Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

zazalienka
5. mar 2010

ahojte baby.. kuk do albumu, prihodila som pár fotiek..

gali
5. mar 2010

lenocka: to ti aj niekto tak povie? 😠 Mam taku zlatu ziacku a tiez sa vola Lenka a inak ako Lenka jej veru nepoviem. 😉

liv1
5. mar 2010

čaute babule. nechápem to, ale ja vôbec ani neviem že som tehotná. zle mi už nie je, chute mám ako predtým takže chutí mi dosť, 🙂 bruško nemám vôbec žiadne, nič necítim, no neviem. Kebyže tú našu malú pusinku pred 2 týždňami nevidím na ultrazvuku tak aj zapochybujem 😕 ..

gali
5. mar 2010

liv: vitaj v klube 😀 Vsak pisem, ze mi to stale nedoslo. Dnes som stretla kamosku, ktora je o mesiac skor tehotna ako ja a ona ma take velke brusko. Ja stale nosim svoje veci, stale potrebujem opasok, lebo mi padaju rifle a akosi nemam ani cas si uvedomovat, ze som tehotna. 😉

garonka
5. mar 2010

kuk kuk 😵

liv1
5. mar 2010

gali ty tiez? no toto, a ja som si myslela ze som jedina ktora v 15tom tyzdni nema ziadne brusko... 🙂 gali. ale ked hovorim ze ziadne, tak fakt ziadne. 😀 rano som plocha jak pred tehu. ale rifle mi vadia to je pravda.

gari vitaaaj 😀

zazalienka mas naaaadherneho chlapceka 😉

garonka
5. mar 2010

liv hi hi tu je gari a gali to sa vam bude všetko motať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

garonka
5. mar 2010

zazi užasne fotečkyyyy, a maly je nadherny blonďačik s modrymi očkami 😵 😵 😵 😵

gali
5. mar 2010

liv, presne tak ako pises. Nic. Pred vcerom kolegyna, ze v kt. si mesiaci? Tak jej hovorim, tej zabehlo a pyta sa ma kde mas brucho? A ja, ze tu - aha. Ona na to, ze ma vacsie brucho ako ja a to tehotna nie je. 😉 Hm, vies ty mas aspon ospravedlnenie, ze ti zle bolo. Mne sice bolo, ale nevracala som.

gari, ahoj 😉

gali
5. mar 2010

jj, gari, vystihla si to. Ked vidim "g" vacsinou to byvam len ja 😀 Maximalne nejaka Gabika 😉 Ale osobu s rovnakym menom som este nestretla.

garonka
5. mar 2010

ja som dnes dala Tobimu na ručku červenu šnurku ta ježibaba svokra sa toľko ujojkala, až mi zle bolo, a nedavno tu zas bola tak sa divila čo ma za čudo na ručke

garonka
5. mar 2010

gali čaukooooooo 😀

to si nas baby budu myliť ha sa teším ako sa pomotaju 😀

ako sa ti tehuľkuje? mne bruško chyba a hlavne tie kopance maleho 🙂

zazalienka
5. mar 2010

vďaka.. aj keď sme sa tam natrápili troška, malý celý deň nespal a potom som chcela fotky od neho.. ale je to profíííík... 🙂

gali
5. mar 2010

hihi, dakujem za opytanie, fajn. Mne este nechyba, lebo neviem co to je 😀 , ale budem ta informovat 😉

garonka
5. mar 2010

zazi a aky je fotogenicky a ta fotka na tom furiku nema chybu 😉

garonka
5. mar 2010

gali su to super pocity o chvíľu sa ich dočkaš 😵 😵 😵 hlavne tie kopance 😀

zazalienka
5. mar 2010

on sa vie teda tváriť.. xixi Tvoj malý je inak dobrý herec.. aké ksichtíky dáva..

vejula
5. mar 2010

jej ahojte mamičky 😵

zazi malý je uplne užasný. no ked mu tie blond vlasy ostanu tak bude inač obletovaný 😀
garobnka, srandy s tými svokrami 😀 😀

garonka
5. mar 2010

zazi no jo, tou svojou veľkou pusou to hej 😀

veji a svokra nepozna, prečo sa babenkam davaju červene šnurky na ručku, a drahy jej vravel, že i Madonna ju nosí na ruke 😀

gali
5. mar 2010

gari: vsak vtedy mi to mozno dojde. Obcas mam pocit, ze uz to skor mojmu muzikovi dochadza ako mne 😉 Som zvedava, ze kedy to uz bude kopkat. U kazdej je to ine, mam pocit.

zazalienka
5. mar 2010

vejul, ja si kúpim flintu a ako maminka budem iná fúria🙂))

garonka
5. mar 2010

no idem k malemu už je hore tak prikvitnem ako zaspí a dufam, že nie ako včera skoro 4 hodinky len okukoval a rehotal sa a spať sa mu nechcelo 🙄

vejula
5. mar 2010

zazi... No treba dovtedy potrenovať strelbu 😀 😀 😀

garonka, tak držím palce nech je to dnes rýchlejšie 😉

janefonda
5. mar 2010

Cauteeee, som dorazila prave na SVK, uz sa tesim do postele, som hroooozne unavena...
Liv, Gali: ja som tiez dlho nemala ziadne brusko, ale ono to zrazu vyskoci, uvidite!!! 🙂

gali
5. mar 2010

ahoj, janefonda 🙂
vsak som sa aj ja smiala, ze nic-nic a potom zo dna na den budem ako tank 😀
aku si mala cestu? dnes som aj ja brutal unavena, ale som tak leniva, ze sa mi ani pod sprchu nechce ist 😠

vefi89
5. mar 2010

hodila som foto 😉

gali
5. mar 2010

jej, ahoj, vefi 🙂

janefonda
5. mar 2010

Cesta v pohodke, ale dlha s tym sa uz neda nic robit. Zajtra ma caka skola a v nedelu pojdem asi naspät za mm, ale neviem este na isto, ci neostanem u nasich aspon tyzden...uvidim 😉 Ja som brusko vooobec nemala, prve 4 mesiace som chudla, ale potom mi konecne ustupili nevolnosti a odvtedy rastieme! 😅 Doteraz som pribrala 7 kg, co je este ok podla mna.
Ono ale naozaj niekedy brusko akoby vyrastlo cez noc...nic, nic a zrazu su ti nohavice male, ved uvidis 😀

gali
5. mar 2010

vefi, krasnucky je 🙂

janefonda
5. mar 2010

Vefi caaaaauuuuu!!! Gratulujeeeem!!! Krasny je!!! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre