Boli ste aj napriek silnej menštruácii tehotné?

zuzanka.h
1. jún 2012
Ahoj vyšli mi pozitívne tehotenské testy aj močové aj krvný hcg 139 na 11.ty deň po KET . Bola niektorá z vás aj napriek silnej menštruácii tehotná???
lucinka1104
1. jún 2012
Ked maš predsa HCG 139 tak si isto tehotná asi zbytočná otázka predpokladám, že si bola u DR ,ktorý ti predsa test robil a kedže vyšiel pozitívny si tehotná.
Jasné, možné je všetko niektorá menzes nemá vôbec niektorá len slabý ,ale tu na koni som čítala o tom že mali aj normálny dokonca aj par mesiacov takže gratulujem nestresuj, pokým si ťa Dr nenechal v nemocnici je isto všetko ako ma byť. 😉
erika71
1. jún 2012
Keď som sa na to spýtala môjho gynekológa ,či môže mať žena menzes keď je tehotná , povedal ,že v žiadnom prípade,vraj keď žena krváca počas tehotenstva,tak tam je nejaký problém. Buď sa odlupuje maternica a nastane potrat ,alebo hrozí niečo iné . Ja som pri druhom dieťati dva krát krvácala a aj mi hrozil potrat. Raz v 3 . týždni a potom v 7 .týždni. Ale dcérka sa veľmi chcela narodiť a ja som ju veľmi chcela. Takže sa mi narodila krásna a zdravá. Ale ako píše lucinka,keď ti lekár nenaordinoval nemocnicu,tak je zrčite všetko v poriadku. Držím palce !!! Nestresuj a veľa oddychuj !
buffinko
1. jún 2012
Pokiaľ si začala krvácať a si tehotná, mala si už byť na pohotovosti...Bohužiaľ to neveští väčšinou nič dobré (vlastná skúsenosť - raz u mňa krvácanie znamenalo potrat, druhý raz mimomaternicové). Na udržanie plodu nasadia duphaston napr. a čaká sa, či sa udrží, môže to byť možno hematóm?...Krvácanie v tehotenstve je komplikácia, stav a prognózu môže posúdiť iba lekár. Držím Ti palce.
lailla7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli