• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
jejej dugy to je super ze je vsetko v poriadku...
23. feb 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte kočky... Tak mne na to že som celý den sama to celkom rýchlo ubieha... Som si pospala od dvanástej do tretej, potom s chlpáčikom vonku v obchode, napapala som sa a už je pomaly 5 hodín. Ešte asi operem, uvarím na večer rajčinovu polievočku osprchujem sa pomaly môžem isť aj spať :grinning:

Inač lucy ked ti tvrdne len na určitom mieste tak to podla mna nieje tvrdnutie... To sa môže bábatko tak natlačiť na jedno miesto a potom to máš tvrdé ako skala ale iné miesto je normálne... To asi musí tvrdnuť celé bruško... Ja som takéto tvrdnutie mala za celé tehu dokopy asi 3krát... A to aprílovky mávaju aj niekolko krát za den, vraj je to normálne že sa telo pripravuje na pôrod... No tak to moje má asi ešte stále čas... :angry: Ale lepšie ako keby sa moc ponáhlalo.
23. feb 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy mirka dakujeme :wink:

lucy neboj urcite bude vsetko ok
23. feb 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veji, doktor povedal, ze moze stvrdnut aj cast maternice a mimi ma teraz len okolo 12 cm cele,tak neviem ci by dokazalo takto sa natlacit, aby som to citila...hlavne je, ze srdiecko si veselo bije a mimi sa ma k svetu, tak co viac si mozem priat :slight_smile: myslim, ze v 15+1 mam na pohyby este cas, aj ked sa mi niekedy zazda taky mali tukancek :slight_smile:
23. feb 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy gratulujem k dobrym vysledkom :wink:
23. feb 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani nakoniec je to zvlastne, ale ani ja uz nie som az taka zvedava ako ked som bola v 8tt ale stale som. mozno je to preto ze som uz 14tt a ze je mi uz jedno co to bude. som pozitivne naladena aj na chlapceka aj na dievcatko.
ale netvrdim ze to nechcem vediet... :slight_smile:
23. feb 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv dakujem
a inak my nelutujem ze sme boli v genetone sme velmi radi..lebo podla sona by sme este stale nevedeli :wink:
23. feb 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy ved tvoja mala je typical girl hambliva ked cikulku neukazala hihi
23. feb 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy no ved prave. a to sono aj tak nie je take presne tak aj preto. :slight_smile:

baby taka som unavena, ze to ani pravda nie je. niekolko noci ponocujeme, raz kvoli hokeju, potom len tak, potom ta debata o vychove a ja som uuuuuplne KO. :sweat_smile:

poradite mi? od kedy zacina vlastne 4. mesiac? 13+4, alebo 6?
23. feb 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, dnes som mala narocny den, bola som na endokrinologickom odbere, tak som zvedava zajtra na vysledky, kolko tabletiek budem musiet brat,,, :angry:
23. feb 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vie mi niektora z vas pora :confounded: dit ci je dobre uzivat vitamíny obsahujuce kyselinu listovu bez toho aby to lekar poradil ??
23. feb 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelik urcite ano. nic lepsie pre svoje baby urobit nemozes :wink:
23. feb 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kyselina listova v tabletkovej forme je v pohode, ja som ju brala uz pred tehotenstvom...
23. feb 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelik a v ktorom si tt? nemas vyplnene...
23. feb 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelik kys.listova je pre tehulky a hlavne miminko velmi dolezita hlavne v prvom trimestry...mne to neporadil doktor sama som si kupila a brala som kys.listovu do 3mesiaca a tak uz vitaminky kde su viac prvkou pre miminko ale je tam aj kys.listova...
23. feb 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s liv v podstate ked uz mas 13tt a 1 den uz mas 14tt a to uz si v 4mesiaci
23. feb 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv1 ahoj, pozeram ze mas termin len par dni predo mnou :slight_smile: V ktorej Ba nemocnici by si chcela rodit?
Inak mne podla kalkulacky pocita koniec prveho trimestra od dnes...
23. feb 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a neni to neskoro ked som v 10tt kamoske odporucil lekar no mne nie a narozpravala mi take veci ze sa asi mam coho obavat a ci tio neni neskoro ona je o 2 tt neskor tehulka ako ja
23. feb 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelik kup si acidofola je to k.listova zelezo a vit B mozes to cele tehu..a nic ine nepotrebujes :slight_smile:

liv saj je baba tak vies co sa na spravne a slusne divca patri uz v brusku :wink: tak to ma byt :wink:
23. feb 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andullinka ahoj :slight_smile: . ja rozmyslam ze by som isla na antolsku. a ty?

dugy myslim ze to mirka pisala... :wink:

mirka fakt uz? no toto :grinning:
23. feb 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv ano ano tak ide to rychlo co?
23. feb 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv asi som to preletela
23. feb 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dneska nam doslo lehatko pre malinku a konecne ten vankusik :slight_smile:

nas hafan terat lezi pri tom lehatku pre malu :grinning: akoby ho strazil :grinning:
23. feb 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja stale ze mam este par dni, ale ze to uz je dnes :grinning: sa tesim pred 2 mesiacmi som povedala ze budem velmi oslavovat po skonceni 3. mesiaca. ale kedze ma zajtra caka to NT, tak radsej nechcem nic zakriknut...
23. feb 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv aj ja chcem ist na Antolsku, tak sa tam mozno uvidime :wink:
23. feb 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam za rady :slight_smile:
23. feb 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mozno ano, len nemas foto, tak by som ta tam nespoznala :wink: :grinning:
23. feb 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy tak to je sikovny havo ked uz od teraz strazi jejej zlate
liv ty oslavuj az po porode bo dopredu sa nic neoslavuje :wink:
23. feb 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj miri dobre tak budem radsej az po porode :slight_smile:
23. feb 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to