Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bol s vami manžel na prvom sone?

marekdianka
3. feb 2013

Môžem ísť na poradňu s manželkou?

sirinka
3. feb 2013

@marekdianka prve sa robi vaginalne. Niektorym zenam to moze byt neprijemne. So mnou ten moj chodil... Je to na vasej vzajomnej dohode, lekar urcite nebude proti, vidiet prvykrat bijuce srdiecko je zazitok, ktory urcite za to stoji 😉

didididka
3. feb 2013

Mozes. Zavisi to od doktora, ale myslim, ze ta ziaden nevyhodi. Vacsinou su dokonca radi, ze maju divakov 🙂 . moj manzel bol so mnou na 3.tom a velmi sa mu to pacilo.

marekdianka
autor
3. feb 2013

ja chcem ist velmi, a od zaciatku chcem byt sucast

uhnakova
3. feb 2013

Moj muz bol so mnou na sone az v 20. tyzdni a bol velmi spokojny, sono robili cez brucho, syncek uz bol dost velky, vyzeral ako seriozne babo a na manzela kyval rucickou 🙂. Ale viem, ze s inymi zenami chodili muzi aj skor, takze by to nemal byt problem.

ninalondon
3. feb 2013

Partner este nevynechal ziadne a to uplne dobrovolne.Je to uzasna skusenost pre neho.Ked uz to babatko prvych 5 mesiacov nemoze citit tak ho aspon moze aspon vidiet.🙂

stardust
3. feb 2013

preco by si nemohol na poradnu s manzelkou? 😕

marekdianka
autor
3. feb 2013

@sirinka to prve vaginalne mame uz za sebou, teda myslim, uz sme v 12tt

didididka
3. feb 2013

Tak to si dobry manzel. Veru treba ho ist cim skor omrknut. Drzte sa aj s manzelkou a nech Vam babatko robi vela radosti a hlavne nech je zdrave!

sirinka
3. feb 2013

@marekdianka tak dalsie by malo byt v 20. Tyzdni...

hruska82
3. feb 2013

@marekdianka Jasne, ze mozes! So mnou manzel chodil od zaciatku na kazde jedno sono a UZV. Drzim palceky, nech ste zdravucki!!! Uzivajte si tehotenstvo a neskor kazdy jeden kopanec! Najkrajsie chvile v zivote! 🙂

usacek79
3. feb 2013

moj bol - teda nie na uplne prvom sone v 5tt (to som isla len na potvrdenie tehu), ale na druhom, ked uz bilo srdiecko, bol a bol nadseny, dojaty a stastny 😵
a odvtedy chodil vzdy ked mohol 🙂

bolo to vzdy tak, ze najprv som isla ja do ordinacie a potom ho zavolali, ked uz som bola na koze - kukol a isiel opat za dvere 🙂

mirka_aa
3. feb 2013

so mnou manzel bol,ale az pri prvom nevaginalnom sone po brusku 🙂 krasny zazitok

cuculiatko88
3. feb 2013

so mnou bol muz az na 3D(29 tyz.) nakolko som mala zatial poradne iba v case ked bol v praci....no uzil si to aj tak...urcite chod so zenou je to krasny zazitok 🙂

marekdianka
autor
3. feb 2013

@sirinka zajtra rano ideme

kattrin5
4. feb 2013

So mnou bol manzel na kazdom sone aj na kazdej poradni vzdy chcel byt pri mne🙂

namarie
4. feb 2013

A pekne aj na pôrod a môžeš kludne... so mnou pri prvom cez brucho bola mama a druhý raz priateľ.... Ale na poradňu ma sprevádzal vždy... 🙂 si dobrý manžel, len tak ďalej 🙂

sirinka
4. feb 2013

@marekdianka tak si to uzi... 🙂

zuzickaaak
4. feb 2013

Aj so mnou chodi priatel na kazdu poradnu a je to super mat ho pri sebe 🙂

lea641981
4. feb 2013

so mnou chodil aj syn aj chlap na sono na kazde 😀 vsetci sme chodili a chodime aj s babatkom do poradne spolu 😀 ani pediatricka nas nikdy nevyhodila a rada nas vidi 😀 je to take prijemne ked obskakujeme vsetci babatko dokonca sa trosku dotahujeme ze kto malu nakrmi a prebali a kto ju bude kocikovat 😀 ja uz som ustupila tak nech sa ti dvaja handrkuju 😀 😀 😀 😀

mmmarta
4. feb 2013

moj bol len na 3D, mna by asi jeho doprovod na kazdej poradni znervoznoval. ALe je to individualne a zavisi na povahe

barcelona94901
4. feb 2013

nie,kedže sme nevedeli,že som tehu 😀

lea641981
4. feb 2013

@mmmarta ano? 🙂

zuzulica
4. feb 2013

@marekdianka Môj so mnou síce chodí každý krát, ale čaká v aute. To už budete malé pekne vidieť 🙂 , ja som môjmu v 11tt priniesla prvú fotečku, my ideme teraz 6.2., doktorka chcela, aby až teraz okolo 20tt prišiel môj pozrieť,aby mala viac času na nás, asi už nám bude robiť cez brucho, doteraz vždy vaginálne. Tak si to užite 😉

rakywanda
4. feb 2013

bol na každom jednom 🙂
a po každej "obyčajnej" poradni mi volal so srdcom v krku, či je všetko O.K.

mmmarta
4. feb 2013

@lea641981 co ano? nerozumien otazke? asi som zabrzdena

luciferkax
4. feb 2013

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nebol 🙂 ale myslím,že môžeš, ak ti to "dovolí"manželka :D

luciferkax
4. feb 2013

@barcelona94901 a to sa dá ako nevedieť? 🙂 😀 😀 😀 😀 😀

barcelona94901
4. feb 2013

@luciferkax no vidíš,dá sa 😀 keby som nemala v tom čase záťaž.prácu ,ktorá mi sposobila krvácie ,neviem kedy až by sme na to prišli 😀 ,som mávala normálne menštruáciu ,žiadne zmeny,ešte aj tehu.test nič neukazoval 😉
takže moj dostal rovno foto zo sona a ja som vyfasovala tehu.knižku,to bol šoking jak sa patrí🙂

luciferkax
4. feb 2013

@barcelona94901 waaaaaw, to fakt??? aj menzes si mala? ta si ma tearz vydesila, zajtra idem na preventívku haha

barcelona94901
4. feb 2013

@luciferkax no uplne normálne som fungovala,mesiace 😀 a náhodne som sa dozvedela,pretože cca týžden potom čo mi skončil menzes som z ničoho nič v noci krvácala,tak som išla k mojej gynde,že som krvácala,že menštruáciu som už predsa mala..a prezrela ma,poslala ma ešte na sono a zrazu som držala fotku bejby a tehotensku knižku a uplny šoking 😀 😀
to krvácanie ,boli vlásočnice a mala som vtedy fyz.ťažšiu prácu,keby som nezdvíhala vozíčkarku,asi by som nekrvácala a fakt netuším,kedy by sme na to prišli ,pretože aj tehu.test nič neukázal 😕 a vraj aj druhe tehotenstvo možem mať take..mne nič nebolo,žiadné príznaky ..že kilo ,dve priberiem je u mna normálne,zle mi nebolo ,ráno neznášam silné pachy ,to mám celý život,čiže nič nezvyčajné ani chute,no normálka ,menzes na čas ,pravidelne ,preto to bol fasa šok 😀 😀 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli