Dovolenka počas maródky

szib23
19. jún 2016

Ahojte prave sme sa dozvedeli ze cakame babo,som na Pn...a mame zaplatenu dovolenku v juli...co dalej???

janinah
19. jún 2016

no čo asi? 😉 neriskovala by som...

sense
19. jún 2016

ak si pn s objektivnych dovodov a nie preto ze ta to ako tehu nebavi v praci tak by som neriskovala

janinah
19. jún 2016

@sense a ak je pn len "akože" ,tak by si riskovala čo? že ostane pn a príde jej kontrola alebo ,že na dva týždne pn preruší,odíde na dovolenku a každému v jej práci bude jasné ako to s tou pn je? neriskovala by som nič z toho,more tam bude aj na druhé leto..

pips
19. jún 2016

otazka ci dovca letecky alebo pozemne...da sa nahlasit iny pobyt na socialku...

sense
19. jún 2016

@janinah ak sa takuto vec pyta asi to realne zvazuje ist na dovolenku....nech si urobi podla vlastneho rozhodnutia, ked lekari nemaju problem dat pn na slovensku len preto ze sa zene objavia na teste dve ciarky, tak si myslim zeby nebol problem ani pn ukoncit a po dovolenke sa dat zas na pn....

apropo ja osobne by som neriskovala tak ci tak...ale to uz je kazdeho vec

szib23
autor
19. jún 2016

na dovolenku neideme...otazka je ze co dalej ako nastupovat aby sme dostali naspat peniaze

sense
19. jún 2016

@szib23 skuste storno, nejaky poplatok tam bude ak nemate nejake poistenie....treba si precitat podmienky, popr. ju niekomu odstupte

sissy27
19. jún 2016

@szib23 treba si prečítať zmluvu o obstaraní zájazdu alebo všeobecné obchodné podmienky, tam sú vysvetlené aj podmienky za akých podmienok sa dá dovolenka stornovať a koľko vám vrátia, prípadne ak máte extra poistenie na storno zájazdu, tak postupovať podľa toho

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre