Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
20. feb 2010

jejejej tak aj robertov je vela a na markovi sme sa zhodli hih
ahoj lubka preco si v nemocnici nejako som pozadu?

mirka12011
20. feb 2010

liv aj fazulku mozes dat 😝

liv1
20. feb 2010

robertov je vela fakt? ja poznam okrem mojho len kamoskinho 30 rocneho brata. Vsetky deti chlapci naokolo sa volaju bud Samuel, David, Nicolas, Jakub 😀

a s tou fazulkou dit jo, musim sa len naucit zmensovat fotky. 🙂 aj tu co mam na profile mi musel zmensit mm 😀

lubka89
20. feb 2010

aj hej mam uz nizsi ako som mala 🙂 ale dupuju ma stale tabletkami 🙂uz ma to tu nebavi:(

mirka12011
20. feb 2010

hih no ja poznam robertov asi 5-tich ale ved to nieje o tom ci ich je vela to len na margot toho ze si pisala ze kristinka nie lebo je ich vela uz tak preto som to tak napisala...
kociarik si si uz vybrala?

mirka12011
20. feb 2010

lubka a aky vysoky tlak si mala ze az do nemocky si musela?

janefonda
20. feb 2010

Lubka a kedy sa ta chystaju pustit? Tak ale hlavne je, ze uz je nizsi a snad pojdes rychlo domov.
Liv ved zmensovat sa daju fotky lahucko, staci office pictures manager, tam len zmenis percenta velkosti obrazku a je to.

liv1
20. feb 2010

miri ja som to pochopila to je uplne v pohode 🙂 😀 . ja fakt nechcem vybrat meno ktorych je ako... ale mozno nakoniec dam nejake, a za rok ich bude ako 😀 😀 😀. tomu sa clovek mozno nevyhne.
kociarik som nevybrala lebo som ich nevidela nazivo len na nete. pojdem sa pozriet do toho brna na vystavu, tusim ze o nej zrovna lubka pisala, nie som si ista a tam si chcem vsetky dobre popozerat.
a vy ste uz na 100% isti ze ktory?

liv1
20. feb 2010

jane to som urobila a nepomohlo. MB ci KB zostali rovnako 😕 musim sa spytat draheho. 🙂

mirka12011
20. feb 2010

no na dalsi tt by sme ho mali mat domka tak som zvedava...
no mas este cas no ja uz postupne musim mat doma vecicky, postielku chcem dat do spalne v maji tak kociarik moze stat od marca ved na neho prah sadat nebude bude obaleny 😀

liv1
20. feb 2010

miri a ktory teda? 🙂

janefonda
20. feb 2010

liv ja to tam stale robim, dam to na 50% a zmensi to dostatocne. 😒 A kedy je ta vystava v Brne???

mirka12011
20. feb 2010

mam ho v albume len ten nas...

mirka12011
20. feb 2010

no a janefonda hovori dobre staci zmensit na 50% a uz by ti to malo spravit...skus este toto a ked nie tak sa spytaj mm

liv1
20. feb 2010

ten mozno nas? 😀 co je to za znacku? ten som este nevidela. je peknucky, len tie rucky by mi asi vadili. ale kolko ludi tolko chuti no nie? 😉
neskor to skusim s tou fotkou teda dik za rady 😉

dugyna
20. feb 2010

caute kokcy 😉
lubka tak dufam ze uz coskoro pojdes aj domkov

lubka89
20. feb 2010

no mala som 140/100. no to bude najskor o 5 dni ma pustia :(

liv1
20. feb 2010

cau dugy 😉 aky si mala den?

jej jane zabudla som ti odpovedat. ta vystava ma byt tusim od 12.3 do 14.3...

mirka12011
20. feb 2010

MULTISPORT no rucky by mi nevadili....
no skus skus nech uz postupne budes moct pridavat vecicky brusendo ...

mirka12011
20. feb 2010

juj tak to teda dost tak nech ta rychlo pustia a tlak uz nech sa nezvysuje...

lubka89
20. feb 2010

no tak to aj ja dufam 🙂 ale uz tu nieje taka nuda ked mam notebok a garonka je uz doma🙂

liv1
20. feb 2010

velmi je pekny ten kocik na sportovom sa mi ta strieska paci, to ine nemaju...

mirka12011
20. feb 2010

liv stieska sa da dat aj z vanicky aj ta rovna aj z vanicky...liv maju...

liv1
20. feb 2010

tak asi nie tie co som doteraz kukala 🙂 . ale kocikov je veru taaaaaak vela druhov .. vela ste sa rozhodovali ze ktory kupite?

vefi89
20. feb 2010

mirka, náhodou je bohovský ten kočiar. kolko ťa stojí?? 😅

lenocka84
20. feb 2010

lubka ahooooj
garonka by uz mala byt len sa neozvala

citam ze je to s tebou uz lepsie tak som velmi rada

lubka89
20. feb 2010

a fotku nemate?garonka neposlala?

liv1
20. feb 2010

vsak ja nehovorim ze nie je, len ze ja potrebujem skor tu jednu rucku ci ako sa to povie 😀 😀 😀 lebo chcela by som chodit s malym korculovat ak sa bude dat 😀 😀

vefi89
20. feb 2010

lubka má ich v albume 😉

liv1
20. feb 2010

garonka uz musi byt velmi stastna ze su doma, tak si na nas ani nespomenie 😅 .. ale snad neskor ano zvedava som strasne, co nove... 🙂
lubka garonka ma fotky maleho vo svojom albume..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre