Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

rogerka
25. feb 2010

no, tak uz to mozno coskoro pride. asi ma teraz vsetky ukrizujete a upalite na hranici, ale ja na jej mieste by som sa tiez netrepala do nemocnice 😀 pokial sa maly hybe... ja som si tam nadsluzila viac ako tyzden a tak isto som mohla byt doma. ale ked uz ma tu 42, hm... tazke rozhodovnie 😒

mirka12011
25. feb 2010

regi sa tvarim ze si to nenapisala sak ty si si polezala tt v nemocnici nech si aj vefi polezi hih ale nie nech ju len prezrie nejaky normalny doktor a nie ten jej uzasny neschopny doktor co ju nevidel uz 3tt poriadne...

rogerka
25. feb 2010

cooo??? to uz 3 tt nebola u lekara? to co je?
vefi, uz aj utekaj!!!

mirka12011
25. feb 2010

ona bola len ju nekontroloval zospodu a tento tt ani doktor nerobil cize nebola na prehliadke ano daj jej hihi

elko69
25. feb 2010

babule dakujem,teraz sa asi prejavuje moje znamenie asi - vaha..ja vaham aj nad menami mojho syna a teraz nad kocikom??co si vybrat..mne sa pacia oba kocare

vefi no veru keby vedeli tvoju adresu tak uz si v nemocnici davno :D

rogerka
25. feb 2010

no ale to neni dobre pre babo, ked uz je v 42tt. vtedy uz odchadza placenta, prestava ho vyzivovat a aj plodova voda sa kazi, to moze babatku ublizit.

vefi, chces mat predsa miska zdraveho, ked sa narodi, chod do nemocky, aj ked sa ti nechce, nie kvoli sebe ale kvoli malemu, uz je to fakt nebezpecne

vejula
25. feb 2010

vefi, chuda, ty tu už hádam ani nepôjdeš 😅 ...
Ale už sa aj ja teším kedy tu pribuden maličký Mišenko 😵

Inač som bola vonku s havkačom na hodinku a som mrtva 😝 Ešte taká malá otrava asi taká tretiačka ma vkuse otravovala, že nech jej dám psíka, že aj ona takéhop chce a vkuse mi chcela brať vodítko... No neuveritelné aké su nietoré deti odvážne... Že či jej ho nemôžem darovať 😒 a ked som povedala že nie tak že nech idem domov a nech jej ho aspon nechám že mi ho potom vráti, noa nie a nie sa jej zbaviť

rogerka
25. feb 2010

kocky, caute, dorotka spi uz 3 hodiny, budem mama drastacka a idem ju zobudit. pa pa 😉

lenocka84
25. feb 2010

rogi nebud ju, preco? aby jedla?

mirka12011
25. feb 2010

veji ale my jej chceme len dobre nech pride aj spat len nech ju prezrie doktor a ako pisala rogi nieje to dobre uz placenta starne...
veji tak omg to mas dobre nervy ja by som asi po dlhom hundrani domna asi vybuchla... 😀

mirka12011
25. feb 2010

ahoj rogi a este nas navstiv hihi

lenocka84
25. feb 2010

joooj musim sa pochvalit, konecne jedna dobra sprava aspon co sa prace tyka
dnes mi pribudol kllient, a dokonca ak budem moct a chciet od septembra mozem ku nim nastupit aj ako pomocna uctovnicka, na pol uvazku
aspon nieco mile a dobre, do buducna

vejula
25. feb 2010

no mirka už mi vela fakt nechýbalo... Stršne bola otravná a to niektorým deckám môžeš dokola opakovať že nie, ani akosi nevedia pochopiť 😠

Ved ja vieeem že len v dobrom. Ja mám trošku pocit že možno sa aj jej doki trochu pomýlil pri výpočte TP, lebo ked to tak zoberieš celkom to sedí aj Miško bol stále menší aj bruško vefi ešte stále rastie ako hovorila včera, tak možno sa doky sekol o 1-2 týždne 😒

Rogi ty drasťák 😀

vejula
25. feb 2010

jeeej leni to je supiš, gratulujem 😉

elko69
25. feb 2010

rogerka no to mas zase pravdu,ten 42 tt je uz fakt dost,hadam sa len doktor sekol a zle vyratal termin a ahadam neprenasa vazne uz 2 tyzdne ci kolko to bolo...

vejula no to su tie deti niektore take ze sa do niecoho zamiluju a nie a nie pochopit ze to nemozu mat a vtedy su doterne a tvoj hafan sa jej asi velmi zalubil..hehe

liv1
25. feb 2010

lenocka super gratulujem k obom uspechom 😉

mirka12011
25. feb 2010

leni super sprava
veji ale za prehliadku nic neda a budeme kludnejsie z tej nasej vefi hihi

elko69
25. feb 2010

ok kinderka uz budem koncit v praci tak letim domeno a tam sa idem vyvalit a odpocinut..takze neviem ak sa dnes nedostanem k PC tak zajtra vas docitam ale neprezente to..

a vefi zajtra nech je Misenko uz vonku 😉 🙂 !!!

pa pa....

lenocka84
25. feb 2010

veji aj liv dakujem
konecne dobra sprava po dlhsom case

vejula
25. feb 2010

no očividne 😅 Si ho musím zabezpečiť nejakým poplašním zariadením, 😀 😀

No a s vefi určite bude kludnejšia aj ona ked bude po prehliadke 😉

mirka12011
25. feb 2010

vefi poplasko to isti alebo kup dalsieho hava pitbula aby ti strazil tohto hhihi

liv1
25. feb 2010

som minule kukala v telke ze v urcitych castiach vychodneho slovenska kradnu havinkov na maso 😕

vejula
25. feb 2010

😀 😀 mirka, že pitbula 😀

liv nooo, to naši počernejší spoluobčania zvyknu... Jeden cigán minule vyprával že za svoj život ukuchtil tisícky psíkov na rôzne spôsoby. Hrôza 😔

mirka12011
25. feb 2010

uz ste skoncili s touto temov toho roma si pamatam z tv a dlhy kludny zivot mu nedavam ochrancovia zvierat si ho podaju a bude zrat soju...
veji noa ved pitbul vie byt ako civavka pritulny....
no nasi sa strazia jeden druheho druhy tretieho a tretia prveho 😀

liv1
25. feb 2010

veji ani nehovor 😖 to je strasne.

juj ale sup ina tema, my havinka nemame, a radsej si nezaobstarame kedze sme alergici a vela cestujeme, chudatko bol by sam. ale psikov mam velmi rada 🙂

mirka12011
25. feb 2010

liv aj ja som alergik na psikov a mam ich 3 a alergia uz odisla radsej bo by som kupila dalsieho a uz by sa ta alergia zblaznila 😀

liv1
25. feb 2010

ano hovori sa ze to niekedy pomoze. ale nebudeme pokusat 🙂 . ale troch havov, tak to je riadna pecka 😅

vejula
25. feb 2010

jej mirka takže ty& si išla na to rozumne, ved klin sa klinom vybíja 😀 😀

A liv to hej ked ste často preč to by bolo pre psíka trápenie 😔 Mne stačí ked v utorok je na tri hodky u starkých lebo chodím do CA na predpôrodnu prípravu a chudáčik za celu dobu ani nežere ani nepije, až ked sa vrátime začne žrať...

mirka12011
25. feb 2010

vefi uz asi sla do dokora ze sa neozyva....
inak liv kociarik si si uz vybrala ked sme elko riesili a jej kociarik hmmm a veji ty po velkej noci chces ist rodit? hihi no na velkon.pondelok mam meniny tak mozes aj vtedy aspon ta neoleju 😝

barbyes
25. feb 2010

ja pidbulov milujem 🙂 ale je to psík skôr do domu ako do bytu, zbytočne by sa trápil..to akoby som ho zavrela do klietky a môj muž zatiaľ psíka i tak nechce. ale keby som mala rodinný dom určite si kúpim pidbula, je to jeden úžasný pes. Môj bývalý priateľ mal 3 a strašne som si ich zamilovala 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre