Čakám trojčatá, vystaví mi lekár tri preukazy?

kavicka80
3. okt 2012

som tehotná 15tt a lekár na sono potvrdil že čakám trojčatá,nakolko ešte nemám vystavený tehotenský preukaz chcem sa spýtat trošku hlúpu otázku to mi teraz vystavý tri preukazy alebo ako bude značit do jedného údaje všetkých mrnúskov,myslím polohu,označí mi niekde v preukaze že čakám trojčatá a ak ano tak kde ?Dakujem za odpovede

monika15
4. okt 2012

@kavicka80 ahoj, ja sice neviem ale je to super 🙂 potom prihod sono ze ako to vidno ked su 3 🙂))) krasne 🙂))

wewedomco
4. okt 2012

Ahoj, ja som bola tehotna s dvojickami a mala som jeden preukaz. Inak ze trojicky...waw drzim palce 🙂

31majka12
4. okt 2012

si v 15 tt alebo v 5tt?

zuzana1207
4. okt 2012

ja mám doma dvojičky, ale gratulujem k 3 ičkam, džte sa. my sme mali len jeden preukaz.

katecameron
4. okt 2012

gratulujem 🙂 krasne ale zaroven drina

mojmacik
4. okt 2012

ja som trojickova...ano jeden preukaz a skoro mi ani nebol treba kedze od 20 som bola hospitalizovana z preventivnych dovodov....a teda v 5tt alebo 15tt?...ja som prekukaz tusim dostala az v 12 tt

sabina1975
4. okt 2012

tak ja fakt neviem ale v 5tt co je cca 3 tyzden od oplodnenia je uz nieco vidiet ?

mojmacik
7. okt 2012

@sabina1975 ma zle nastavene...je v 15tt a tam veru uz vidno 🙂 a veru neviem ci mne v5tt alebo 6 bolo vidno 2 vacky

evikj33
7. okt 2012

@sabina1975 Tak mně už 4+5 DR.našel 2váčky a 5+6 už byla u obou zřetelná srdeční akce 🙂 @kavicka80 Moc gratuluju je to krásné i když trochu masakr,ale dá se zvládnout 😉 .Držím pěsti at krásně rostete a jste 4 v 1 co jejdéle

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre