Ako sa zbaviť pupáčikov a akné v tehotenstve?

angelika_2
1. feb 2012

Babuľky trpíte niektorá hnusnými vyrážkami, povedzme žltými pupáčikmi respektíve aj zapaleným akné? Viete niejaké finty ako sa ich zbaviť? Pred tým som mala krásnu pleť a teraz v tehotenstve moja pleť sa ide zblázniť ....Prosím Poraďťe 🙂

shania31
6. máj 2014

@anita1234
Prvych cca 9 mesiacov po porode som mala velmi dobru plet, lepsiu ako pred tehu. Potom sa to opat trochu zhorsilo.

anita1234
8. máj 2014

@timus252 ahoj tie akne ti ustupily same po tehotenstve ?;)

jamimaja
17. mar 2015

Kedy sa vam tie pupaciky vytvorili v ktorom tyzdni asi. A aj vas to svrbelo?

len_leninek
17. mar 2015

Mne sa v prvom trimestri plet zlepsila, ale od druheho trimestra je to katastrofa, hlavne vyrazkovy chrbat... Velmi mu nepridava ani to, ze si ho pravidelne rozskriabem.. Vyskusam ten Sudocream, mam ale otazku, moze sa pouzivat v tehotenstve? Viem, ze lokalne asi v pohode, ale co ked si ho budem musiet natriet asi po celom chrbte?

jamimaja
17. mar 2015

@marciixo a kedy nastalo to vysypanie,v ktprom tyzdni asi

alenky
28. mar 2016

Mamicky prosim o radu. Viac nez dost ma zacali svrbiet na tvari lica. Vyhadzala som sa prave tam a na cele. Jedna sa o moje druhe tehu a mam pocit, ze sa na mna lepi vsetko. Pomoze navsteva kozmeticky? Doteraz bezproblemova plet. Cim osetrovat aby svrbenie ustupilo.

myskacici
28. mar 2016

@angelika_2 Ja som mala vyhádzaný dekolt....mne poholo iba jedno. Pôrod. 😀 😅 😵

lubicamala
5. okt 2017
Používateľ lubicamala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lubicamala.

Ak mozem poradit, ja osobne som mala skoro presne ten isty problem, nic nezaberalo a nakoniec mi kozna poradila pouzit dermaroller, pouziva sa to tak, ze si po naneseni pilingu, kremu proste nejakeho pripravku na plet masirujes 2-3 min postihnute miesto dermarollerom. Mne osobne to naozaj pomohlo, sestra to pouziva proti celulitide, ja na akne aj jazvy po akne..

kika_flower
28. feb 2022
Používateľ kika_flower je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kika_flower.

Niekedy sa môže v tehu zhoršiť pleť, skús prírodnú kozmetiku iuvenio.

mata1278
28. okt 2022

@marciixo dobrý deň o aký krém ide ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre