icon

Bude to dievčatko alebo chlapček?

Dnes o 14:24

Ahojte ,bola som u gynekológa,ale vraj nevie povedať, že čo čakáme,som v 24tyzdny tehotenstva.Videla som tu na modrom Moniku,že mamičky dali foto bruška,a mamičky im písali ,že asi čo myslia ,že čo čakajú.Skusim aj ja ,viem ,že to nie je ako gynekológ,ale aspoň aby som vedela,že čo poviete.Tehotenstvo mám úplne iné,ako predošlé . Ďakujem

Strana
z3
avatar
bielasovicka
Dnes o 16:17

Ani ja som sa nekremovala ani pri jednom tehotenstve, a strie nemám.

anonym_683cbf
Dnes o 16:39
@anonym_autor

@iwesska no teraz by bolo dobré dievčatko ,keďže chlapcov máme 😊

@anonym_autor mala som podobný tvar a mám dievčatko🙂

anonym_b1c97b
Dnes o 16:40

preboha.... toto fakt niekto moze mysliet vazne?

anonym_344e5a
Dnes o 17:15

Dievča

anonym_fd726b
Dnes o 17:37
@anonym_b1c97b

preboha.... toto fakt niekto moze mysliet vazne?

@anonym_b1c97b s jej gramatikou ano 😂

anonym_aa098c
Dnes o 18:46

Ak máš termín v októbri, tak je to dievčatko.

autor
Dnes o 19:06
@anonym_fd726b

@anonym_b1c97b s jej gramatikou ano 😂

@anonym_fd726b a vy ste bez chyby,načo komentujete fifleny

Strana
z3