• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
tu je aká svadobná nálada :slight_smile: Jáááj, krásny den to bol vážne všetko na 1*
Len škoda ýže foto su moc velké a nemám ich ako zmenšiť, no ale raz sa mi to snad podarí a potom sa určite pochválim :wink:
30. jan 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mali sme len 80 ľudí a keď teraz kukam do zošita čo všetko sme platili ta sa za hlavu chytam
mam veľke fotky musím popytať draheho nech zmenší ale ako stále moja polovička nieje domaaaaaaa šiel mi kupiť kolačiky :grinning:
lusy uzasnaaaaaa
No kytica je rkasna Garonka, to musim uznat, ale tu cenu aj tak nechapem, 4 litre....na mna je to strasne vela, ale vsak vydavas sa iba raz..
30. jan 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka, garonka chceme ta vidiet ako nevestu!!!!! velky strajk nastava, chceme fotky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni dekuju :slight_smile:

jani no draha bola ja ju mam pekne vysušenu na kuchynskej linke :wink: a aj draheho pierko :wink:
30. jan 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu ty čo meníš fotooo? :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ako mi drahy zmenší tak ma uvidite jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky mozu sa v tehu tie ryby alebo nie, kazdy ma strasi ze nie, ze obsahuju olovo ale ja by som za tuniakom teraz aj vrazdila, drahy ma taky tuniakovy krem, je to v takej tube ako pasta tak som si natrela zemlicku syrom a na to som si trochu z toho vytlacila ale este by som si dala len neviem ci nerobim zle? :confused:
30. jan 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusy ved kazda ste si zmenila foto tak uz aj ja no nie? :grinning:
30. jan 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Garonka, asi nemas velmi na vyber, aspon jednu, pls..... :grinning: :grinning: aj s mm
30. jan 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulu v primeranej miere sa smie podla mna vsetko, okrem nejakych syrov Milsy :grinning: :grinning: s listeriou :slight_smile: ja som si robila tiez minuly tyzden pomazanku zo sardiniek :slight_smile:) ved to nejes kazdy den... len si daj, lebo budes nervozna a hladna a to neprospieva ani Tebe a ani mimi
30. jan 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky ja si sem pridam foto tak o dva tyzdne, ked to povieme nasim rodicom, ze cakame mimi, teraz je to este top secret :slight_smile:)
30. jan 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani: ved prave aj ja si myslim, ze ked to nejem kazdy den ze by to nemalo nejako uskodit, idem si veru este natriet chlebik.... ja mu tu tuniakovu pastu tusim zjem :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka..waw krasna kyticka a foto nevesty tam nedas??????
30. jan 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy kde ušla? nech kukne fotku a vymazujeeeeeeem :sweat_smile:
30. jan 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloo kočky co je s vami nejako to tu viazne? co robite, kukate TV?
30. jan 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko dam len musím tie čo mam v notebooku zmenšiť a ja neviem ako to musí drahy :slight_smile:
30. jan 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no garobnka este nevestovsku chceme vidiet!!!!!!!!!
tak potom idem aj ja od vas ved mam co robit, mam pisat pracu do skoly, preto som nesla s drahym ani na bowling, som to ozelela a nepisem aj tak nic, teda na konika podstivo :grinning: :grinning:
lulu ja som tu len som jedla chlebík
Lulu jasne ze ked to zjes raz, nemoze to nijako uskodit, a zase nemozme byt take fajnove, potom tie nase deturence budu alergicke uplne na vsetko a bduu furt chorlave. Pekne si len daj, ja si idem urobit cajik :slight_smile:
30. jan 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj tak to dobru chut, ja si musim dat tu tuniakovu pastu len sa bojiiimmm....
inak ako tu na konovi vyhladavate nejake temy, ked chcem napr. augustovky aby som sa nemusela preklikavat ako debil, neviem ako to funguje?
30. jan 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani: vidis aky som pripad este som to stale nespapala, stale rozmyslam a asi ma porazi :confounded:
30. jan 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulu, pod aj k nam augustovkam, daj si spolocny termin a tam nas uvidis :wink:
30. jan 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu kľudne si daj nie veľa ale daj si
ja jem z ryb len pstruha mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
veru lulu nemozem sa vo vsetkom obmedzovat lebo deturence nase potom nic neznesu a budu veru alergicke nna hocico
Lulu foto super :slight_smile:

inak s tymi rybami pocula som, ze radsej sladkovodne kvoli tomu olovu.
A daj si na co mas chut...ryby obsahuju vela prospesnych veci, ktorych je viac ako negativ... :wink:
30. jan 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby fotecky krasne svadobne mate, pozerala som si fesandy ste velke :wink:

citala som o com ste pisali a verte neverte, my este pre malicke nemame nic nic absolutne nic :slight_smile:
30. jan 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy: ako si to myslela s tym spolocnym terminom, kde si ho mam zadat? ja vzdy po prihlaseni zavitam len na tuto temu a inak sa tu nevyznam :confounded:

liv: dakujem aj ty mas peknu foto :sweat_smile: tak kaslem na toho tuniaka, idem si natriet iba so syrom radsej
30. jan 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok