Aký je výpočet dňa otehotnenia?

lili456
8. jún 2010

baby na stranke www.tehotenstvo.academy.sk je vypocet kedy zena otehotnela ake mate s tym skusenosti?
napr mne vysiel den otehotnenia 24.1 a podla lekarky som uz bola v tretom tyzdni

katy1979
8. jún 2010

mne to sedi presne na den 😀 esteze to hodinu neuvadza

lili456
autor
8. jún 2010

ale asi si mavala pravidelnu menstruaciu

katy1979
8. jún 2010

lili pravidelne nepravidelnu cyklus priblizne 29-33 dni. a prave predtým mesiac sa mi cyklus dodrbkal lebo mrcha prisla na nejaký 25 den ale ovulka sadla

lili456
autor
8. jún 2010

napr ja som mavala menzes vzdy okolo 28.den v mesiaci.v januari ked som vlastne otehotnela mi prisla uz 11.1 cize cca po dvoch tyzdnoch

lili456
autor
8. jún 2010

a prve dva mesiace som mala aj menzes

katy1979
8. jún 2010

hold priroda si robi co chce. ja som spinila prvy mesiac. tak som nevedela co sa vlastne deje ale tehu test ukazal vysledok.

kwetinka1
11. jún 2010

ja sa tu zacinam rozkukavat a zistovat, co vlastne prinasa tehotenstvo. posledna mrcha mi zacala 2.5. a uz som si robila 3 testy a vsetky pozitivne. k lekarovi som objednana az na stredu. ako tu niektore spominali, rata sa to od poslednej menstruacie? To by som uz mala byt v 5tt?

lili456
autor
11. jún 2010

ano tak to je ale podla mna ani lekar ani veda nevie na sto pro vypocitat den otehotnenia.podla mna sa to neda to je priroda

lili456
autor
11. jún 2010

pocula som dokonca ze vatsinou u dievcatiek vychadza den otehotnenia aj o tyzden dva skorej.neviem co je na tom pravdy.

titulienka
11. jún 2010

@lili456 lilly tak v tom sa mylis ..lebo ja viem presne na den kedy som otehotnela kedze som si merala BT + folikulometria 😉

lili456
autor
11. jún 2010

ved jasne ako komu?a vychadza ti to aj podla toho grafu na stranke tehotenstvo academy sk?
pri vsetkych troch si presne vedela? napr kamoskam to vychadza podla netu na urcity datum a nemali v ten den pomer

zuzanockamt
11. jún 2010

@lili456 ani ja nesuhlasim, ze sa neda presne urcit den otehotnenia ... ja to viem na 100% presne, lebo som tiez merala BT 😉 🙂

titulienka
12. jún 2010

lili456..tie netove vypocty su zalozene vzdy na termine poslednej menstruacie a kedze zeny niesu rovnake , nemozu mat ovulaciu rovnako..ak ma niektora cyklus 50 dnovy ina 35 a ina 28 nemozu rovnako otehotniet aj ked mali rovnaky termin poslednej menstruacie ....
takze to je len informativne...
ja som nevedela pri prvej ani druhej a ani tretej kedy som otehotnela pretoze som otehotnela vzdy hned v prvy mesiac ,nemala som problem s otehotnenim, teraz sme sa snazili rok a vdaka meraniu BT + folikulometrii viem presny den otehotnenia 😉 ...ani nie den otehotnenia ako den ovulacie 🙂 ...co je podstatny rozdiel ....

kvetinka1709
10. jan 2011

ahojte citam vas uz davno ale az teraz som sa zaregistrovala,potrebujem vasu radu.Ovulku som mala 17.12.2010 podla testu a aj podla bazalky,tulili sme sa k sebe 14.12,potom 16.12.,17.12 a 18.12.2010.kedze sa nam uz 4 roky nedari pocat dieta tak som neratala,ze to vyjde teraz akurat,ale 30.12 som to nedostala a nasledne test bol pozitivny.potrebovala by som od vas poradit,ze z ktoreho sexu doslo podla vas k otehotneniu?viem,ze spermie preziju v tele zeny aj 3 dni.ak by som otehotnela zo spermii zo styku 14.12,tak by to bol velky problem,lebo som brala lieky pri ktorych sa nesmie otehotniet a v to rano so uzila poslednu tabletku.bojim sa ze by to mohlo mat vplyv na splodene dieta.k lekarovi idem az o tyzden,tak neviem na com som.je mozne,ze som otehotnela spermiami aj z toho prveho styku,ci je vacsia pravdepodobnost.ze skor az z tych druhych.baby poradte mi lebo sa zblaznim dakujem

lenkabambula
8. okt 2012

ahojte ,mozte mi pomoct ,som v 12tyzdni4dni,posledna mesnst.bola 28.6.2012,kedy som otehotnela ,lebo partner tvrdi ze to nie je jeho a ze doktor sa moze milit dakujem

zugas
17. okt 2012

@lenkabambula ahoj, pravdepodobne si mohla otehotnieť medzi skončením poslednej menštruácie až po očakávanú menštruáciu. Je mi to ľúto, že si tvoj partner niečo takéto myslí o tvojom tehotensvte. Držím palce, aby sa to vyjasnilo. Pá

kikulienka121
3. dec 2013

babulky viete mi niektora vypocitat den otehotnenia??menzes mi zacal 29.10. 2013 a koncil mi 3.11. 2013 dakujem

bajana
24. dec 2013

@kikulienka121 den otehotnenia sa neda vypocitat....den otehotnenia je dnom ovulacie a ta moze byt takmer kedykolvek, najcastejsie v strede cyklu

marianka13688
25. jan 2014

@lili456 ja som 23tt a mam 25 rokov🙂 termin porodu mam 31,5

neluska222
13. aug 2015

Dobrý den. Môžem sa opýtať neviem to nájsť ak by ste mi pomohli budem rada. Potrebujem vedieť aký deň som otehotnela presný deň neviete ako si to môžem vypocitat? Poslednú mrchu som mala 11.februára do 17februara. A s chlapom som spala 21.-22.februára ze aky deň som otehotnela prosim za radu.

slniecko19901
29. aug 2015

Ahojte.. chcela by som sa spýtať.. tehotenstvo som mala potvrdené 22.3.2015 ( a lekár mi povedal, že som v 8 týždni tehotenstva).. poslednú menštruáciu som mala 2,2.2015... kedy mi potom vychádza deň oplodnenia?

bajana
29. aug 2015

@slniecko19901 údaj 8tt nestaci... navyše otehotnela si cez ovuláciu, ale styk mohol byť aj 2-4 dni pred ňou

neluska222
16. okt 2015

Baby prosím vás poraďte mi ako môžem zistiť kedy som presne otehotnela? Rada by som to vedela. Ďakujem .

soledat8617
5. okt 2018

Ak som mala poslednu menstruaciu 30.5 az 3.6 jedy mohlo prist k oplodneniu.

lucka2103
28. aug 2021

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre