Aké vitamíny ste užívali počas tehotenstva?

meyby
24. nov 2011

kočky ake vitamínové doplnky ste užívali počas tehotenstva? Ja zatial beriem kyselinu listovu a brala som ju aj cca 3 mesiace pred oplodnenim ...
Stretla som sa s veľa názormi co sa tyka baby vitamínov - sú nutné? dakujem za odpoved...

maj98
10. nov 2017

Ak by ste mala niektorá záujem mám 6 neotvorenych krabičiek Femibion 2. Jedna krabička je na 30 dní takže to vide na pol roka od štvrtého mesiaca až po kojenie. Ja som to dostala ako nevhodný darček, na cene sa môžeme dohodnúť.

cincirela
6. apr 2018

Ahojte, mam Ladee vita 2x30 + 10 ks. Zaruka do 9/2020.

emamaj
4. dec 2018
Používateľ emamaj je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od emamaj.

ja som akurat v 5 mesiaci tehotenstva a kamoska mi odporucila tekuté železo + koncentrát zo severských čučoriedok + fínska pramenitá voda, ktoré ona používala pri všetkých troch tehotenstvach. Ja som ho teraz vyskusala prvýkrát. Nasla som aj kupon na zlavu 20%, ktorá platí iba do 7.12. na https://avita.sk/produkty/51-blueiron

anulienkalenka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gab_riella
27. apr 2019
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

niekto tu pisal, že tie vitaminy sa maju brat po celu dobu tehotenstva a aj po porode. je to tak? Alebo sa to berie iba prvy trimester? Ktore su najlepšie?

kvietok1984
16. nov 2019

@evka4 ja som vitamíny nebrala a malý mal 4100g

bulino1
5. máj 2020

Uz som to tu pisal niekde. Moja manzelka uzivala Prenatal multivitamin a pochvalovala si. Su tam vitaminy a mineraly pre zdravy vyvin plodu, ale aj pre lepsie zvladanie tehotenstva. https://www.zdravieprevsetkych.sk/c/tehotenstvo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre