Čakáme trojičky

matheus
12. sep 2011

Dobrý,

som chalan moja frajerka ostala so mnou tehotná kedže sme obaja velmi mladý rozhodli sme sa vziať si to.
No velmi ma prekvapilo zistenie že čaká trojičky!!!

To som taký plodný muž či čo... 🙂) Díky sa diskusiu,máte podobné skusenosti?

sisaha
12. sep 2011

@matheus no hned vo svojom prispevku - treti hore mas troch rozosmiatych smajlov, ako si dnes skoro odpadol. Tak predpokladam, ze mas z toho uzasnu zabavu a neuvedomujes si dosledky. Ja som ti len napisala, ze raz to budete lutovat... a uz len to, ze zatial sa bavis o troch bunkach svedci o tvojej vyspelosti

matheus
autor
12. sep 2011

@bodka13 ja som to len tušil... ženy majú tiež také to svoje cítenie od prvej chvíle.

jarunka111
12. sep 2011

@matheus a ten vyškerený smajlík za poznámkou o tvojej super plodnosti je čo???? Taký si smutný, že si bol nezodpovedný????

katy1979
12. sep 2011

rovno zamknut. davam tejto teme tak 24 hodin.

@matheus kto ti ublizuje? ty jej ublizujes ze ju na ten potrat posles a ani len netusis ako. a chvalit sa ze ste splodili tri deti by si sa mohol keby ste si ich nechali.

bodka13
12. sep 2011

@matheus zatiaľ som nenaľla nič,čím by ti bolo ublížené 😉
odpoveď na tvoju otázku : nie,nie si taký plodný muž 😉 ale to ti už naty1987 vysvetlila 🙂

matheus
autor
12. sep 2011

@sisaha ale mám pravdu! chceš mi povedať že nie??? tie smajle idu automaticky sorry... vobec mi to vtipné nieje!
Sama lekárka povedala že to ešte nevidela... kks.

matheus
autor
12. sep 2011

@katy1979 KEBY SOM vyrozprával celý príbeh pochopili by ste to uplne inak.
Ja som bol ten čo mal opačný názor...

jarunka111
12. sep 2011

@matheus ách, ty bunka 😀

matheus
autor
12. sep 2011

to bola otázka!
či som taký plodný alebo nie... to je fuk odpoved som dostal že to je v partnerke...zamknite to tu a zmažte.. díky za rady...

danula2
12. sep 2011

@matheus a co si cakal ze ti zatlieskame??????
ak by si priatelku miloval ako pises, nedovolil by si jej ist na potrat ☹
namiesto MK skus nejake stranky o antikoncepcii, pre istotu, dobuducna

obedwix
12. sep 2011

@matheus ani sa mi veriť nechce že ty si bol najrýchlejší

sisaha
12. sep 2011

@matheus nie, smajle nejdu automaticky, pokial na ne nekliknes. a nemas pravdu. Mozno ste obaja mladí, ale ked si to rozmenis na drobne. Ked si v tomto veku vychovate tri deti, tak v styridsiatke, kedy sa niektore mamy zaoberaju plienkami, vy si mozete zacat uzivat...deti budu odrastene. Tiez nie je nikde napisane, ze sa vsetky tri deticky ujmu a budu vynosene. Ja by som flintu do zita este nehadzala a znova to cele prebrala s partnerkou

obedwix
12. sep 2011

čo je potrat to ovládate obaja no čo je ochrana viete h....

adunka73
12. sep 2011

@bambulka814 souhlasim souhlasim souhlasim x10000000 primlouvam se za 3 zivoty!Takovy obrovsky dar jste dostali,i kdyz jste mladi,vsecko se zvladne,jen nechodte na potrat.Splodit 3 deti na poprve...to neni nahoda,vidim v tom veliky zazrak.Plodna je pravdepodobne zena,ktera vyprodukovala 3 vajicka najednou.Je mlada,jeji telo je maximalne pripravene na tehotenstvi a porod,vsecko dobre dopadne! 😎

matheus
autor
12. sep 2011

@danula2 ver mi nikdy nedovolil,keby mám niekoho kto stojí pri mne.

sisaha
12. sep 2011

a este by si nemal zabudnut na to, ze ty si najplodnejsi v tomto veku. Postupne sa ti plodnost bude znizovat a raz ju mozno budes riesit v centre pre asistovanu reprodukciu...

ajca123
12. sep 2011

@matheus sorry ale nesuhlasim s tym ze su to len bunky... Chodsi precitat snazilky co sa snazia otehotnet a nejde jim to a nebo diskusiu o adopcii cotu je a kolko parov tam je co kazdy den placu do vankusa a tuzia potom co vy chcete zabit....
Keby si cital co tie pary su ochotni do tohodat. A ich manzelia co vsetko podsupuju...
My doteba nerejeme len vam chceme ukazat aj inu cestu...
A aby ste si toho viac precitali a videli ze su aj pary co tuzia po babetku... A su tu aj zeny co maju viacero deti ale bud len chlapcov a tuzia po dievcatku nebo co maju dievcatka chcu chlapca...
Ano je to zahul sa starat o deti ale je s nima prdel ked trocha vyrastu...

matheus
autor
12. sep 2011

@sisaha tak nebudem mat nikdy deti.
neobesím sa za to. ale dufam že to sa nikdy nestane

katy1979
12. sep 2011

@matheus tak vyrozpravaj riadkov na pisanie je tu dost. ak je to pravda ze si mal opacny nazor tak takych chlapov by mohlo byt na svete viac. ano ma pravo volby ale ked stojis pri nej tak nechapem
a chlape ty si tu ziadnu radu nepytal ukaz kde si pytal radu? len si sa pochvalil ze cakate trojicky a ze ich teraz nemozete mat. ziadna otazka tam nebola

bambulka814
12. sep 2011

@matheus nie, nie su to "bunky", su to vase babatka......3 ludia zatial vo vyvoji

nerobte to, chodte do adopcie, ver mi...tvoja partnerka dozivotne bude zit s vedomim, ze zabila ty, ze si sa prizeral, nasledky budu nedozierne.....ozvi sa, naozaj podavam pomocnu ruku

sisaha
12. sep 2011

@matheus mas hadam partnerku ktora stoji pri tebe nie? Pri trojickach vam moze pomoct aj obec, alebo mesto. Minimalne nejaky sponzorsky dar v podobe plienok a podobne. Takisto s oblecenim by problem nebol, na bazariku sa daju najst lacne a krasne veci, mozno by vam niekto aj podaroval. Ty (vy) ste sa vsak rozhodli ze to ani len neskusite. Existuju hniezda zachrany, tak dajte potom deti tam a najdu sa milujuci ludia, ktorí by za ne aj svoj zivot dali..

danula2
12. sep 2011

@matheus aj ked si tie deticky robil, niekto stal pri tebe???? skoda reci, zbytocne sa rozculujem, HAUK

sidon
12. sep 2011

@matheus tiez si myslim, ze potrat situaciu nevyriesi. Pises, ze sa s priatelkou velmi lubite, a prave ten potrat to moze medzi vami velmi velmi narusit. Nikdy nevies dopredu predpokladat, ako to tvoja priatelka psychicky zvladne, mozno ta zacne po potrate obvinovat, mozno az nenavidiet, nevies, co sa moze odohrat v jej hlave. Moze si to cely zvysok zivota vycitat. Tie psychicke stavy prichadzaju az po potrate, nie pred nim, lebo predtym sa to moze zdat ako bezny zakrok. Nacitaj si fora na internete, kde zeny sli na potrat a ako to videli vsetko po nom. A potom sa skus vzit do koze tvojej dievciny. Tie deticky v nej rastu, ci chces, ci nie. A ak ich niekto z jej tela vyrve, hoci aj s jej suhlasom, nemusi to skoncit prave najlepsie ani po psyhickej ani po fyzickej stranke. Ma 17 rokov, v zivote nemusi uz mat deti, to sa tiez neda predvidat. Budes s nou chciet byt aj o 10 rokov a celit vo dvojici tomu, ze budete mozno "neplodny" par? To je zodpovedne ? Alebo ju potom pre to opustis, hm? Deti sa daju donosit a dat na adopciu, pokial ich vylozene nechcete, to je asi najschodnejsia cesta. Naozaj vela ludi by uvitalo male babatko, hoci aj nie svoje. Aj v mojom okoli je rodina, ktora nemohla mat dieta a nakoniec si adoptovali taketo babo od dievcata, ako vo vasej situacii. TAK NAOZAJ POROZMYSLAJTE! Skola sa da na rok prerusit, to jej neutecie a nie je hanba vynosit dieta. Mozno mate vsetko prekryte strachom a pocitom hanby, ale ani to nestoji za ten potrat. Rodina casom pochopi, mozno aj pomoze. A ked nie, tak sa urcite najdu cudzi ludia, co vam pomozu.

obedwix
12. sep 2011

bože ta to magor!!! @matheus tak sa daj sterilizovať už teraz ked maš takýto prístup a nerob po svete deti ked sa o ne nevieš postarať

matheus
autor
12. sep 2011

@ajca123 čítal som všetko... niekolko príspevkov viem aké to je.
Každý človek je iný,každý jeden.
Jeden ma viacej štastia iný menej... ach

sisaha
12. sep 2011

@matheus "tak nebudem mat deti?" neobesim sa za to?" Zartujes? dieta je naplnenim vztahu a je to to jedine pre co sa oplati zit na tomto svete. Je vidiet, ze si nezrely, lebo si zatial nikdy nepocitil co je to byt otcom. Raz ked zistis ze mozno deti nebudes moct mat, tak by si sa za tieto riadky sam vyfackal

matheus
autor
12. sep 2011

@katy1979 mal som tu dva týždne dozadu príspevky a zmizli mi :(( tam som žiadal o rady.

ela2710
12. sep 2011

@matheus nie nieze ste boli nezodpovední- vy ste stale nezodpovední, nezodpovedne je, si dieta spravit a potom ho zabit - vo vasom pripade az 3. Vek ta neospravedlnuje, ak si dost stary na to, aby si spaval s babou bez ochrany, tak mas byt dost dospelý aj na to, aby si sa dokazal o nu aj o deti postarat. Ked nechces dieta tak si ho nerob!!! moj priatel mal 19 rokov, ked sa stal ocinom, ale s tym rozdielom, ze my sme sa na babo tesili a samozrejme sme ho aj velmi chceli. Naco si sem pisal? si cakal, ze ti tu zatlieskaju, ze ta pochvalia? toto je forum pre mamicky s detmi a nie pre tych co si deti spravia a uvazuju bezdovodne o potrate, dufam, ze tuto temu zamknu, a ver potrat zanecha po psychickej stranke stopy na tebe aj na tej tvojej priatelke, vycitky svedomia vam obom ostanu a takyto ludia mozu mat deti??!!! aky je tento svet nefer, poznam vela skvelych ludi, co by za vlastne miminko dali aj modre z neba a potom su tu takyto nezodpovední ludia, co su schopní vlastne dieta zabit 😖

babulka123
12. sep 2011

@matheus ani len netusis ake to je.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nemas o tom ani len ponatia...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ela2710
12. sep 2011

@matheus skus si predstavit, ze by si tvoja mama pred 20 rokmi povedala, ze si len bunka a preto nema dovod nato, aby si ta nechala - fakt super zmyslanie 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre