Ako a po akom čase sa vám podarilo otehotnieť?

happy9911
6. feb 2019

Ahojte... Ako sa vam podarilo a za aky cas otehotniet? 🙂

rebeka40000
6. feb 2019

@happy9911 ahoj, 1.dieta na 1.cyklus a 2.na druhý a každé cca na 17-18 deň cyklu

happy9911
autor
6. feb 2019

@rebeka40000 fuuu to ste mali dobre a rychle 🙂 super... Nam sa nedarilo az 1,5roka..:(

page123
6. feb 2019

@happy9911 ahoj no nám to trvalo 3 roky.... Boli sme na vyšetreniach aj ja aj partner..... Depresie výčitky atď. Zle výsledky spermiogramu o mojich anovulacnych cykloch ani nehovoriac..... Vypustila som to z hlavy a čuduj sa svete keď som si povedala ze kašľať na to pôjdeme po lete na umelé oplodnenie mi v pondelok doktor gratuloval k malej bodke na obrazovke ultrazvuku..... Takže už aj ja verím ze to príde keď to nečakás, a tehotenstvo sa usilit neda

damolly
6. feb 2019

Na druhý mesiac po tom ako sme si povedali že to skúsime s manželom ..po 17 hodinovom lete do Bangkoku v deň ovulácie cca v strede cyklu 😉

wena
7. feb 2019

U mňa na 3.cyklus, ale ja som sledovala bazálnu teplotu a presne vedela kedy mám ovulaciu.

simsalabim
7. feb 2019

@happy9911 u mna oba razy hned v prvy cyklus - prvu dceru 2 dni pred menstruaciou a druhu par dni po. Viem, ze to bolo takto, lebo v tom case sme dost cestovali po sluzobnych cestach, tak presne viem, kedy sa to mohlo stat. Patrim k tym stastnejsim zenam v tomto ohlade - zato vsak pravidelne stresujem, lebo dalsie tehotenstvo uz nechcem a mam pocit, ze mne staci muzovi len na trenky kuknut a som v tom.

sona96
7. feb 2019

Nám sa podarilo po troch mesiacoch snazenia. Ale ja mám extrémne nepravidelný cyklus a gynekológ tvrdí, že som otehotnela 5 týždňov po poslednej menštruácii. Nestresuj 1,5 roka ešte nie je tak veľa. Ako vraví môj dráhy, chce to len čas a nohy v teple. Menej sa "snažte" a viac sa milujete 😊 veľa šťastia prajem.

pininka
7. feb 2019

1. Na prvý šup, žiaľ skončilo potratom, druhé na prvý šup, tretie po troch mesiacoch, lebo mi blbla ovulka, štvrté na prvý sup.

simonkaba
7. feb 2019

po pol roku a posledne 2 mesiace som brala Inofolic...

catherinah
7. feb 2019

44.cyklus

tyelde
7. feb 2019

2x na prvú nehodu

niki2420
7. feb 2019

po 6 rokoch a kopcoch preklakanych mesiacoch

mamcotka
11. feb 2019

Takmer 2 roky a keď už sme to ani nečakali a neriešili žiadne plodné dni a v podstate ani sex 😊.. a to mám AMH 0,9 ,polyp a myom

zzzza
17. apr 2024

@mamcotka gratulujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre