Ahojte mamičky chcem sa spýtať, ktorý krém je lepší Bi -oil alebo Elasti-Q?

veronika8989
13. sep 2018
ssima28
13. sep 2018

Ja som používala bi-oil a nie že by nepomohol ale ani to nebol zázrak...strie mám ,akurát mám tú výhodu že som bledokožec 😄a nieje to skoro vôbec vidieť...

vektricka16
13. sep 2018

@veronika8989 ja som pouzivala Bi-oil cele tehotenstvo a mne osobne nepomohol...strie sa mi spravili :-/ ale zalezi dost aj od pokozky...

29simona29
13. sep 2018

@veronika8989 ak to chceš použiť na strie, odporucam kokosový olej- je to zázrak na úplne všetko,celé tehu som sa s nim natierala a nemám ani jediná striu, tie, čo mám, sú ešte z puberty-vtedy som o ňom žiaľ nevedela 😉

pentelka
13. sep 2018

@veronika8989 Urcite odporucam elastiq exclusive! Pomohol a pomaha(cakame tretie, brucho mam enormne velke a ziadna nova stria jupiiiii), kde som mastila, tam strie nemam ;)

malinajahoda
13. sep 2018

@veronika8989 ahoj, ja som si celé tehotenstvo natierala brucho s Elasti-Q a nemám ani 1 striu. Takže odporúčam.

momoqui
13. sep 2018

@veronika8989 ja som nepouzivala nic a ani jedna stria 🙂 je to skor dane geneticky

katjas8
13. sep 2018

Na uz vytvorene strie je vychvalenu bi oil

veronika8989
autor
14. sep 2018

@malinajahoda dakujem velmi pekne za odporucanie. Chcem sa spytat kedy ste sa zacali kremovat?

veronika8989
autor
14. sep 2018

@malinajahoda dakujem

malinajahoda
14. sep 2018

@veronika8989 Veronika, úplne od začiatku nie. Až keď mi bolo vidno bruško. A nemusíš ďakovať. Keby ešte niečo, kľudne napíš 🙂.

bianka532
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tatkasmolka
3. nov 2018

Ja používam Vichy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre