Estrimax a tehotenstvo

veselavrba
15. apr 2012

Ahojte chcem sa opýtat,beriem estrimax a utrogestan.V piatok 13teho my vysiel pozitivni test a tehotenstvo cez krv,takze som tehotna.Len ja som si precitala ze tehtotne alebo zacinajuce tehotne by nemali brat estrimax,je to aj v letaciku pisane.Ale moja sestricka mi povedala ze mam aj nadalej brat utrogestan a estrimax.Nieje to nebezpecne pre vyvyjajuci sa plod?Mate aj vy s tym skusenosti,alebo vam to doktor predpisoval nadalej?Dakujem za infa.

romea
6. jún 2012

@nelynka a aby som nezabudla silno dzim palce nech ste 2 pripadne 3 v jednom hlavne nrstresovat a byt v pohode co ma byt to budr , sice to hovori ta prava ale po bitke je kazdy ktal ci akqo sa to hovori 🙂

nelynka
6. jún 2012

@romea no krasne si to napisala..dakujem krasne za toto polopatisticke vysvetlenie..presne takto som to potrebovala..
teraz to uz konecne chapem 😀
dakuje dakujem.. 🙂

nelynka
6. jún 2012

@romea jeej dakujen..tak ja nejako nestresujem, nechavam to uz tak nech je co ma byt..
a ako som pisala uz predtym uvidime do oktobra, budeme to aktivne riesit a ked dovtedy ozaj nic, tak kaslem na to a menim pracu a budem sa venovat tomu.. 😎

romea
6. jún 2012

@nelynka aj my sme sa nacakali a potom som stresovala bo. vela precitaneho ( clovek ked vela cita a najma vidi zle veci a co vsetko sa moze stat atd. nieje dobre niekedy clovek nech radsej nevie 🙂)) inernet je dobry sluha a zly pan to iste plati aj po narodeni dcerky vela info.o vychove atd tiez nieje dobre 🙂 ale urcite si chod za svojim ten uzlik stastia ( samozrejme nielen radosti ale aj starosti a ine veci) za to stoja 🙂

nelynka
6. jún 2012

@romea dakujem...no ja uz som tak psychycky aj nejak odolna voci zlemu, to uz tie kadejake veci u mna len dobre robia (ze sa nestresujem) len potom ked som tehu tak nechcem dajak verit nicomu, kym neprejde aspon 6tt, kym neuvidim srdiecko aspon..

ninka.b1
7. máj 2013

@majca55
@nelynka
Ahojte,, môžem sa spýtať či vám nakoniec na niečo prišli, alebo či vam niečo pomohlo???
Ja som teraz po tretom potrate ☹ 2x som bola tehu prirodzene ale ked som potratila odporučili mi v centre IVF, skončilo rovnako! mam za sebou všetky možne vyšetrenia a v podstate mi "nič" nieje..... iba vždy sa prestane malinke vyvíjať ☹ už aj dr v centre nevie čo somnou..... Rada lekarov je len skúšať, či sa raz nepodari 😖

mima2013
17. dec 2016

baby prosim vas mne lekar predpisal estrimax na pripravu sliznice ked pojdem na vklad vajicok je to tak spravne ? myslite ze sa vajicko uchyti ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre