Boli ste aj napriek silnej menštruácii normálne tehotná?

zuzanka.h
1. jún 2012

Ahoj vyšli mi pozitívne tehotenské testy aj močové aj krvný hcg 139 na 11.ty deň po KET . Bola niektorá z vás aj napriek silnej menštruácii tehotná???

11111990
13. aug 2016

Ahojte mam otazocku neviem ci som alebo niesom tehotna s priatelom sme maly prvy pohlavny styk v juny a cely jun sa robil domna az do jula do 15 sme maly sex a stale ci som mala menstruaciu ci som nemala spravil sa domna.
Chcem sa vas opytat mozem byt tehotna aj napriek pravidelnej menstruacii,aj ked som bola pri ginekologovi a ku tomu mi teraz posledna menstruacia meskala 5 dni mozem byt tehotna proaim vas poradte mi

11111990
13. aug 2016

A este sa spytam vobec nepocitujem ziadne priznaky iba casto chodim na wc a spat sa mi chce inac nic take nepocitujem

sense
13. aug 2016

Kup si test a uvidis

11111990
13. aug 2016

A co si myslis okrem testu

sense
13. aug 2016

Ze je to 50 ns 50

11111990
13. aug 2016

Aha

lenkadavid
26. aug 2016

Ahojte chcem sa opitat mala som MS a asi 3dni takú strednú iba a potom na diasi deň som si sadla na wc a iba jedna bitka môžem byt tehotna. Dnazili sme sa s prijatelom

monkyrisko
21. sep 2016

Ahojte.
Ja som tiez dostala uz dvakrat menzes odvtedy, co sme sa snazili, testy mam negativne, no napriek tomu mam pocit ze som tehotna. Brusko mi rastie a boli aj ine priznaky.

ca. v siestom tyzdni som bola u gynekologa, ale ten na sone nic nenasiel. krvne testy mi vsak nerobil.

uz mam dve deti, takze viem, ake je to byt tehotna. a presne tak sa citim. pri prvych dvoch tehotenstvach sa mi to nestalo.

som z toho uz na prasky, jak na to cely cas myslim a neviem, na com som. precitane mam na internete uz asi vsetko. manzel si mysli, ze si to len nahovaram.

Je tu nejaka baba, ktora to preziva rovnako a chcela by si vymienat informacie? 🙂

marcopollo
4. okt 2016

ahojte chcem sa spytať ms som mala dostať 4.10ale prišla skor 30.9 a do dnes iba špinim a neviem čo to može byť ,

sibalka21
5. okt 2016

@marcopollo proste ti asi prisla skor

marcopollo
5. okt 2016

@sibalka21 asi hej lebo som aj testovala a nič negativne

liliputka23
13. okt 2016

Ahojte chcem sa spytat hadam mi budete vediet poradit 3dni mi meska ms robila som si testy boli pozitivne ale dnes som dostala ms myslite ze by som este mohla byt tehu alebo uz nie

sibalka21
13. okt 2016

@liliputka23 v takomto pripade treba ist k lekarke

zuzkatomass
17. okt 2016

Ahojte.Chcela by som radu.Je naozaj pravda,ze zena moze otehotniet aj pocas menstruacie? Lebo niekto vravi ze moze.Ini zasa ze nemoze.S priatelom sa snazime uz 2 roky o babetko.Ze ci to teda nevyskusame pocas mrchy.Dakujem za normalnu radu.

sibalka21
17. okt 2016

@zuzkatomass Je pravda ze zena moze mat ovulaciu aj pocas MS.. Ale kedze sa snazite uz 2 roky, predpokladam ze vies kedy mas ovu... AK ju nemas pocas MS tak neotehotnies... Ale skusit to predsa mozete

markaverka
17. okt 2016

Ahojte dievčatá, pridávam sa k vašej diskusií. Mne tiež menzes nemeškával. No teraz mi týžden už meškal, a ked som si urobila dva testy - boli negatívne.... Včera som začala špiniť, a dnes som pocítila ako by sa mi rozbehol taký slabý menzes.... No neviem či to je menzes, alebo čo to je ale je to veľmi slabé..... Kedže miestami slabo špinim, nebudem si robiť daľší test. K dr. som objednaná až za mesiac, pretože skorší termín nemal a má plno. Vieťe mi prosím Vás poradiť? Dakujem

monkyrisko
18. okt 2016

@markaverka No co? Ako je to s tvojim krvacanim? Rozbehlo sa to, alebo mas len slabe? Pises, ze ti meskal menzes... Meskala ti aj ovulacia? Lebo ak si mala posunutu ovulaciu, tak moze byt posunuty aj menzes. Ale ak ovulacia prebehla normalne ako vzdy, tak je zvlastne, ze ti ten menzes tak dlho meskal. Negativny test este nemusi znamenat, ze nie si tehotna. Vela babam zaberal az ked menzes meskal 2 tyzdne. Takze dalej sa pozoruj a testy opakuj.

markaverka
18. okt 2016

@monkyrisko Nerozbehlo sa nič, dnes ráno, ked som sa prebudila,tak už ani nešpiním...........Ovulácia mi prišla normálne ako chodí, len menzes meškal. Nemusí? ....Viem najlepšie ísť k dr. ale tak idem až 25.11. lebo nemal voľný termín. Skúsim si urobiť daľší test...Uvidíme ako to dopadne. Dakujem ti🙂

monkyrisko
18. okt 2016

@markaverka Nebola si nachladena, alebo v nejakej stresovej situacii, kvoli comu by ti mohol ten menzes meskat? A nemas citlive prsia, alebo pobolievanie na slabinach, alebo nejake nevolnosti, nechutenstvo, ktore by naznacovali tehotenstvo? Vydrzat a ono sa to rozluskne 🙂

markaverka
18. okt 2016

@monkyrisko Vieš čo, práveže nebola.. Mala som pred 3 mesiacmi akurát zápal močových ciest a brala som ant. a to je všetko .... Nie v poslednej dobe sa nestresujem, čo som rada a mám celkom kľudový pomaly režim🙂 Len som akurát unavená stále a chodim večer spať už o 20:00 a stále mi je málo🙂)))) TaK dúfam, že áno, a že mi menzes príde na budúci mesiac, tak ako má. A možno mam opäť len cystu...No sama neviem. Ale kedže mi vyšli 2 tehot. testy negatívne - tehotenstvo už vylučujem.......

zuzkatomass
18. okt 2016

@sibalka21 praveze neviem kedy mam ovu,lebo mam nepravedelnu mrchu.A cez mrchu sme to este neskusali.Fuu vobec neviem co dalej.

sibalka21
18. okt 2016

@zuzkatomass No ale ved predsa ked nevies kedy mas ovulaciu, navyse ked mas nepravidelnu MS, tak sa necudujem ze sa tak dlho snazite.... Praveze pri nepravidelnej MS by si si hlavne mala sledovat baz. teplotu a samozrejme pouzivat ovu testy aby si vedela kedy to mate skusat.... Pokial viem tak sa moze stat ze pri nepravidelnom cykle nemusis niekedy ani ovulovat.... Skus si o tom nieco nastudovat aby si vedela co a ako ohladom ovulacie... Drzim palce nech vam to pomoze 🙂

zuzkatomass
18. okt 2016

@sibalka21 dakujem za radu.Inak sa cudujem lebo jedno dieta uz mam.Len nie s tymto partnerom.

monkyrisko
19. okt 2016

@markaverka Mne sa zapal mocovych ciest spaja s tehotenstvom, lebo len co som otehotnela, dostala som zapal mocovych ciest. Lekarka mi isla predpisat antibiotika a pyta sa: ste tehotna? a ja ze nie, ale vtedy som uz bola. Potom som sa kvoli tomu trapila, ci tie antibiotika neublizia babätku. Ale vsetko dopadlo dobre.
Ked su testy negativne, tak je tazke povedat, ci si tehotna. Kludne mozes byt, ale nemusis. Mozes mat len rozhodene hormony prave tym, ze sa snazite.
Uz si mala cystu? A prejavovalo sa to tak ako teraz?

ariana195195
19. okt 2016

@maranat ahoj prosím ťa ja sa pokúšam s priateľom o bábo a menzes mám stále môžem byť aj napriek tomu tehotná? Test mi vyšiel / ale mám stále také pocity tehotenstva ďakujem za radu

sibalka21
19. okt 2016

@ariana195195 Urcite nie

markaverka
19. okt 2016

@monkyrisko Tak aspoň že to dopadlo v tvojom prípade takto.. Ale nevedela si že si v to, keby ano nedás si ich predpísať.... takže by si sa nemala s čoho obvinovať...No mi sa ani až tak moc nesnažíme....Nechávame tomu voľný priebeh, ešte prerábame domček, ale keby sa zadarilo boli by sme sťastný🙂 Mne pred 2 rokmi meškal menzes skoro 3 mesiace.... Ani vyvolávačka nezabrala... Ani jedna....A ked som bola na kontrole u dr. na sone nič nevidel a povedal že som ok. O 4-5 dní som išla na pohotovosť pretože som tak strašne krvácala že všade bola len krv... Hned ma zobrali do nemocnice a išli operovať pretože mi našli na ľavom vaječníku 13 cm cystu.... A moj dr nic nevidel..... Takže som sa hned prehlásila k inému - súkromnemu a teraz som spokojná.

monkyrisko
19. okt 2016

@markaverka Tak to si dobre urobila, ze si presla k inemu doktorovi. To je na porazenie. Ked ich clovek raz za cas potrebuje, tak nie su schopni ani odhalit tak zavaznu vec... To mi je luto. Dufam, ze z toho nemas ziadne nasledky.
Prerabanie domceka, to su krasne veci. Zatial teda deticky nemas?
Pocuvaj a preco mas az tak neskoro termin u doktora? Ja by som tam zavolala este raz a pytala si prednostne vysetrenie kvoli podozreniu na cystu. Urcite by som tak dlho necakala...

monkyrisko
19. okt 2016

@ariana195195 A ake pocity tehotenstva mas? Popis konkretnejsie...

ariana195195
19. okt 2016

@monkyrisko ahoj chuť na uhorky čo som vôbec nejedavala každé ráno a aj cez deň mi býva zle chodievam často na wc som unavená nie som to už proste ja a už 3 mesiac mám taku 3 dnovu ms slabú čo inokedy som mala 7 dní a silnú tento krát mi to meskalo týždeň a dneska to mám zajtra to bude slabnúť ako stále a u gynekologa som objednaná na 1.11.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre