Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Čo by sa nemalo robiť po amniocentéze?

1safirka1
10. máj 2012

ahojte baby som po AMC a mam byt PN 14dni,co možem ačo nemožem robit? mate s tým skusenost?

happy8051
10. máj 2012

prvy rytden si daj kludovy rezim, nekup sa, nesprchuj prilis teplou vodou, nedvihaj tazke predmety. ja som bola dvakrat a vzdy som to dodrzala. prve dva dni som len lezala

malinovka333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stardust
10. máj 2012

vy sa na tom Slovensku mate, dva tyzdne PN kvoli odberu plodovej vody. Lekar ti nic nepovedal? Neverim.

montinka
13. máj 2012

ahoj no hlavne by si mala lezat... nic nedvihat,nekupat sa v horucej vode. ja som sice hned po odbere lezala no vecer som sa mohla vratit do nemocky lebo mi zacala odtekat plod. voda...ale do 24h to prestalo vraj aj to je vedlajsi jav amnio...

didiana333
13. máj 2012

Ja som veru PN nemala.... 😀 dva dni kludový režim a to bolo všetko...nič vážne mi nebolo a po dvoch dnoch som išla do práce...mám sedavé zamestnanie,takže pohoda-jahoda....aj tie dva dni som nebola PN,len obyčajné volno som mala,že som nemala službu akurát...to som ešte nepočula,že PN...si na rizikovom,alebo ako?
Nič ťažké nezdvíhať,šetriť sa...sprchovala som sa normálne.... 😀

miskafl
13. máj 2012

Ja som iba 1 den lezala, inak som normalne chodila, akurat sa vyhybala noseniu tazkych veci.. Ked som bola na amniocenteze vo Francuzsku, tam ma nechali lezat po amnio v nemocnici iba 15 minut!!! Na Antolske 1 den... a druhy keby som chcela, ale ja som odtial co najrychlejsie domov:D Ale urcie sa pre istotu vyhybat velkemu pohybu a noseniu veci take 3 dni..

barbishkamiracle
15. máj 2012

Pohodicka, relax, oddych, ziadna namaha, ziadne cvicenie 14dni po AMC.

miskaska
15. máj 2012

Ja som dva dni lezala (stvrtok, piatok) a priatel sa o mna staral. Potom cez vikend som uz fungovala normalne, len som nedvihala nic tazke a nenamahala sa a v pondelok som sla do prace. Na PN som nesla. Aha a radsej sme sa tych 14 dni nemilovali 😅 .

hirjak
16. máj 2012

Otázka bola uzamknutá z dôvodu duplicity

Tu začni písať odpoveď...

Odošli