Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
29. mar 2010

mirka bud kludna, ze nemas pupok vonku, to znamena ze mne a Lenke sa viac rozisla brusna stena a preto vylieza trosku von. 😠

mirka12011
29. mar 2010

janefonda uz som pokojnejsia lebo som nevedela ci je ta ciarka povinna ako ci by ju mala mat kazda alebo nie pupendo viem ze moze a nemusi ist vonku to az tak ma neznepokojovalo ako ta ciarka ale uz som kludnejsia 😝
nebojite sa velkej noci? ako myslim toho vedla? ja zasa viem co nezjem a to bude asi dost toho vela okrem sunky a syreka nezjem asi nic viac :D klobasky sa bojim to je tazka aj salat je tazky a mne je este zle tak ja neviem 😅

janefonda
29. mar 2010

mirka my si s mm urobime kludnu velku noc, uz som kupila dusene mäsko, tak ho upeciem a k tomu urobim zemiakovy salat, ale dam tam jogurt namiesto majonezy a to je tak vsetko. Nic extra...a nieco nam upeciem, ale neviem co 😅

lubka89
29. mar 2010

baby mne každy kto ma stretne vravi ze mam nizsko brucho:(

elko69
29. mar 2010

vejula no mozno mas predvidatelne sny... 🙂 a naozaj sa Dominik narodi 1.4. 🙂 inak Ivcu17 si dnes uz nechali v nemocke tak mozno mala Emma uz pride na svet...

janefonda
29. mar 2010

Lubka, lepsie ako keby ti povedali, ze si ako kombajn 😀 Ved no a co, ze je nizsie 😉

mirka12011
29. mar 2010

janefonda ja idem k nasim na velkonocny pondelok nechcem byt oblievana a sibana teraz pocas tehu ako hlavne od deti lebo nevies kde sibne s korbacom vonaviek a nebojim ale doma u nasich budem mat klud oleje ma tato mm a budem spokojna a tam sa napapam vyvetram ked bude krasne a bude fajn len sa bojim tych jedal uch ach jajajajaj
ale ten jogurt je dobry napad teraz pocas tehu dat do salatu aj mimo tehu je to menej tucne potom
lubka no zeby sa posunul maly nizsie a chysta sa von? hihi ale este nech aspon 2-3tt vydrzi
elko ahojky

janefonda
29. mar 2010

mirka, my sme zasa vcera pricestovali zo svk, cize budeme sami s mm tu v at. Co je aj dobre, tu sa nepolieva, akurat manzelik planuje poliat svoje dve baby 😀 . Ma to teraz lahsie ked som dva v jednom 😝
A inak salat som uz viac krat robila s jogurtom a chuti mi. Este sa moze spravit aj to, ze majolku a jogurt sa da v pomere 1:1. To je tiez chutne 😉 U nas je dnes krasne, asi pojdem do parku na prechadzku 😵

mirka12011
29. mar 2010

juj janefonda ja som vcera bola na vylete a krasny den az nato ze ked sme sa vracali domov na ceste sme videli mrtvolu muza ktoreho zrazili opilci a usli no ale potom havarovali a mali 4promile alkoholu v tele tak som mala zlzicky v ockach to tehu neskutocne zcitlivy cloveka 🙄
ale ten vylet mi padol vhod...tak pekne chod na prechadzku urcite ti dobre padne...

vejula
29. mar 2010

no elko som zvedavá, lebo ona pisala že ešte vôbec na pôrod nevyzerá, že ani otvorená vôbec nieje, tak uvidíme, ale myslím že písala že jej odišla zatka, takm možno.

Inač s tým tvrdnutím bruška, mne počas celého tehu takmer vôbec netvrdlo, tuším v siedmom mesiaci pár krát a potom zas nič až teraz pred pár dnami začalo, inač vôbec 😒 Ku tomu kočkám čo maju termin daleko po mne tvrdne bruško každý den tak asi je to nejako indivindi, neviem podla čoho 😅

elko69
29. mar 2010

mirka12011 presne ako pises,ja sa schovam u sestry,ta sa teray stahovala a malokto vie kde byva,,,hihi
vejula,hej vcera jej odisla a dnes si ju tam nechali uz zevraj,tak uvidime..hihi cakam na sms a potom dam info ked budu novinky...

mirka12011
29. mar 2010

babenky kupujete sietku proti hmyzu na kociarik? kde sa to da kupit okrem netu na nete to stoji cca 5eur ale plus postovne 😒

janefonda
29. mar 2010

mirka ja ju mam zabudovanu v strieske na vanicke a tiez aj na vajicku, cize ju len vyberiem. Co je super, kedze mala bude v lete a ked bude spinkat nechcem aby mi ju daco ustiplo 😉

mirka12011
29. mar 2010

no ja mam na vanicke taky vetrak a tam je proti hmyzu ale na cely kociarik nemam 😕 musim kupit a tiez som videla ako maminy davaju plienky alebo daco take proti hmyzu ale mne sa zda ze to malo vzduchu bude mat ne?

janefonda
29. mar 2010

tie plienky co ja aspon viem, davaju maminy aby krpcom nesvietilo slniecko do kocika, aby sa im lepsie spinkalo. Skus tu sietku pozriet niekde v deckom obchode, viem ze univerzalne prsiplaste na kocik maju aj v DM a mozno aj sietku, nepozerala som to, tak mrkni aj tam 😉 ja si myslim, ze je to dobra vec, lebo ked mi v lete mala zaspi aj na balkone v kociku tak natiahnem sietku a budem pokojnejsia 😵

mirka12011
29. mar 2010

no moze to byt aj tym slnkom no ale aj tak menej vzduchu ta otocim tak aby nesvietilo velmi na mimino ne? hihi
no skusim aj dm-ko dikes

barbyes
29. mar 2010

ahojte, na chvíľku som Vás prišla mrknúť.

janefonda
29. mar 2010

cau barbyes, tak sa nam s niecim pochval 😉 ako je v robotke? stale zaucas?

liv1
29. mar 2010

už nech je august ! 😀 😀 😀 😀 😀 babule dlhšie by som tu s vami pobudla, no idem opat preč. pozdravujem vás, čo to si občas prečítam dúfam že ste ok. barby cvičiť dufam pojdeme no musim zistit ešte info, mam toho teraz vela.
zatial paaaaa paaaa 😉 a pozdravujte bruska 😵

barbyes
29. mar 2010

nemám sa čím chváliť i keď by som veľmi rada 🙂 ešte zaúčam, chvalabohu, aspoň mi rýchlejši eubehne čas, inak by som sa tu asi unudila na smrť 😝 😝

barbyes
29. mar 2010

jo liv, musíme ísť a mne stačí jún* hi 😀

barbyes
29. mar 2010

čo ste sa ma zľakli keď ste všetky tak rýchlo utiekli? 😢 😢

elko69
29. mar 2010

mirka12011 ja to mam uz v kociku zabudovane...

elko69
29. mar 2010

barbyes nezlakli 😀 😀 😀 ja pracujem 😒

barbyes
29. mar 2010

ešteže tak, už som sa bála že pôsobím nejako odpudzujúco 😀 😀
čo máš toho veľa?

mirka12011
29. mar 2010

elko ako mozes mat toto
http://www.maderna.sk/emitex/univerzalne-prislu...
zabudovane v kociku?
ked myslis ze vzadu mas taky otvor a tam mas take dierkovane ako vetracku tak to mam aj ja, toto mozes mat ako prilohu ako je plastenka do dazda to zabudovane nemoze byt to je len doplnok tak sme sa bud nepochopili alebo si myslela nieco ine hihi

mirka12011
29. mar 2010

inak elko pekny kociarik aj ja som chcela podobny len kazdy mi vravel ze cierny nie pricom je hrozne krasny.... 😉

lenocka84
29. mar 2010

čafte babizne
tak uz sme doma, dnes sme s mm behali po senci, a vybavovalipre svagra zopar veci, a zaroven sme si urobili spolu pekny dnik
tak som celkom rada, a na ceste domov, mi mm kupil 2 paradne tricka, tak sa vytesujem, budu sa hodit aj ked uz n ebude brusko, tak som veeeeelmi rada

kormelia11
29. mar 2010

ahojte..chcela by som sa spytat ci ste mali pred menstruaciou nejake priznaky ☹ mam totiz zdravotne problemy a neviem ci je to gynekologicky problem alebo urologicky ci nejde o pripadne tehotenstvo ... ☹ ☹ ☹ vopred dakujem

mirka12011
29. mar 2010

pred menstruaciou som tehu nebola cize ti neviem povedat, ale ja som sa len glg vody napila a uz som sla cikat...a pila som casto ten glg nejako ma susilo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre