Aké vlásky bude mať dieťatko?

18. jan 2024

Baby nie je tu nejaká čo má kombináciu ako my? Žena zlatovláska- niečo medzi zlatou/blond/možno na slnku aj jahodovou blond (v detstve niečo medzi blond a ryšavou) a muž hnedovlasý- v detstve mal úplne biele blond vlásky. Akej farby vlásky má vaše dieťatko?🙌🏾 ďakujem 😍

anjelicek26
18. jan 2024

Vsetko od blond az po rysave... sestra ma z rovnakej kombinacie rysavu a ma 4 roky a nevyzera, ze by sa to islo menit... moji boli ako deti svetly blond, vekom im to tmavne... uvidis, ked sa narodi...

barbora0308
18. jan 2024

Muz ma huste tmavohnede vlasy, ja mam hnede vlasy. Syn ma velmi svetle hnede az blond vlasy s kucierkami 😅. Vyzera ako moj otec, on mal tiez kucery...takze kludne moze aj vase dieta prekvapit 😁.
I ked moj otec mal afro uces...v 25-ke zacal vlasy stracat a v 30-ke bol uz uplne holohlavy 🤷, takze dufam, ze to u syna bude lepsie 🤞.

veronika_sk000
18. jan 2024

ja som spinavy blond, muz presne ako tvoj, mame rysaveho syna 😂

autor
18. jan 2024

@anjelicek26
@veronika_sk000 faakt baby? Ale sú tie detičky že naozaj výrazne červenovlasé/ryšavé? Tiež sme mali v rodine už od súrodencov 2 detičky a obe mali také ryšavé obdobie ale trvalo to len chvíľku, teraz sú tmavovlasý😃

autor
18. jan 2024

@barbora0308 srandaa ako to je 🙏😃 fakt to može prekvapiť

veronika_sk000
18. jan 2024

moj ma aktualne dva roky a stale je rysavy, ale uz "nesvieti" az tak oranzovo na slnku, ako ked bol mensi 😂

matkahelka
18. jan 2024

obe dcery su blondinky. od juna do novembra uplne az bielovlase, potom to stmavne do prirodzenej blond

zuzka565
18. jan 2024

Ja mám svetlo hnedé , muž má ryšavé starší syn má hnedé a mladsi syn čistý blondiak.

ailiba
18. jan 2024

Tazko povedat, napr. Moja babicka mala uplne blond vlasy, dedko cierne a vsetky deti su blondave. Tvoje babo moze mat rysave, blond, ale aj hnede vlasky...

marhulka13
18. jan 2024

Ja som blond, muž tmavohnedy, obe deti blond blondave do 10 rokov. Syn má 13 a už ma hnedé vlasy ale stále okraje do blond. Dcéra ostala blondava

doris11
18. jan 2024

Ja mám blond, modre oci, chlap je celkovo tmavší, tmavo hnedé až čierne vlasy, oci tiež tmavé 😀 syn sa narodil úplne tmavovlasy, cely bol tmavy všetci vraveli že to bude cely otec . Potom vlasky vypadali a teraz má špinavý blond a modre oci .. čiže cela mama 😀

mamamasama
18. jan 2024

Ja mam ako ty. Manzel tmavo hnede. Deti su uplne blond. Ale az taka ta biela blond.

evica8370
18. jan 2024

Môj muž ma uz viac sive ako čierne 😁 ja špinavý blond az svetlohnedé, syn ma hnedé a dve dcerky blondate že až 😁

mamatroch
18. jan 2024

Ja mam svetle mierne zvlnene, manzel čierne rovne. Syncek sa narodil s uplne ciernymi, ako rocny az dvojrocny mal uplne zlate blondave kucerave vlasky, teraz v piatich uz ma moju farbu.

dominika126
19. jan 2024

My podobne. Ja blond, plavy blond, manžel tmavší hnedé ako chlapec blondacik. Máme 3 modrooke blondatka 🙂 ale po narodeni mala najstaršia tmavé vlasy, potom sa jej zosvetlili, neskôr dorysava,ale po roku už krásna blondínka. Ďalší dvaja jeden bezvlasy po narodení a dcéra blede hnedé.

maribell
19. jan 2024

Ja mam hnedé, muž ryšavé. Naše deti majú hnedé, blond, blond 🤷😁

sonava
19. jan 2024

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre