Bude to dievčatko alebo chlapček?
Ahojte ,bola som u gynekológa,ale vraj nevie povedať, že čo čakáme,som v 24tyzdny tehotenstva.Videla som tu na modrom Moniku,že mamičky dali foto bruška,a mamičky im písali ,že asi čo myslia ,že čo čakajú.Skusim aj ja ,viem ,že to nie je ako gynekológ,ale aspoň aby som vedela,že čo poviete.Tehotenstvo mám úplne iné,ako predošlé . Ďakujem
@iwesska no teraz by bolo dobré dievčatko ,keďže chlapcov máme 😊
@anonym_autor mala som podobný tvar a mám dievčatko🙂
preboha.... toto fakt niekto moze mysliet vazne?
Dievča
preboha.... toto fakt niekto moze mysliet vazne?
@anonym_b1c97b s jej gramatikou ano 😂
Ak máš termín v októbri, tak je to dievčatko.
@anonym_b1c97b s jej gramatikou ano 😂
@anonym_fd726b a vy ste bez chyby,načo komentujete fifleny



Ani ja som sa nekremovala ani pri jednom tehotenstve, a strie nemám.