Dovolenka v 22. týždni

nikolet_89
5. mar 2014

Ahojte maminky chcela by som sa spytat ci niektora z vas bola v tomto tyzdni cca 26/27tt ( v nazve mam preklep) na dovolenke. Rodina mi zije v Chorvatsku priamo pri mory takze si chceme spravit rovno aj dovolenku nakolko sa nam min.rok nepodarilo ist. Cesta bude trvat cca 14-17hod. autobusom. Budem to samozrejme konzultovat aj z gynekologom, ale zaujimalo by ma ci mi podla vas bude robit z niecim problemy. Chceme ist aj koly dcerke bude mat 2,5 roka, ma exemy, buduci rok bude babo male takze sa nam zase podary az o 2 roky najskor odyst k moru. Dakujem krasne

monicm
5. mar 2014

myslím,že toto je ideálne obdobie na dovolenku,najmä ak si bez nejakých vážnych problémov,ako si povedala,porad sa so svojím gynekologom,pozná ťa okrem teba najlepšie,ale ja som bola cca o mesiac a pol skôr a užila som si to,síce autom,čiže prestávka,kedy som potrebovala,ale myslím,že ani tým busom by nemal byť problém

janinah
5. mar 2014

busom by som nešla,už si taktodlho cestovala,myslím netehotná? lebo ja chodím busom a aj na dlhšie trasy/grecko/,ale tehotná si to neviem predstaviť

nikolet_89
autor
5. mar 2014

@janinah hej hej bola som milionkrat prave preto viem co ma caka a hovorim pre mna je to viacmenej navsteva rodiny a bonusom je more no neviem spytam sa predbezne dr a navyse mozeme ist zadarmo aj ubytovanie zadarmo tak vaham

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre