Druhý trimestriálny skríning a určenie pohlavia

lili23908
11. sep 2016

Žienky akú máte skúsenosť so skríningom v 2 trimestri a určení pohlavia?Je to spoľahlivé?Ako to mohol vidieť gynekológ, keď ja dom videla na obrazovke len kostričku bábätka?!?

tyelde
11. sep 2016

predpokladám, že ty gynekológ nie si a ich v tej škole predsalen niečo učili 😎 a spoľahlivé ako sa to vezme, mne to vyšlo, väčšine ľudí čo poznám to vyšlo tiež, ale ako vo všetkom nič nie je 100% a sú aj prípady, kedy sa pomýlili...

n0mi
12. sep 2016

Zalezi od kvality pristroja. Mne to nepovedal lebo ze nic nevidi a az v 30tt mi potvrdil pohlavie

paladia
12. sep 2016

Nám to vyšlo. Ak chceš vidieť ako to vedel, tak v albume mam foto o určení pohlavia nášho spunta. Stačí je chvíľku bolo babo dobre otočené a uz to videl. A hlavne vie,co ma na tom uzv hľadať a kde to má hľadať. 😃

natalushka
12. sep 2016

Nam povedali pohlavie uz v 12.tt..doktor ns to ppzrel..a hned,ze to je jasne,krasne vidiet..a my d muzom sme len cumeli na tu obrazovku,ze co?🙂a to ja som zdravotnik..🙂

natalushka
12. sep 2016

Chcem tym povedat len to,co baby vyssie..doktori vefia v tomto co robia🙂I ked niekedy sa seknu,ale to je mizive percento

zuzanaete
12. sep 2016

Lekar ma napozeranych tisice (ak nie viacej) snimkov. Vie, co ma kde hladat. Ak je dietatko dobre natocene, tak to krasne vidi. Ak nie, tak bud nepovie alebo povie, ze pravdepodobne. Ale popravde 100% sa vie pohlavie po narodeni. 🙂

sibalka21
12. sep 2016

Presne lekar sa v tom vyzna, inak by to nerobil... Malokedy sa stane ze sa netrafia, ale aj to len skrz to ze mozno dobre nevidia, babo je zle otocene... Moj bol pekne natoceny na nas a lekarka hned povedala ze to bude chlapec 🙂

lili23908
autor
12. sep 2016

Ako ja dúfam, že to tak je 😉 Som prvorodička, a pohlavie mi povedal po 20tt na 2t skríningu.Človek spokojný, len som zneistila pri rečiach starých mám a rodičiek, že ty máš také a také bruško, to bude to a to.Som z toho na nervy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre