Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Boli ste aj napriek silnej menštruácii tehotné?

zuzanka.h
1. jún 2012

Ahoj vyšli mi pozitívne tehotenské testy aj močové aj krvný hcg 139 na 11.ty deň po KET . Bola niektorá z vás aj napriek silnej menštruácii tehotná???

lucinka1104
1. jún 2012

Ked maš predsa HCG 139 tak si isto tehotná asi zbytočná otázka predpokladám, že si bola u DR ,ktorý ti predsa test robil a kedže vyšiel pozitívny si tehotná.
Jasné, možné je všetko niektorá menzes nemá vôbec niektorá len slabý ,ale tu na koni som čítala o tom že mali aj normálny dokonca aj par mesiacov takže gratulujem nestresuj, pokým si ťa Dr nenechal v nemocnici je isto všetko ako ma byť. 😉

erika71
1. jún 2012

Keď som sa na to spýtala môjho gynekológa ,či môže mať žena menzes keď je tehotná , povedal ,že v žiadnom prípade,vraj keď žena krváca počas tehotenstva,tak tam je nejaký problém. Buď sa odlupuje maternica a nastane potrat ,alebo hrozí niečo iné . Ja som pri druhom dieťati dva krát krvácala a aj mi hrozil potrat. Raz v 3 . týždni a potom v 7 .týždni. Ale dcérka sa veľmi chcela narodiť a ja som ju veľmi chcela. Takže sa mi narodila krásna a zdravá. Ale ako píše lucinka,keď ti lekár nenaordinoval nemocnicu,tak je zrčite všetko v poriadku. Držím palce !!! Nestresuj a veľa oddychuj !

buffinko
1. jún 2012

Pokiaľ si začala krvácať a si tehotná, mala si už byť na pohotovosti...Bohužiaľ to neveští väčšinou nič dobré (vlastná skúsenosť - raz u mňa krvácanie znamenalo potrat, druhý raz mimomaternicové). Na udržanie plodu nasadia duphaston napr. a čaká sa, či sa udrží, môže to byť možno hematóm?...Krvácanie v tehotenstve je komplikácia, stav a prognózu môže posúdiť iba lekár. Držím Ti palce.

lailla7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli