Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
16. mar 2010

jejej vefi sa zmenila na miska 😀 leni velky nebude on sa tak usadil 😝

mirka12011
16. mar 2010

leni kde si kupovala tie obliecky na vankus a perinku?

tiffani05
16. mar 2010

ahojte ....aj ja som prvi krat tehotna a som uz v siedmom mesiaci tehotenstava..a chcela som sa vas...spitat ci niektora ma problemi s opuchnutimi nohami lebo mne strasne opuchaju... 🙂 🙂

lenocka84
16. mar 2010

mirka to som kupila u mamky v jednom kamennom obchodiku za 9,-eur

janefonda
16. mar 2010

tiffani...mne nohy neopúchajú a som v podobnom týždni ako ty...ale viem, že ich treba veľa vykladať...tak keď sedíš vylož nohy 😉
leni a kedy to už odchádzaš z BA k rodičom?

barbyes
16. mar 2010

jane a ty máš kedy prísť do BA, že by sme dali to stretko?

lenocka84
16. mar 2010

jane ja idem 15.4.

janefonda
16. mar 2010

barby ja prídem do BA zajtra okolo obeda a medzi tou jednou a druhou dobehnem do polusu, ale to sa ti zajtra ozvem. A väčšie stretko by sme mohli urobiť o také 2-3 týždne keď prídem pred pôrodom posledný krát na SVK. Ale to ešte neviem presne kedy...tak keď si to upresním dám čo najskôr vedieť 😉
Leni tak už o mesiac , to je tak aj dobre, nech si vo vyššom štádiu tehu už na jednom mieste a v kľude hlavne 🙂

barbyes
16. mar 2010

zajtra viem, to si ešte pamätám 🙂 myslela som potom, ale keď ešte nevieš tak by sme sa dohodli potom

onellyo
16. mar 2010

🙂 🙂 🙂 ahojte tehulky,, tak ja rozhodnuta,, idem si dat cisarsky ak sa maly bude drzat terminu 🙂 🙂 🙂

janefonda
16. mar 2010

dúfam, že sa nám podarí ešte zorganizovať aspoň jedno väčšie stretko 😉
som si práve urobila tvarohovú nátierku, tak sa napchávam mňam mňam...

lubka89
16. mar 2010

ahojte baby🙂ako sa tu mate? 😉

liv1
16. mar 2010

Caute kinderka 😉 ale sa vas tu vyrojilo...

janefonda
16. mar 2010

čau lubi 😉 a ako sa máš ty? Ja si užívam posledné dva mesiace tehu 🙂
onellyo a to dobrovoľne? nemusíš ale chceš?hlavne nech vám to dobre dopadne 😉

lubka89
16. mar 2010

ja sa mam dobre a tiez si uzivam 🙂 ale uz sa neviem dockat kedy porodim 😀

janefonda
16. mar 2010

lubi tak sme na tom podobne, aj ja sa už teším keď budem mať maličkú v náručí. Určite sa na ňu nebudem vedieť vynadívať 😵

liv1
16. mar 2010

jane vcera dosiel mm a cely vecer som sa uz nedostala k nt. dakujem velmi pekne za tie natierky, no musim si nejake urobit urcite 😀

onellyo
16. mar 2010

JANEFONDA 🙂 🙂 🙂 dnes som sama rozhodla,,kecala som s kamoskami
a znamou ktora robila na porodnici ,,takze ak nas maly neprekvapi pojdeme
von cisarskym 🙂 🙂 🙂 🙂 takze sama to chcem -

liv1
16. mar 2010

lulu tebe dik za to info o bublinke. niekedy sa tam urcite zastavim...

janefonda
16. mar 2010

liv aj nabudúce, recepty rada rozdávam! každý týždeň môžeš mať inú nátierku 😀 a najlepšie, aby ti ich robil mm 😉

liv1
16. mar 2010

onellyo a co je maly zle otoceny? alebo mas nejake problemy? ak to nie je tajne 😉

liv1
16. mar 2010

jane no to mas pravdu. ale kedze mi je teraz dobre, varim hlavne ja 😅 . vobec by mi nevadilo keby varil on teda 😀 .
inak mam v noci vzdy taky blby pocit, lebo dost tvrdo zaspim a mam pocit ze spim tak napoli na bruchu. a ked idem na WC, tak vidim ze mam odtlacene pyzamo na nom. Dufam ze to malej nevadi 😒

janefonda
16. mar 2010

liv nevadí neboj , aj keby si spala na bruchu nič by sa nestalo. Môj gyn. mi povedal, že mal aj tehule čo spávali aj v ôsmom mesiaci na brušku a pohoda. Detičky sú tam dobre chránené a toto im nemôže ublížiť. Aj ja spávam tak nejako napoly , na boku a jemne aj na brušku.

liv1
16. mar 2010

barby podme teda zajtra na to pri tom poluse, lebo nasla som nejake v karlovke a ruzinove, ale toto sa mi zda najblizsie. a potom je nejaky na nitrianskej, ale to je cely kurz cena 40 eur, nedovolala som sa tam. ale to sa mi nepaci, lebo to mas predplateny kurz, a ked si chora unavena alebo hocico, proste mozes si nahradit len 2 vymeskania... tak skusim este daco najst, a zajtra mozme zatial ist tam..

liv1
16. mar 2010

jane tak to si ma celkom ukludnila 🙂 .

janefonda
16. mar 2010

liv o aké cvičenie ide???? som zvedavá 😉

liv1
16. mar 2010

ide o jogu pre tehosky 🙂

onellyo
16. mar 2010

JANEFONDA ,, nemam zatial ziadne problemi, 🙂 aj maly je otoceny dole
hlavickou 🙂 ,ale ako sa poznam tak moja spolupraca pri porode
by asi nebola ako sa ocakava!!! tak si davam na vlastnu ziadost
cisarsky,,,, teraz som 34 tyz,, 🙂 🙂 🙂

barbyes
16. mar 2010

dobre, súhlasím. o tej Nitrianskej viem, to som tiež pozerala niekedy minulý týždeň alebo kedy. a ja by som to možno aj brala lebo Ťa to aspoň donúti ísť keď to máš predplatené, nemôžeš byť lenivá 🙂

liv1
16. mar 2010

barby tak sme tam objednane, a dalsie doriesime zajtra ok? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre