Boli ste aj napriek silnej menštruácii normálne tehotná?

zuzanka.h
1. jún 2012

Ahoj vyšli mi pozitívne tehotenské testy aj močové aj krvný hcg 139 na 11.ty deň po KET . Bola niektorá z vás aj napriek silnej menštruácii tehotná???

moname
2. jún 2012

lenže som aj potratila,hoci ma ukľudňovali z iscare,že nech sa nebojím to bolo tiež len po KET -treba ísť radšej hneď na pohotovosť a do nemocnice -možno keby som bola išla skôr,ale to ma bude mrzieť celý život

maranat
2. jún 2012

ja som mala menzes do 5teho mesiaca

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barustek
2. jún 2012

ja som mala prve 3 mesiace menzes a z toho dovodu som aj neskoro prisla nato že som tehotná sice to nebol silny ale niečo zo mna tieklo 😖

silvinka20
2. jún 2012

aj ja som po KET a pozitivnych testoch aj z krvy krvacala, no potratila som, krvacanie po troch dnoch prestalo.

nataskataska
3. jún 2012

tehotna mozes byt aj s menzesom... moja osobna skusenost, akekolvek krvacanie po potvrdeni tehu, ries okamzite. moze to znamenat aj potrat

haribo322
4. jún 2012

Dievčatá čo je to KET? Ja tiež riešim mrchu a pred ňou Ducha na teste...

ivka3901
4. jún 2012

KET je kryoembryjotransfer čiže IVF

calllan
12. feb 2013

Moja skusenost aj ked s prirodzenym otehotnenim. Snazili sme sa a povedala som si, ze nebudem saliet a spravim si test, az ked mi aspon tyzden bude meskat menstruacia. Potom mi zacalo byt tak divne na zaludku a bola som stale unavena, este som si vravela, ze keby som nemala tesne po menstruacii, ze by som si myslela, ze som tehotna. Za dalsie 4 tyzdne mi bolo tak zle od zaludka, ze den pred ocakavanou menstruaciou som si spravila test, ktory bol pozitivny, menstruaciu som uz nedostala, len take slabulilinke spinenie v case menstruacie. Odchadzali sme prave na dovolenku, tak som lekara ani neriesila, ved aj tak nebude nic vidiet. Po navrate z dovolenky o 2 tyzdne mi povedali, ze som v 10 az 11 tyzdni. Takze som po otehotneni uplne normalne raz menstruovala. Zial, tehotenstvo skoncilo v 6. mesiaci. Mozme sa znovu snazit otehotniet, a ja netusim, kedy si mam robit tehotensky test a akovelmi mam panikarit, ak zacnem krvacat...

tonjadabik2
10. sep 2013

ahojte ja som mala minuly mesiac asi 2 dnovu..potom ze len tak som vracala cez ms cely mesiac som mala pomaly vsetky priznaky a potom prisla ms o 2 dni neskor.. ale len 2 dnova ms.. potom 2 dni vobec nic,a potom len raz trosku na vlozke a uz len spinenie.. mam asi 30 dnovy cyklus.. neviem divne to je.. poradite? Dakujem

1angelika
16. sep 2014

@maranat ahoj, ako je to možné že si mala do 5 mesiaca menzes? kedy si zistila, že si tehu? ja už som zo všetkého jeleň 🙂

puska84
19. okt 2014

ahoj....som v štvrtom týždni tehu a tiež som začala krvácať...nie je to silné ako pri ms a je to nepravidelne, raz krvácam a raz nie....môže to byť potrat?

deluso
7. feb 2015

puska84 Ako si zistila, že si v 4 týždni? Ja by som mala byť tiež,,, Pred dvomi týžd. som si robila test, bol neg. pred týždňom bol poz. a pred tromi dňami som dostala menzes 😒 a veľmi silný aj s kŕčami ☹ Ku gynde idem budúci týždeň... Neviem čo sa to so mnou deje ale stále sa mi neskutočne točí hlava 😒

lilianka12
31. júl 2015

ahojte kočeny
Mala to z vás niektora?
2,3,4- Júna -len také špinenie a 28,29,30-prišiel menzes,nie silný,,a toho mesiaca teda v júli som mala dostat 25.07 a meškali mi 4 dni, čo predtým sa mi nikdy nestalo aby mi meškali ,po prvý krat mi meškali -teda prišli mi 29.07. .Sex na plno som mala s manželom 10,11,12-júla ,,bola som na preventívke u gynekologa dna 21,07-ale nič mi nepovedal,,,ale necítim sa celkom vo svojej koži,,mám pocit akoby sa mi krútilo v hlave...poradte mi mohla by som byť v tom...:?

janinark
30. aug 2015

ahojte,chcela by som poradit,minuly tyzden som sa dozvedela ze som v 6tyzdni tehu.den nato som mala dva dni slabu menstruaciu,potom sa mi spustila silnejsia,na dalsi den som mala silne bolesti,bolo mi stoho na odpadnutie,cely den som zvracala a mala som strasne krce.moze to byt sposobene tym,ze mam zapchu? akor nahle idem na velku,tak sa mi ulavy a uz to tak neboli.poradte mi prosim,mam obavu ci som nepotratila ku doktorke mam ist za mesiac.dakujem.

majka_ka89
31. aug 2015

@janinark Ahoj, nechcem ťa strašiť, ale na tvojom mieste by som už sedela rovno v čakárni k lekárovi. Presne toto som mala ja a už nemám, lebo babatko odišlo aj so silným a bolestivým krvácanim.
Podľa mňa by si mala ísť čo najskôr k lekárke aby sa na teba pozrela. Nevadí, že k nej máš ísť až o mesiac, každé krvácanie je potrebné konzultovať.
Držím ti prsty aby bolo všetko, ale určite chod ešte dnes k lekárke nech ťa pozrie, prípadne ti dá lieky na udržanie ak tam babatko ešte je.

sosovica
31. aug 2015

Ja som mala tiež silné krvácanie tri mesiace a už som bola tehotná ;).

salota
31. aug 2015

ja som normalne menstruovala a to myslim naozaj normalne - silne krvacanie, po 10 dňoch od skoncenia som zas zacala krvacat tak som isla ku gynekologovi - pozrel povedal ze to urcite tehotenstvo nie je, ale zobrali krv a na druhy den opat - hormon stupa l- po tretom ultrazvuku tam konecne nasli plodovy vacok (problem so sonom koli myomu), este som krvacala dva krat - nasadena liecba Duphaston a kludovy rezim, dufam ze to dotiahneme do uspesneho konca 🙂 S kazdym krvacanim treba ist okamzite k lekarovi, to mi vzdy prizvukovali.

lindula18
6. okt 2015

Ahojte ja mam uz druhy tyzden naliate, citlive, bolestive prsia nikdy predtym som ich nemala taka citlive a bolestive, skoro stale len spim a minuli tyzden mi bolo cely zle od zaludka no vcera som dostala menzes trochu slabsi ako obvikle ale mala som silne bolesti. Mozem byt tehotna? Zazila to niektora?

lilinka11728
3. nov 2015

Ahojtee s priatelom sme.mali sex 24.10 boli sme obidvaja pod plivom alkoholu skoro us dve tizdne mi je zlee vsetky priznaki tehot. Mam. ... mam naliate citlive prsia pri vecom dotiku ma boliaa caste mocenie skoro kazdu pol hodku idem.na.wc som uspata. test som si.este nerobila meskala mi.mens. skoro 2tizdne dneska som dostala.menstruaciu a trocha.ma.boli pod bruskom mislite ze.bi som mohla bit tehotna?

barbi123456
18. nov 2015

Dobry z priatelom sme isli na plno 8.11 a na 20 som mala dostat menstruaciu no prisla dnes o dva dni skvor pobolievaju ma prsia aj v podbrusku testy som robila 3 boli negativne viete mi niekto poradit co ako

muffmuffinka
27. jan 2016

Barbi123456 pri menštruácii predsa častokrát bolí podbruško aj prsia, takže keď ste dostali menštruáciu, nemusíte si robiť testy. Ak by bolesti pretrvávali aj niekoľko dní po skončení menštruácie, vtedy stačí spraviť test..

modraslza
18. mar 2016

Ahojte baby. Prosim potrebujem radu od niekoho kto ma podobne skusenosti. Mala som poslednu ms 17.2. 2016. Nechraneni sex som mala dva krat 2.3 a 4.3 2016. Tyzden pred ms som sa zacala citit zle..napinalo ma i som zacala mat plne uzta slin..dva dni pred ms som i zvracala raz..myslela som, ze mozem byt tehotna ..spravila som si test a bol negativny. Pravdu povediac 3 testy a vsetky boli negativne.. 14steho som spinila jeden den.. potom nic. Vcera 17steho som dostala ms, normalnu silnu..., dnes je uz ako keby treti den iba trosicku. Nemavam silnu menstruaciu nikdy, ale mavam dva sine dni, potom dva slabe dni . Bolesti v podbrusku nemam teraz ziadne. Prsia ma boleli tyzden pred ms , teraz ma vsak nebolia. Dnes mi je ale zasa zle, a dost ma napina cely den a zvracala som dva krat. Prvi krat po lakovani nechtov. Jedla som iba rano, kedze mi nechuti jest. Neviem podla vas mozem byt tehotna? Ci skor to je nejaka viroza, ale necitim vobec zaludok ani krce ani nic.

7lucia77
29. mar 2016

Ahojky, poradte mi niekto 😬 Snažíme sa o baby (iba 3 týždne) no a čakala som menzes či príde, mala som dostať 2ho apríla. Vždy sa mi týždeň pred tým nalejú prsia a booolia a brucho ma pobolieva už dva tri dni pred a potom prídu. No a teraz,pred troma dňami sa mi naliali prsia a včera v práci ma začalo bolieť brucho, do hodiny som dostala menzes. Prišiel o 5 dní skor ako mal. Nestáva sa mi to vobec, skor mi meškajú 2-3 dni ako by mali prísť skor. Mám normálne silné druhý deň ako zvyčajne. Ale je mi to veľmi zvláštne že ma takto nečakane "napadli". Nebýva mi zle ani chute nemám, akurát vikať mi treba často (ale to už trvá druhý týždeň-možno som prechladnutá). Moja mamina keď čakala mňa mala meštruácue štyri mesiace počas tehu a ani nevedela že je tehu. Myslíte že aj tehotenstvo mohlo prispieť k tomu že som dostala menzes skor a tak rýchlo? Test je asi zbytočné robiť počas menzesu a asi by aj bolo skoro ešte no ale ja som fakt z toho mimo. 😓 Čo myslíte? 🤕

roderika
20. apr 2016

Dievčatá, minulý týžden mi vyšiel pozitívny tehotenský test. Zajtra som mala ísť k dr. Poslednu menstruaciu som mala 7.3. Lenže dnes rano som v praci mala na nohavičach hnedkastu krv, tak som volala gyne a ze mam príst. Doma som este bola na wc a ked som sa utierala tak aj na toaletaku som mala taku slabu krv, ako ked zacina menzes... Dr potvrdila ze som tehotna ale ze je to strasne malinke este, dala mi duphaston a ascorutin a kyselinu listovu ze mam kupit a vypísala ma na PN a ze mam doma lezat. Ze ked zacnem viacej krvacat a mat bolesti mam ist do nemocky. Bolí ma aj podbruško a stale zo mna ide slaba krv emoticon bojím sa. Ani neviem v ktorom som tt, nic. Len mi povedala ze to je začínajuce tehotenstvo a ze je to malinke. 15 dní mi meska menzes. Nestretli ste sa s tým niektorá?

lenulka_lenka
23. apr 2016

Ahojte,mozno mi budete vediet poradit.Mala som pohlavny styk 1.4 s priatelom.Okolo 8-9.4 som dostala menstruaciu a po skonceni menstruacie som mala cudny nezapachajuci zlty vytok (nic ma nepalilo,nesvrbelo).Momentalne ma bolia krize,mam pocity na vracanie,sem tam sa mi zatoci hlava a mavam pocit v podbrusku ako keby mi mali prist moje dni. Ale tie som uz mala...je mozne ze dom v tom aj napriek tomu ze som menstruaciu dostala ? Mali ste niektora nieco podobne ? Budem rada za vase odpovede ;) p.s -gynekologicka ma dovolenku cize pockam este

ludka140281
23. apr 2016

poznám (z rodiny ) prípad,ked mala menštruáciu do 7meho mesiaca,,,,dovtedy netušila,že je tehotná,ani bruško nemala nejake ine,len celá pribrala....drobec je zdravý a všetko je v poriadku 🙂 až potom si uvedomila,že pohyby su vlastne pohyby babatka,nie trávenie čriev 🙂 😀 ...už sa teší z 9 ročnej dcerky

janie7
26. apr 2016

Zdravim dievcence, mozno niektora poradite aj mne: vcera som dostala menstruaciu, no mala som ju dostat min. o dva dni neskor a vacsinou mi meska, resp. uz dva mesiace som fungovala na vyvolavackach. No co je zvlastne, aj teraz pocas nej ma dost bolia prsia - predtym bolesti vzdy ustupili a boleli ma tak 2-3 dni pred nou, teraz uz cca 7 dni pred mrskou. Som naladova a dost unavena. Vcera som si robila tehu test, lebo som nevedela ci to nahodou nie je uhniezdovanie, no len sa to tam zabelelo. Mali, ste prosim, niektora taketo priznaky?

mailinka4
20. máj 2016

Ahojte, chceli by sme s manželom otehotnieť, ale mám nepravidelný cyklus, takže sa mi ťažko určujú ovulačné resp plodné dni. Myslela som si,že už už tento týždeň by to mohlo vyjsť, pretože som mala niekoľko dní pred menštruáciou bolesti ako keby som ju mala dostať, ale trvali veľmi krátko a boli asi o 70% miernejšie ako normálne. Takže som predpokladala silno,že to može byť uhniezďovanie vajíčka. No lenže dnes mi došla menštruácia, pričom včera som zase mala úplne slabunkú ledva badateľnú bolesť v podbrušku. To je fakt nezvyk, lebo ja sa inokedy možem od bolesti pototoo...a mám pocit,že je dosť slabá,ale to može byť kvoli prvému dňu, ešte nechcem robiť unáhlené závery. Uvidím ako to bude vyzerať zajtra.... ale mám slabú nádej,že by to mohlo byť tehotenstvo, už len z toho dovodu, že si zvyknem dávať aj dva ibalginy denne pri tých bolestiach čo mám a teraz nič. Možem si urobiť test aj počas menštruácie alebo mám počkať? Čo si o tom celom myslíte? Ďakujem ;)

snehuliacik29
7. júl 2016

Poprosim o radu-2.5 sme mali nechraneny pohl.styk potom 20.5 som dostala mrchu trvala 4 dni 2dni to bolo spinenie a 2 krvavanie slabsie testy mi vysli len so slabym dusikom.v juny som mrchu dostala opat ale prisla o 7dni skor co zvyknem mat presne na 28den ale je slabsia ako zvyknem mavat,no a dnes ako by sa mi zacala spustat opat. Ale nato vsetko mam napate citlive prsia casto chodim na wc a vkuse som unavena,len by som spala. Co si otom vsetkom myslite. Dakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre