Čo ste dnes jedli?

granulka
29. dec 2014

alebo hocijaky iny den, napiste pls pre priklad prosim 🙂 nejest za dvoch - chapem, nejest malo - chapem, cize co znamena jest tak akurat? 😀

PS: moja cielova skupina su tehotne 😀

ivetoy
29. dec 2014

Ja sa stravujem v objeme normalne ako ked nie som tehu,ale pridavam do jedalnicka vela vapnika,a snazim sa aby,som jedla rozmanito..a hlavne na co mam chut, 🙂 Dam siteraz aj po 18 tej ak mam chut,nic ma nezastavi 😀 ...ale len velmi malu davku niecoho ...beriem C vitamin,becko tiez..
Dnes som jedla-cesnakovo syrovu pomazanku +2 pohare mlieka,medzitym kolace 🙂 ..Obed,kapustnica,kedze som robila vianocny obed po vianociach 🙂 ,zemiaky ryba..olovrant kusok bananu,kusok jablka s dcerkou.Vecera --dcerkina nedojedena krupicova kasa,bolo toho malo...tak na mna prisiel hlad o 19 :30..zobla som kromku chleba s pomazankou,no hlad trva doteraz,,,ale uz len tak sem tam zobnem makove krekry.. 😀 idem spat 😅

granulka
autor
30. dec 2014

@ivetoy Dakujem za zdielanie sa 🙂 potesim sa aj viacerym prispevkom 🙂

ellca123
30. dec 2014

dnes bola vajickova polievka a nahadzali sme do nej zapecene nakrajane rozky /ako krutonky/
a palacinky plnene lekvarom a ovocnym jogurtom posypane cukrom

zajtra pokracuje obzerstvo-ved silvester

granulka
autor
30. dec 2014

@ellca123 a to je vsetko co si dnes jedla?

ellca123
30. dec 2014

ale to bol obed,sak som pisala o 13h.

permanentka
30. dec 2014

@ellca123 tiež som myslela ze to je za cely den, ona myslela jedalnicek za cely den 🙂

mucuinka
30. dec 2014

@granulka niektore dni su lepsie, ine horsie 🙂 Napriklad dnes nebol dobry den 🙂 Rano jogurt (smotanovy, ako inak), banan, trochu suseneho ovocia ( na travenie) a 2 linecke kolaciky. Do obeda som stihla este par cokoladovych bonbonov. Na obed sosovicova polievka a rizoto. Po obede nejakych par kolacikov a zase trocha cokoladky, medzitym pojedam platky susenych jablcok a vianocne oblatky. Na veceru som si dala zemlu s maslom a trochou susenej sunky, rajcinu a papriku. No a este stale som neskoncila, prave som dojedna marokanku zo suseneho ovocia, celerove tycinky a dve mandarinky. A obavam sa, ze som na nieco aj zabudla. Inak pijem hektolitre caju. Do porou mam 2 tyzdne a dokopy som pribrala 11 kil, teda tak normalne, nakolko som vysoka. A neboj, ja si myslim, ze ked to clovek nezneuziva ako vyhovorku, v tehu priberie presne tolko, kolko treba

dorotka66
30. dec 2014

@granulka
raňajky - malý alnatura sójový jogurt a 1 grahamový rožok, desiata mandarínka a nosifol 🙂, obed pirohy, vývar, mrkovo cviklový šalát a olovrant jablko, 2 malé želé tyčinky. Večera - 1 trojuholník pizze a 1 obložený grahamový rožok. a mám totálne plné brucho. pokojne ti môžem písať denne 😉 okrem toho pijem ľahký čierny čaj s citrónom a medom.

martina9999
30. dec 2014

rano susienky co su k cajom, asi 3ks, tri chlebiky male celozrnne s platkom gouda kazdy, kysle haribo jazyky v cukre fuuj z toho mi moc ok nebolo🙂, na obed francuzske zemiaky, uhorka, chleba, potom miska malin, dva pomarance odstavnene, zas ale dve susienky, a na veceru prazenicu z jedneho vajca s kvasnicami, cherry rajciny a kusok celozrneho chleba. mini kusok orechoveho zakusku, pila som vodu inak cez den. snad to mimi staci🙂

permanentka
1. jan 2015

aj ja mam otazku kedze nie som idealna stravujuca sa (zatial nie tehotna)...nejedavam teple jedla ale viem ze v tehotenstve budem musiet :( a preto mam otazku:
1. budem musiet kazdy den jest teple jedlo?
2. bude stacit sa naucit jest maso so zeleninovym salatom alebo treba aj ryzu a zemiaky ci cestoviny?

danke schon 🙂

kacka18
1. jan 2015

@permanentka keď budeš tehotná, Tvoje telo Ťa prinúti zjesť to, čo bude chcieť. Môžeš si predstavovať, ako sa budeš zdravo stravovať,ale keď zavelí -klobása, uhorky-budeš bezmocná 🙂 Ja som sa posledne dva roky stravovala výborné, a teraz? Všetky moje návyky sú fuč, až mám z toho depku. Ale ak potlacim nevoľnosť niečím nezdravým,som šťastna 🙂 Drz sa🙂

mimikas
1. jan 2015

Ja som pocas tehu jedla normalne ako predtym, tusim este zdravsie, jedine na co sim mala stale chut boli hamburgery a neznasala som kura. Inak mne boli vkuse zle ak som zjedla trosku viac. Staci ak budes jest sko predtym a neake extra chute skus potlacat casto totiz po ich uspokojeni skoncis nad zachodovou misou ☹

mimikas
1. jan 2015

@permanentka ja som jedla maso a zelenonove salaty a stacilo mi to. Akurat som pridala polievku.

permanentka
1. jan 2015

@mimikas ach super...a nebolo to malo? nepotrebuje babatko aj ryzu ci zemiaky ci take nieco? to vobec nejedavam, este tak maso sa naucim ale toto 😔

mimikas
1. jan 2015

@permanentka tak ja dom len jedla castejsie a pridala som polievky rano som jedla a na olovrant celozrnne pecivo a 1x som si dala do tyzdna hamburger ale ten zvacsa skoncil v zachode ☹ ale sama uvidis co ti bude chutit a ako budes hladna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre