• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
sak to ze je tam dost byliniek zakazanych..ja zase mozem matu teda matovy caj..a aj ta tam tusim je uvedena...
12. feb 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som nevedela ze je taka bylinka :grinning:
co inak porabate?
barby ty si este v praci?kukni tento link maju akciu http://bgnappies.blogspot.com/
12. feb 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy hihi vsetko je mozne :D :D :D
12. feb 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, dnes som mala dovolenku, ale potrebovala som net aby som vedela čo zajtra tak som sa nanominovala k maminke :slight_smile:
12. feb 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si si ich objednala a sú dobré? a koľko by som ich mala mať? a ak bude druhé chlapček? chudáčik, to bude behať v ružových plienkach? :slight_smile:
12. feb 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barby nie tam som ich neobjednala..to len ukazujem ze maju akciu..a ak kupis jednu druhu mas zadarmo...a oplati sa to lebo to su take drahsie pleinky usetris 20eur...tak 2ks ruzovych plienociek prezije aj chlapcek..sak na tom bude mat oblecenie... :wink:
12. feb 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra ti donesiem ukazat nejake plienocky :wink: aj jane chce vydiet :wink:
najlacnejsie maju na www.plienka.sk
ale aj tu na inzerat na konikovikupis vyhodne..aj nepouzite
12. feb 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute kočendy. Takže zajtrajšok platí fajn... Ale škoda že nejde lulu...
12. feb 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skoda ze ju zmohlo prechaldnutie..tak snad nabuduce bude moct..

a co bola si pokukat podniky?
12. feb 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja Vás opúšťam, zajtra sa vidíme*pa Už som na tie plienky zvedavá lebo mám z toho hokej :-ň
12. feb 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu skoro sa uzdrav :wink:

dugy nebola som, ale este pojdeme nakupit asi, tak to kuknem a dam vam vediet. ak teda pojdeme nakupit...
12. feb 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau barby tak zajtra... :wink:
12. feb 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixi ok tak zajtra ich uvidis ja uz mam vlastne skoro vsetky com som chcela..a rozmyslam ze kupim este tieto v akcii,,len keby nas objednalo viac na jedno meno usetrime na postovnom :slight_smile:
12. feb 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv tak skus kuknut taku kaviaren oproti pokadniam myslim ze tak do zlta ci oranzova ladena..ci sa tam fajci..maju tam aj zakusky
12. feb 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy zda sa mi ze cervena je :slight_smile: . tam viem ze sa fajci. minule som tam bola vedla v coffee and co a az tam som to citila. a kamoska ze .. a nie si ty nahodou tehotna? a to ona este ani nevedela...
ale pre istotu to este skontrolujem keby nahodou.
12. feb 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono v cukrarni a cajvni sa urcite nefajci..ale kde take nieco najst.. :frowning2:
12. feb 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefiiiiiiiiiiii si tu? :dizzy_face:
12. feb 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radšej nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau lusy aj vefi
12. feb 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len sa neschovavaj heeeeeeeeeeej? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha jak sa zrazu vsetky vynorili..a kde ste boli???hm???kde sa flakate?? :grinning: dostenete neospravedlneny cely den..za dnesok

gari tak ako????

leni aj ty ides zajtra ze?

vefi a preco si tu radsej neni?
12. feb 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy nie, idem na karneval

lusy ako? uz si kludnejsia?
12. feb 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj takze ani ty nejdes? :frowning2: a nebola si teraz nedavno na karevale?

garonka tak pis ze co ti povedali a ako a vsetko sme zvedave..aj rogerka.. :wink:
12. feb 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni troška anoooo len troška ale som ostala sama doma lebo drahy musel do roboty ešteže mame net ošalila by som sa :unamused:
12. feb 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy už trocha lepšie, v pondelok idem na príjem a v utorok cisarak i lenka vam pisala :slight_smile:

tak maly bude mať datum narodenia 16.2 :slight_smile:
12. feb 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni skoda... ale karneval si uzite. :wink:
12. feb 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy ano vcera, a zajtra je dalsi

liv uzijeme, urcite
12. feb 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a mňa pozvali na poľovnícky ples :grinning: ešte pred mesiacom a vydržala som
tak sme sa s drahym smiali že pôjdeme a urobím šou lebo ja? a na ples ? a v 9 mesiaci sranda? jedine mech by mi bol dobry :grinning:
12. feb 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni: teba tie karnevaly nejako chytili za srdce, ale musi to byt super atmoska s malymi krpcami v maskach a to vy dospelaci mate tiez masky ci ako?

liv: dakujem za zelanie, no hadam to tak bude... ozaj ma to mrzi lebo som sa na vas tesila ale co narobim..... ved mi pekne napisete ako bolo, budem sa tesit :dizzy_face:
12. feb 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka tak ty uz budes mamina konecne v utorok??super!!!tak potom sa ozvy ked budes domena...aspon nejake pozitivne spravy za dnesny den..
12. feb 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok