Bolia vás počas tehotenstva prsia?

lusynka22
8. nov 2011

aj vas bolia pocas tehotenstva prsia???

milankovazuzana
8. nov 2011

Ahoj, mňa teda riadne boleli do 12. týždňa, potom to poľavilo.Sestrička v ambulancii mi povedala, že do toho 12.tt to zvykne bolieť a potom to odoznie.Mala pravdu...

nina55
8. nov 2011

ja som mala prsia velmi citlive a áno boleli ma ☹

feb13
8. nov 2011

Prvykrat ano. Teraz vobec nie, ani sa mi nenapinali, su uplne normalne. Ale je to mozno tym, ze som donedavna kojila (do 6tt).

zuzana17
8. nov 2011

Mňa pri prvom tehu boleli strašne, ale teraz pri druhom vôbec 🙂

kohutovci
8. nov 2011

Ahoj.. mna velmi bolievaju bradavky..zo zaciatku som sa v noci budila a plakala som ako male decko.. sialena bolest.. pomohlo mi, ze som si ich zacala kremovat najprv lanolinom.. no ten sa tazko rozotiera.. na take bolave bradavky ho nanasat bol fakt des.. potom som presla na lekarsky olivovy olej a ten pouzivam doteraz.. ked treba aj 3x denne.. ulava je vzdy ista 🙂

maggie2
8. nov 2011

Áno a nielen počas tehotenstva ale i pred každou menštruáciou (Mastodynia)

katka3012
8. nov 2011

ani nie

acikaa
9. nov 2011

boleli zo zaciatku ale potom uz nie

stvura
9. nov 2011

Pri prvom tehotenstve ano, do toho 15tt, no pri druhom a tretom absolutne...oni si zvykli, som "nonstop" dojciaca mamina 😉

cherry1981
9. nov 2011

V kazdom jednom tehu ma boleli aj teraz este bolia. Ale nieje to strasna bolest 🙂

gwenni
9. nov 2011

ani mňa nebolia, len občas ako keby ma zabolelo na nejakom mieste a neviem či sa mi to zdá ale pár krát som mala pocit že mám kvapku na podprsenke ?? V prvom tehotenstve som toto nemala vôbec ani bolesti ani nič ani mi prsia nenarástli až keď maličký začal ťahať mliečko tak sa v priebehu pár hodín zväčšili minimálne o číslo 🙂

cmeliatko
9. nov 2011

Ja mam kus citlive bradavky ale neni to nic strasne🙂

kacsik
9. nov 2011

Ja mám strašne citlivé až tak že keď sa ich môj muž dotkol automaticky dostal facku :D chudák....ale snáď to po 12tt prejde 🙂

rora
9. nov 2011

boleli prve tri mesiace neskutocne, neskor uz tak menej.

madamebutterfly
9. nov 2011

Mna zacali tento posledny mesiac boliet. Predtym vobec ani zvacsene nie su.

duratlicka
9. nov 2011

Jasne, pomaha masaz a natieranie bradaviek kalciovou mastou🙂

nelinka1810
28. nov 2011

Ahoj, mna strasne boleli prve dva mesiace... ale tak strasne ze som sa ich nemohla ani chytit! ! ale teraz uz je vsetko ok!!!🙂

misinn
28. nov 2011

ja mam len bradavky citlive, inak ma v prsiach sem tam pichne ale nic viac...

leeenka26
28. nov 2011

Zujimave, ze pri prvom tehu som o nich ani nevedela, a teraz, som v 15. tt, a uz som si musela kupit vacsie cislo. Su napate, vacsie, bradaviek ked sa nahodou dotknem, tak 10 min. stoja 😀 no a bolia tiez stale, ale nie je to nic strasne 😉

abriela
28. nov 2011

prvy priznak, ked som bola tehu bol ten, ze som citila napate a bolave prsia. Boleli uz pred ocakavanou mrchou a asi dalsie 3 mesiace. Brusko rastlo pomaly, ale prsia, hmmm to bolo 😀

ni_pe
28. nov 2011

mna boleli od zaciatku, napäte a tvrde, zo zaciatku som si na ne nemohla ani riadne lahnut, teraz este bolia, ale iba, ked ich potlacim trosku.....ale zato sa mi uz pekne zvacsili, comu sa tesim 🙂

lencika
23. mar 2013

Mna teda boleli riadne stale som ich mala ako melony a dost som trpela cele tehotenstvo vzdy mi trochu pomohlo masirovanie pod sprchou a potom som si ich natierala bepanthen kremom a nahodou sa mi celkom ulavilo

yuriko
9. apr 2013

Podľa toho som nadobudla podozrenie, že som tehotná a boleli hádam až do 16tt. Dosť mi aj narástli. Stále ma to bolí, keď ležím na chrbte a na prsia sa mi uloží naša mačka, ale to hlavne keď mi bodovo labkou stúpi na prso. Teraz som v 25tt.

galaxy
9. apr 2013

Mňa boleli na začiatku -asi do toho 12 tt. potom to prešlo. Teraz ma nebolia vôbec,len občas svrbia 🙂

alexis617
3. máj 2013

ahoj neboleli ma ani raz ani sa mi nenafukli 😉

janicka11
3. máj 2013

mna nikdy prsia neboleli,ani prvom tehu ma nikdy neboleli,,iba trošku citlivejšie bradavky inak nič 😉

bashka87
3. máj 2013

mne boleli nehorazne cca od 5 do 9 tyzdna, som ani v podprde nevydrzala , teraz je to lepsie no musim davat pozor hlavne vecer ako si lahnem 🙂

svetlusska
3. máj 2013

ja som mala prsia hrozne citlive a aj ma boleli....

myryjam
25. máj 2013

Áno, boleli, a po pôrode, keď sa "nalievali mliečkom" to bolo ešte horšie 🙂

jankako
25. máj 2013

strašne!😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre