Bezkofeínová káva alebo Caro

dracik28
18. dec 2013

Ahojte maminky.Co ste uprednostnovali v tehu bezkofeinovu kavu al.kavovinovy prasok CARO.Dakujem 🙂

luba28
18. dec 2013

@dracik28 ja som do 3.mesiaca nemohla ziadnu,ale potom obycajnu zrnkovu raz denne

egyptanka
18. dec 2013

@dracik28 aj ked som bola tehotna tak som sa kavy nevzdala, len som ju skresala na 2 salky zo 6.

matuskova003
18. dec 2013

určite Caro . je to vlastne len cereálny nápoj. Ja ako migrénička ked si dám bezkofeinovu kafe tak cítím tlaky v hlave ( kava mi pozvacsa vyvolavala ale kofeinova ) ked si dam Caro tak vobec 🙂

bazarocka
18. dec 2013

kávu som nikdy nepila ale milujem caro, ale len čisto s mliekom, zalejem horucim, napenim a dolejem studenym, mňam idem si spraviť 🙂

freyjanr
18. dec 2013

@dracik28 caro je ovela zdravsie ja som ho pila cele tehotenstvo ale nema ta chut kvalitnej kavicky 🙂

zivika
18. dec 2013

@dracik28 ja caro nemusim, takze som pocas tehu pila bezkofeinovu kavu...

diusik
18. dec 2013

Ja pijem tuto kavu,je to nieco ako Ricore,ale podla mna lepsia,ma len 40 percent kavy,s mliekom super

cerez
18. dec 2013

Ja som asi do 5 mesiaca nemusela žiadnu kávu a potom som dostala vzorku Cara, tak som si kávu vynahrádzala týmto. Ku koncu tehu som ale už sem tam popíjala klasickú kávu. Podľa mňa jedna-dve za deň vôbec nevadí. Ináč, ja som si nedávno kúpila Caro active a má viac vlákniny než tá prvá.

freziad
19. dec 2013

Ja som pila pocas tehotenstva a aj teraz ked kojim bezkofeinovu kavu Ebenica. Lekar mi sice povedal, ze mozem aj slabu kofeinovu, ale kedze som na zaciatku tehu mala problemy, tak som nechcela riskovat. A toto je normalna kava, ziadne nahrazky, len je bez kofeinu. Ale chut na nerozoznanie od kofeinovej.

mariachlemendikova
5. feb 2020

Normálne si kúpte Caféziu, ktorá má kofeín a chutí skvelo, ale postavená je úplne inak. Ale v tehotenstve by ste sa príliš nemuseli báť ani bežnej kávy, len ju treba piť s mierou. A určite nie bezkofeínovú, veď to je humus: https://blogokave.sk/bezkofeinova-kava-co-ste-s...

martina2ve
5. feb 2020

Ja som miesala bezkofeinovu kavu s kofeinovou, asi pol napol..z Cara alebo Inky (ci ako sa to vola) -alebo tych obilninovych som mala kyselinu jak hovado. 🤪

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre