Čakám neželané dieťa

bejbyhotgirl
8. jún 2015

ahoj mam 20 rokov a cakam decko s 18 rocnym chalanom. Bolo neplanovane a je nezelane s mojej strany on ho chce. Ide o to ze byvam v utulku a nemam skolu ani nic. Moj zivotny styl mi vyhovuje a zijem dost akcne a decko by mi moc nepomohlo naopak pritazilo. Som so svojim zivotom spokojna a robim spolocnicku a jediny nechraneny stik som mala s tymto chalankom. Decko je urcite jeho. Co mam podla vas robit nic k tomu malemu necitim. Na potrat nemam a rada by som ho porodila a dala prec. Ale nechcem si pokazit postavu. Co mi radite ? aj ked by som ho chcela vichovat nemam na prezitie pre decko. Co mam robit ? Nemam v nikom oporu a otec decka je syn narkomanov tak isto bez skoli a nema nam kto pomoct ako prebieha potrat mozno nan naskrabem a ake su pocity po nom alebo adopcii dik cafko

bejbyhotgirl
autor
8. jún 2015

Som v 9 tizni

celkom_nestastna
8. jún 2015

dufam ze si robis len srandu!!!! a keby nie tak ked sa narodi daj ho okamzite prec, na adopciu, len nech neostane pri tebe aby z neho nebol taky debil ako si ty..je mi zle !!!!!

misaelka
8. jún 2015

ja len dufam ze raz si uvedomis zavaznost svojich cinov... mozno nie dnes, mozno nie zajtra, ale raz ta to dobehne a snad si budes spytovat svedomie 😠 ubohe dieta... ale mozno je fakt ze radsej sa nenarodit ako sa narodit takymto rodicom

bejbyhotgirl
autor
8. jún 2015

Sa uvedom co sa navazas, niekto nema nalinkovany zivot ako s pohadky

inulienka29
8. jún 2015

ty kokso...mám dosť 😀 toto je podľa mňa nejaký vtip...

ynda
8. jún 2015

ak žiješ takýmto životom, tak si daj radšej podviazať vaječníky, alebo rovno vyrvať maternicu von...

misaelka
8. jún 2015

@bejbyhotgirl svoj zivot mas vo svojich rukach, ten ti nik nenalinkuje... ja sama mam zdrav. problemy, mimi mozno nikdy nebudem mat... no napriek vsetkemu sa snazim urobit zo vojho zivota najlepsie mozne lebo viem ze svoj zivot mam vo svojich rukach 😎

bejbyhotgirl
autor
8. jún 2015

Preco vtip ? Normalne sa pitam jedna vec je ze decko chcem vichovat a druha ze ho nemam za co ?

misaelka
8. jún 2015

@bejbyhotgirl stale mas mnozstvo moznosti. mozes ho dat na adopciu, nejaky par urobis stastnym 🙂

sense
8. jún 2015

Myslim ze toto je vymyslena tema to nemoze byt ani pravda...ak robis spolocnicku na potrat naskrabes....ak nenaskrabes daj dieta na adopciu....na nasledky si mala myskier smor kym si roztiahla niekomu nohy ked to uz mam tak sprosto povedat...

bejbyhotgirl
autor
8. jún 2015

Fuj vy ste teda zenj takto sa vyjadrovat

inulienka29
8. jún 2015

@bejbyhotgirl a teraz nám ako povedz že čo ti máme poradiť? Že máš ísť na potrat? Preboha sama som rok čakala kým otehotnejem slovo interupcia je pre mňa tabu...alebo že ho máš donosiť a dať na adopciu keď si nechceš "pokaziť postavu", asi ani to nechceš nie? spamätaj sa...mala si rozmýšľať už pred tým než si so sopliakom vliezla do postele 🙂

cervenaruza123
8. jún 2015

@bejbyhotgirl ak nie je tema vymyslena, adopciou mozes mat dobry pocit z toho, ze urobis radost niekomu, kto deti nemoze mat, aj keby chcel. bude to dobre aj pre teba a pre dieta este lepsie. co sa tyka postavy, raz nahodou priberies kvoli niecomu a mas rovnako pokazenu postavu, takze to by som neriesila. stale sa da schudnut, najdes tu zeny, co si po tehotenstvach dokazali vypracovat este lepsiu postavu aku mali pred nim. no a potrat... ten mava dost blbe psychicke nasledky, aj ked tazko povedat, ako by si to prezivala ty. a este sa raz nahodou spamatas v 30-ke a nebudes vediet otehotniet kvoli potratu alebo ta to zacne po takej dobe mrziet, ze si bola mlada a hlupa... to by som neriskovala, chces riskovat, ze budes mat take neprijemne pocity do konca zivota, ak ta nahodou takyto zivot raz omrzi? uz len zo sebeckych dovodov by si na to mala mysliet, ze ta to moze raz dobehnut a budes to neskutocne lutovat a mysliet na to kazdy den, uz ked zial pre teba tvoja postava znamena viac ako dieta.

ynda
8. jún 2015

@misaelka s natrhnutou buchtou si ťažšie zarobí 😉 takýmto deti netreba...

ja by som sa obávala aj o zdravie... dieťaťa v prvom rade

bejbyhotgirl
autor
8. jún 2015

Ok bola chiba sem pisat !!!!!!!! ziadam o zmazanie

emita
8. jún 2015

@bejbyhotgirl dat ho na adopciu bude asi najlepsie riesenie. Zabezpecis mu dobry zivot, milujucich rodicov a nebudes si musiet vycitat, ze si ho pripravila o zivot.

alka1980
8. jún 2015

Nemas skolu,robis spolocnicku.To si akoze zarabas na skatuli?a pokazilo postavu?naozaj naskrab na potrat ved taketo tela si dieta nezasluzi.a zi si dalej ten tvoj zivot ,ked ti tak vyhovuje.idem grcat.

michell333
8. jún 2015

Akoze to.sa tu vyjadrujes inak bombovo,decko len ked povies to je urazka a to co tu si rozpisala,no ako pisu baby raz ta to dobehne,nechcem si pokazit postavu 😀 ,kraaaasne...bodaj by bolo zdrave ak ho donosis a bodaj by urobilo stastnych inych ako teba.lebo teda ak robis spolocnicku,,pekne povedane"...budes spavat s chlapmi aj ked budes mat brucho,kedze sa tym zivis...ked si so svojim zivotom spokojna ako prezentujes.v 9tyzdni dietatku uz bije srdiecko ak vies...myslim,ze to dieta by bolo dobre dat na adopciu ak sa nerozhodnes pre potrat.

lapalma
8. jún 2015

@bejbyhotgirl .....skvelá téma ! 😖
Blahoželám ti .....umiestniť tento príspevok na modrého koňa, kde má polka žien problém otehotnieť a tá druhá polovička sa teší z mimča viac ako z výhry v lote - to je zlý vtip toto !

cervenaruza123
8. jún 2015

@bejbyhotgirl preco to bola chyba? sice niekto zvoli drsnejsie slova, ale chcela si vediet, ake to ma dosledky a podobne, pisu ti zeny, co maju viac skusenosti ako ty a konstatuju, ze to raz pravdepodobne budes lutovat a ze dieta znamena viac, ako si myslis. urazky co pisu si odmysli, prijmi fakty, ktore pisu a z nich si vyber to, co sa ti zda najviac. nemozes vediet kolke zo zien, co ti napisu, mozno v mladosti uvazovali podobne ako ty (aj ked mozno neotehotneli) a az casom pochopili, co je naozaj dolezite v zivote a snazia sa ti poradit, mozno aj takymto drsnym sposobom, aby si si to vsimla a aby si to nemusela raz lutovat. lebo vacsina take nieco ako potrat v takom veku olutuje

concarne
8. jún 2015

@bejbyhotgirl ty si asi chorá.....

miims
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
suesana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mm2008
8. jún 2015

čerstvá registrácia, dnešná... 20-ročná má už 5-ročnú dcéru, porodila ju zrejme vo veku, keď mnohé dievčatá ešte ani menštruáciu nemajú... @admin ... a prázdniny sú až o 3 týždne ... alebo žeby z toho tepla?

concarne
8. jún 2015

@mm2008 naša rómska menšina(čoskoro väčšina) rodí bežne v 12-13.ke,preto ich tak rýchlo pribúda

amadora
8. jún 2015

@bejbyhotgirl takže čo máš robiť? v prvom rade si dokončiť základnú školu a urobiť si maturitu, s pravopisom aký máš by ti to dosť pomohlo. potom by si si možno našla aj lepšiu prácu. momentálne nie si súca na nič iné ako robiť chlapom matrac. potom sa skús niekoho dospelého popýtať ako funguje sex a antikoncepcia keďže ani toto ti zdá sa nič nehovorí. ďalej by som skúsila návštevu psychológa, prípadne rovno psychiatra, pretože budeš mať zrejme nejaké sociopatické a psychopatické sklony keď pred životom ti je prednejšia postava. a nakoniec ak toto všetko nevyjde, pošli mi IP, prispejem ti na žinku a môžeš si to hodiť 😝

matafen
8. jún 2015

Dobry vtip hodit taketo nieco na MK 😀 Ale nechapem zeny, co reaguju na taketo vyplody. Baby, to vazne myslite, ze je to vazne? Takychto provokoacii tu uz bolo! 😨

patka_1
8. jún 2015

toto je urcite len nejaka haluz nudiacej sa inteligentky...pise, ze nechce aby jej tehotenstvo pokazilo postavu no uz stihla mat 5 rocne dieta...mam dost 😀

denisden
8. jún 2015

Ahoj, nemusiš sa urážať na to čo ti tu niekto napíše, tu sú maminy, ženy čo sa roky snažia o bábätko a pod., je to trochu nespravodlivé že niekto komu sa to nehodí alebo nechce otehotnie a niekto kto po dieťatku túži nemôže otehotnieť. Sama by si ho určite priala niekomu inému ako sebe. Ak dieťatko nechceš tak, máš možnosť malé porodiť a dať k adopcii, čím pomôžeš niekomu kto o dieťatko stojí a tvoj drobček sa bude mať skvelo. Držím palce aby si sa rozhodla správne voči sebe aj tej čarovnej bytosti. PS. Si mladá po pôrode schudneš ako nič.

kakaovyrez
8. jún 2015

Ked ho nechces, daj ho do hniezda zachrany, niekto sa potesi . Ale postavu s tym nevyriesis, s tym ti asi nikto nepomoze.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre