Funguje čínsky lunárny kalendár na určenie pohlavia?

baruskah
15. apr 2012

Často tu vidím tabulku na určenie pohlavia dietatka podľa veku matky a mesiaca počatia. Len málo mamičiek pozérá v tabulke lunárny vek, a ten sa môže líšiť od skutočného veku, a potom to vyzerá, že sa tabulka mýli..pozrite si túto stránku http://www.pohlaviditete.cz/wp-content/uploads/... , tam je vysvetlené ako vypočítať lunárny vek matky....dajte mi vedieť, či vám vyšlo pohlavie, alebo sa kalendár mýli...dakujem 😉

talcik111
23. sep 2012

mne to tiez nevyslo, podla kalendara to malo byt dievcatko, ale my cakame chlapceka 🙂

1234lubka
23. sep 2012

nie vyslo ze dievcatko a mam chlapceka 🙂

zloba_z_pd
27. dec 2012

MNE CHLAPEC VYSIEL A TERAZ BY TO MALO BYT DIEVCA AKO JE AJ V TABULKE

sue250
5. jan 2013

ja som nasla tri a kazdy je iny tak neviem((((

odar2211
29. júl 2013

@tamona a posunula si si o jeden rok dopredu vek?

odar2211
29. júl 2013

@branki to je ten istý ale mne tiež podľa neho vyšlo len som musela dať pozor na vek lebo ja mám v marci tak to sa potom posúva

marikac
29. júl 2013

prvy krat vyslo-dievcatko, druhy krat mal by chlapcek-cakame dievcatko

odar2211
29. júl 2013

@lengyel no mala by si mať dievča

ketrin1211
29. júl 2013

Je to blbosť.čakám druhé a ani pri jednom sa mi to nepotvrdilo.Všetky hypotézy sú klam,pravda je len pôrod🙂

mysiacik212
1. aug 2013

Takže podla mojich vypoctov by to malo byt dievcatko :D o mesiac idem na sono, potom Vám dám aj ja vedieť :D

bobika492009
19. sep 2013

pri prvom to vyšlo - dievčatko . A teraz by to malo byt tiež dievčatko, ale zdá sa že to bude chlapček .. 😉 Uvidíme Podľa mňa je to kalendar o náhode .

m_ij_ka
10. okt 2013

mne to vyšlo v oboch prípadoch, mám dve baby 😀

siriel25
9. nov 2013

U mňa to vychádza podľa skutočného veku, nie podľa toho lunárneho (pol roka od otehotnenia v tom istom roku, som mala narodeniny, takze by som si mala pocitat o rok viac)

gerich
14. jan 2014

ja som si to trosku pozerala, nasla som aj rozne linky a spominala sa tu uz jedna stranka http://www.chinesegenderchart.info/gender-selec... a tam mi to celkom dava zmysel, ved ked si pozriete ine linky na tento vypocet, tak vsade sa riadime lunarnym vekom a potom nasimi klasickymi mesiacmi, ale tam sa berie do uvahy lunarny mesiac, kedy doslo k pocatiu, no a ked som sa riadila tymto, tak mi to vsetko vyslo, skusala som si aj na pribuznych a vychadzalo to. A celkom to aj dava zmysel, ved to je divne, ze by to vymysleli na lunarny vek pred 700 rokmi ci ako a zrazu by tam boli nase mesiace januar, februar atd. skuste si to pozriet takto, mne to vychadzalo🙂

hallie
14. jan 2014

Nefunguje to 🙂 Robila som si vsetky a vychadzala nam dcera. Len na ultrazvuku ma pipika navyse 😉)
Nam nevyslo ani toto, ani mladsia/starsia krv.

alenocka78
15. jan 2014

Mne vyšlo všetko, čo som pozerala, aj mojej mamine som pozerala, aj všetkým dookola.Teraz som tehu 3 x podľa ultrazvuku ešte neviem ak sa dozviem v piatok určite napíšem, či to sadlo.

maribell
17. feb 2014

nam to prvy krat vyslo spravne ..teraz nam vchadza dievcatko ale suhlasim ze velakrat to vychadza zle lebo je zle vypocitany lunarny vek matky

eldiablo231
24. feb 2014

mne to vyslo na vsetky 3 tehotenstva🙂

ynett
21. mar 2014

Mne to nevychádza, mala by som čakať dievčatko a čakám chlapčeka 🙂

leiluska89
18. apr 2014

vyšlo 🙂

silvia44
18. apr 2014

Mne to vyslo 🙂 mam dvojcata chlapca a dievca a podla cinskeho som mala mat chlapca, pritrafilo sa aj dievca 🙂 Ale prvy bol chlapec 🙂 Potvrdene od lekara 🙂

pakin
1. máj 2014

vyšlo 🙂

ejuska79
1. máj 2014

mne vyslo prve dievcatko, ale malo byt aj druhe 🙂 takze 50:50...

yetta
15. máj 2014

Mne to tiež nesedí. Ale sranda, lebo od začiatku som si myslela, že čakáme chlapčeka, až kým sme nešli na 4D ultrazvuk. Podľa všelijakých tabuliek a biorytmov mi všade vychádza chlapec, aj podľa povier a podobne. Takže nespoliehajte sa na žiadne výpočty, ako Pánboh chce, tak bude!

anetkaadamko
20. máj 2014

nevyšlo

sowicka
25. aug 2014

no ja by som povedala, po hlbšej analýze lunárnych vekov, že aj tie mesiace sú lunárne a nie naše klasické europske, a keď som si to potom všetko pozrela tak vtedy mi to sadlo na všetkých okolo...

ivka225
25. aug 2014

V polovici prípadov to vychádza, v polovici nie. Niečo na tom bude, že?

prstek
25. aug 2014

mne vysiel podla toho prvorodeny...a pri druhom tehu mal byt druhorodeny slecinka, ale mame pipuliaka 🙂

pemimigo
26. aug 2014

@branki no mne nic nejde -_- ale podla cinskeho som mala prvde dievcatko ( samozrejme ze to bol chlap jak hora ) a teraz to ma byt chlapec -_- neverim tomu ja viem ze to bude dievcatko :D

katkakon
4. sep 2014

Ahojte, tak neviem ci som si dobre vypocitala ,ale mne vsetci traja vysli. Neviem pomôže mi niekto to vypocitať či to spravne počítam? Dík.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre