6 týždeň a na ultrazvuku nie je nič vidieť

haluta
17. aug 2016

Dnes by som mala byť v 6 týždni podľa gyndy, ale na ultrazvuku vôbec nič nevidela. Objednala ma o 13 dní znovu. Dnes som mala špinenie a mám bolesti brucha ako keď mám dostať mrchu ( už 12 dní). Spomínala, že to môže byť aj mimomaternicové tehotenstvo, že sa uvidí. Máte niekto skúsenosť?

alena1808
17. aug 2016

@haluta ked som bola tehotna s druhym bejbe, tiez na UTZ nebolo nic vidiet, Dr. vtedy skonstatoval, ze mam maternicu posunutu dozadu. No a na dalsej kontrole uz bolo pekne vidiet vsetko.

shia
17. aug 2016

@haluta ja ťa nechcem c vystrašiť, ale mala som toto isté presne ako píšeš a nedopadlo to dobre ☹ ale držím ti palce, aby to tebe vyšlo, ale radšej choď k Dr, naozaj to môže byť ťak, ako to spomínala, a nech ťa radšej odsledujú....

anikab83
17. aug 2016

@haluta sestra bola natom tak isto,v 6 tt nic nevidel lekar,isla o dva tyzdne a uz sa fazulka ukazala 🙂 . Tiez mala spinenie bolesti brucha

nivea777
18. aug 2016

@anikab83 bodaj by si mala pravdu a mala by vsetko ok..ale uprimne si myslim,ze vacok by vidiet uz malo..

jovla
18. aug 2016

Ja som mala testy pozit., na utz nebolo vidiet nic, pri kontrolnom utz o 2 tyzdne sa lekarka cudovala, ze ake to je uz velke ;) ( pri prvom synovi ma supli do nemocnice, ze ide urcite o mimomaternicove tehotenstvo, kedze nic utz neukazal a o tyzden uz bol pekne viditelny v maternici :D)

haluta
autor
18. aug 2016

@jovla
@nivea777
@anikab83
@shia takze 50 na 50 :( takze len cakat na vysetrenie. Este uvidim co krvne testy :( idemna druhe v pondelok.
@alena1808

nivea777
18. aug 2016

@haluta vsetko dobre dopadne ;)

anikab83
18. aug 2016

@haluta neboj,bude to OK 😉

haluta
autor
19. aug 2016

@shia a bola si na tej laparoskopii?

shia
19. aug 2016

@haluta jj bola, 1krt normalna oepracia rezom, druhykrat laparo, tretikrat sekcia 🙂

haluta
autor
19. aug 2016

@shia ty si bola 3x??????????????????

shia
19. aug 2016

@haluta jj, každá op s rozostupom roka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre