Duphaston na začiatku tehotenstva

miriam18111
6. nov 2012

Ahojte,tak doc.potvrdil ze tehotna som🙂no najskor mi povedal,ze mam malu cystu na pravom vajecniku,a az potom uvidel fazulku,no lenze ma vystrasil lebo povedal ze na to ze by som mala byt 7tt tehotna som asi tak na 4,boze takto to bolo aj pri druhom(o ktore sme prisli:(()poslednu mrchu som mala 19.9.pytala som sa ci je to problem,vraj nie,ved predsa asi viem kedy sme sa milovali a kedy sa to asi mohlo stat 🙂 zobral mi krv a ze uvidime 😒 no aj ked som sa snazila pocuvat co mi vysvetluje,nedalo sa,myslienkami som bola mimo,boze zase to je zle?co sa nepodarilo?preco?boze tak sa bojim,taka som bola vytesena ked som to tam videla🙂a uz som len pocula doc.tak nasadime potom duphason,suhlasite?baby moje,len som kyvla hlavou ze ano,ale pravdu nemam ani tusaka o com vravel ☹ moje emocie boli zmiesane,najradsej vypadnut z ordinacie,a vsak uz som sa nepytala na duphason.a co vy mate s duphasonom skusenost?dakujem

venika_v
20. nov 2013

stalo sa niektorej ze aj napriek tomu ze uzivali duphaston neostali tehotne... ide o to ze na ultrazvuku zatial nebolo nic vidiet ale testy su pozitivne a v lete som uz raz potratila ... takze lekar mi nasadil duphaston a teraz sa mozem asi len modlit.. ci?

lubenka79
15. jan 2014

Ahojte ja mam za sebou uz 2 samovolne potraty ☹((( pri druhom tehotenstve som dokonca brala aj duphaston, anopyrin lebo som spinila... dokonca som si polezala v nemocnici, prepustili ma lebo vsetko bolo ok a tyzden na to aj tak dopadlo potratom v 11tt ☹(((( Vsetky vysledky testov od genetiky, hematologie, stitna zlaza, imunologie su ok. Ak sa mi podari otehotniet 3x tak podla lekara budem znova na duphastone pre istotua budeme dufat len dobry koniec... ved do tretice vsetko dobre .-ň

zvolsiinylogin
16. jan 2014

mne to karty napisal -priznaky AB a nedal mi ziadne lieky...

malinka1987
13. feb 2014

Aj ja som krvacala som v 5 tyzdni a bola som na pohotovosti ze hroziaci potrat a tiez mi dal duphaston tak uvidime ale neviem do kedy sa berie ci do kedy sa neprestane krvacat ci ako kolko je v baliku tabletiek bojim sa co bude dalej 😔

litvikova
18. feb 2014

lezali ste ked ste mali utrogestan?

cypiren
18. feb 2014

@litvikova záleží aj na tom prečo ho beriete, či len preventívne alebo boli nejaké komplikácie. Ja som brala preventívne a neležala som, ale zase som ani nepodávala žiadne veľké fyzické výkony, režim skôr ako po chorobe, trošku šetrnejší.

litvikova
18. feb 2014

uz som mala jeden potrat tak preto mi ho predpisal ,a mali ste tehot priznaky ? ja mam len naliate prsia ale bradavky stale rovnake a niekedy mi je tazkko od zaludka

majusik26
18. feb 2014

ahojte ja som začala od dnešného dňa uživať duphaston

cypiren
19. feb 2014

@litvikova no ja som ho mala, lebo som bola po IVF na podporu udrzania prckov v brusku 🙂

litvikova
20. feb 2014

a pomohlo ti to?)

fazulka1983
9. júl 2014

Ahojte, rada by som sa s vami poradila. Lekar mi naordinoval do 12tt brat kyselinu listovu kazdy druhy den a duphaston 2x1. Akurat mi nie je jasne, ci aj ten brat iba obden, alebo kazdy den. Mate s tym skusenosti? Dakujem 🙂

ciusinka
9. júl 2014

@fazulka1983 Ahoj, ja si myslim, ze ten Duphaston mas brat kazdy den, mne ked ho lekar predpisal, tak som ho brala 3x1 kazdy den..Ale vzdy je lepsie si to u neho overit, lebo lekari predpisuju rozne davkovanie..

me_to_you
9. júl 2014

@fazulka1983 duphaston kazdy den, ale pre pokoj v dusi zavolaj k dok. nech sa riadis lekarom a nie internetom 🙂 vela zdaru!!

allenkovababulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kejt28
1. máj 2015

Ahojte, chcem sa spýtať, že či je možné, aby som sa po Duphastone krupicovito vysýpala na tvári? Beriem ho týžden... ďaaakujem...

katkabrynem
18. aug 2015

Ahojte,ake ste mali davkovanie Duphastonu na uplnom zacati brania tabliet??? vdaka 🙂

kejt28
20. aug 2015

Zdravím.... na začiatku som brala 2x denne..... priebežne som vyraďovala.... raz denne...teraz ho už neberiem.... Pekný deň...

lubica221
20. aug 2015

Ja som ho brala, lebo som spinila, bola som vtedy asi v 5. tyzdni, na UZV uz boli vidno srdiecko, a brala som ho do 12. tyzdna. Nastastie zrejme pomohol 🙂

emillym
9. okt 2015

ahojte,mozem spolu s duphastonom brat femibion (kys.llistova)?

majkaa1
15. dec 2015

ahojte baby, prosím Vás o radu, práve mi potvrdili tehotenstvo ( moje prvé ), a automaticky mi lekár predpísal duphaston 2 x 1 tabletku bez prestavky. Brali ste to, alebo beriete tento liek aj vy bez prestavky? neublíži to bábu ? 😝

23nika93
15. dec 2015

@majkaa1 ahoj ja som brala dufik na zaciatku tehotenstva na udrzanie plodu kedze som spinila a lezala som s krvacanim v nemocke .... urcite to neublizi inak by ho tvoj gynekolog nepredpisal .... a brala som ho do konca tretieho mesiaca

majkaa1
16. dec 2015

dakujem dnes ho už začínam brat, fu už si iba zvykat na to že sme dvaja 🙂

zaneta1810
3. feb 2016

Ahojte žienky som skoro V 10tt tehotenstva mávam bolesti v podbrušku :( doktor mi prepísal DUPHASTON. Povedal mi že bolesti mám stojí že môžem potratiť veľmi sa bojím poraď mi prosím

zuzanka3007
1. aug 2016

Ahojte baby ...som 4-5'tyzden jedno babo mam a pri tomto tehu krvacam najprv si mysleli ze.mimomaternicove tehu chceli.ma.operovat dokonca vajecnik vyberar potom hodnoty hcg zrazu zacali pekne rast babo jr vo vnutri uz tyDen beriem.dufaston a stale krvacam nie cely den ale obcas.mam.pocit ako by som.mala.mendzes ze pridem na zachod a tecie zomba ttosku krvy alebo ked atojim citim naval a tecie zomna krv obca hneda obcas cervencia ... hcg mi podla mna nerastie dobre a srdiecko.nevidno aj ked babo rastie ja len ze nechapem to cele.prve tehotenstvo som lietala ako sialena 5 minut.skm nesedela na riti a druhe tehu krvacam je tu niekto kto krvacal aj pocas dufastonu ? A je tu niekto kto aj porodil a bolo vsetko.ok aj ked krvacal krvacam uz tyzden a ked.son bola v nemockr nekrvacala som je to tym ze.som bola v klude a teraz dkacem okolo maleho ? :(

stefanikova28
22. aug 2017

Ahojte kočky nemate niekto nahodou na predaj duphaston?surne by som potrebovala.dakujem

klauduska125
14. máj 2020

Ahojte som na ziaciatku tehotenstva moj doktor my predpisal duphaston lebo som v rizikovom stave prisla som uz o prve babetko a strasne sa bojim ze sa moze stat znova predca 3mesiace su najrizikovejsie 😔

lennyka17
14. máj 2020

Baby ktoré ste brali duphaston, za aký čas vám preslo špinenie? Mam brat 3x denne. O 16tej som si dávala prvú a teraz zase spinim. Dosť sa toho bojím :/

maris5
14. máj 2020

@lennyka17 ja som este asi tyzden. Ked som lezala ok, ked som pochodila tak som opat. Takze asi tyzden

lennyka17
14. máj 2020

@maris5 tak si píšem, len ležať co najviac 🙂 dufam, že to bude okj 😊

veronika199427
26. júl 2021

@malapepka ahoj môžem sa opýtať od alebo žiarli si už bola na duphastone? Mala si pozitívne tehotenské testy? Pozitívne hcg v krvi a tak? Alebo doktor najprv musel niečo vidieť na usg až tak ti nasadil duphaston?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre