Calcium sirup počas tehotenstva

gabika150
11. dec 2016

Ahojte chcem sa opytat resp. inforomvat mozem uzivat calcium chloratum sirup ked som tyzden tehotna.? Viete nechcem nejako ublizit plodu za kazdu milu odpoved dakujem 🙂

katrinka8
11. dec 2016

@gabika150 - stačí si prečítať príbalový leták - môžu ho aj tehotné aj dojčiace ženy 😉
https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/cal...

gabika150
autor
11. dec 2016

@katrinka8 dakujem ja len ci ma niekto skusenosti lebo antibiotikum nepripada ani nahodou

moni244
12. dec 2016

Si tyzden tehotna? Tak to je super, to si asi prva, co to vie takto skoro. A ked calcium mozu aj male deti, preco by ho nemohli tehotne?

gabika150
autor
12. dec 2016

@moni244 no priblizne tyzden mozno viac ...no bola som u lekara a ten mi povedal to iste....

kacenka2803
12. dec 2016

Stop kašeľ čisto na prírodnej báze alebo skús homeopatiká v lekárni ti rady pomôžu

lienka1987
12. dec 2016

Môžete, ja som sa na to pýtala gynekológa, lebo vzdy mi to pomáhalo pri zápaloch hrdla a prave na začiatku tehotenstva som ochorela..dokonca som počula ze ho pocas tehotenstva berú maminky v 2.trimestri na spevnenie kostičiek u bábätka aby si nebralo vápnik s kosti maminky..a tiez stop kašeľ a stop bacil..môžu ich tehotné..

kacenka2803
12. dec 2016

Áno tieto stop kašeľ a pod sú na prírodnej báze na letáku napísané vhodné aj pre tehotné a dojčiace 😁

libawet
13. dec 2016

@kacenka2803 len stop kašeľ je dosť slabý,.

kacenka2803
13. dec 2016

Tak bronchykum

gabika150
autor
13. dec 2016

A tie cmulacie tablety dorithricin??

lienka1987
14. dec 2016

@gabika150 to je atb bez predpisu, neviem opytajte sa v lekarni, alebo zavolajte lekarovy..na kasel moj predpisuje aj ambrobene, len ja som astmatik tak ho nemozem..ale osvedcil sa mi aj domaci tymianovy sirup, ktory mozu aj deti..

gabika150
autor
14. dec 2016

Bola som u lekara lebo 12 hodin nespat koli blbemu kaslu je dost.
..dal mi antibiotika ktore poldu nijak nemaju poskodit

zuzik1822
28. júl 2022

@katrinka8 ale každý leták nemusí tam byť presne napísané je tam napísané že poraďte sa zo svojim gy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre