jan 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv, uz ta cakam :wink: ty si tusim z petrzky, alebo sa mylim?

mirka, ja by som to na mojho nenechala, to by ma asi prekotilo, keby som videla, co pokupil :grinning:
22. jan 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv asi 9-10dom od nas mame restiku..len zavolame a oni dam donesu jest do domu..

lucy mam vysoko rizikove tehu..
22. jan 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy ja uz mam objednane lehatko pre babo,stojan na baldachyn,hniezdo,kosielku na krst ,zavinovacku,vanicku,kyblik,flasky,cumliky..atd..doma uz mame aj dve flasky,cumlik,tu pumpicku na sopliky :slight_smile: ..
podla mna radsej postupne kupovat ako potom nieco zabudnut..a hlavne naraz ked to ma clovek kupit tak to je dost velka polozka..
22. jan 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv nie zajtra :grinning: to bolo dobre ze zajtra..
22. jan 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, tak to ti zo srdca prajem, nech vsetko dobre dopadne a nech mate krasne letne dievcatko :slight_smile:
22. jan 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogerka ja poznma svojho manzela on m aniekedy lepsi vkus ako ja a dokaze premyslat rozumnejsie ako ja :sweat_smile:
22. jan 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy dakujem :dizzy_face:

idem sa najest ochvilu som s5...
22. jan 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ste vsetky zdrhli k rogerke na palacinky..dala by som si aj ja..ale mi mame tie kremese..dnes som ich konecne dorobila :wink:
22. jan 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, ako sa mate?? Tesite s ana vikend??? Ja som si odbhela za drahym na 3 dni na SK, bola som taka stastna z tej kontroly a z tej uzasnej fotky... Prajem vam krasny vikend :slight_smile:
Dufam, ze ste vsetky ok a mimi posluchaju a rastu :grinning:
22. jan 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, ja prcham, o chvilu mi pride hladny manzo :grinning: nech vas bruska posluchaju :grinning:
22. jan 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi ja byvam pri racku. :slight_smile:
mirka tak sa drz, urcite bude vsetko dobre :wink:
lucy nehorazne zavidim. aj ja chcem donasku do domu. najlepsie do postele :grinning:
dugy a kedy sa budes vydavat? gratulujem :wink:
rogi to by ale bola sranda keby ze ti tak napisem ze "som pod domom" :grinning: :grinning:
22. jan 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok