Geneton a dĺžka čakania na výsledok testu na určenie pohlavia

luculiik
24. sep 2012

Ahojte baby. Prosim Vas, ako dlho ste cakali na vysledok testu z genetonu a vyssiel Vam? Ja som tam bola v piatok, ale moja nedockavost kazdou minutou rastie 🙂

maggie37
16. sep 2014

@zonjushe presne tak 😀 mne je to jedno asi uz. Len nech to viem 😀

maggie37
18. sep 2014

@zonjushe si predstav ze stale nemam vysledok.. ☹

zonjushe
18. sep 2014

@maggie37 to vazne?a necakaju nahodou na ukoncenie 12tt?kolko si bola ked si sla na odber?

maggie37
18. sep 2014

@zonjushe teraz koncim 15tt posielala som v 14tt.. v stredu som poslala krv a v stvrtok ju urcite prebrali. Vcera som volala s chlapom a povedal ze to ma na starosti ina pani a hned ako to bude mat mi posle mail :-/

zonjushe
18. sep 2014

@maggie37 inak skus pozriet v spame, mne tam totizto hodilo mail od nich..kebyze nepozriem, dodnes darmo cakam..

maggie37
18. sep 2014

@zonjushe konttolovala som to a nic :-/

zonjushe
18. sep 2014

@maggie37 no teoreticky zajtra maju posledny den na zaslanie vysledku..ked vo svrtok dostali vzorku, piatok bol 1.den, pondelok nic, lebo sviatok, utorok 2.den, streda 3.den, dnes 4.den, cize zajtra to tam bude 🙂

maggie37
18. sep 2014

@zonjushe ano ratala som to vratane stvrtku najprv a teraz uz vidim ze zle 🙂 Rozmyslam ci im neposlem pre istotu mail ci nenastala chyba niekde. Otec ma v sobotu narodeniny a xhceli sme to tam povedat

maggie37
19. sep 2014

@zonjushe Chlapček ♥♥♥
Pre ostatne maminky, poslali nám to na 5 pracovný deň od kedy dostali krvičku, doobedu okolo 11 🙂

bb6
22. sep 2014

Len dva dni čakania, ale neviem či je to bežné. Bola som priamo v ich laboratóriu a v skutočnosti som tam išla ako pokusný králik na skúšanie ešte inej technológie. Možno si tak švihli pre vlastnú potrebu kvôli nadväzujúcemu testu.

epsonka45
14. mar 2015

Babule tie co ste si dali zaslat vysledky postou tak bolo na obalke hned vidiet o ake pohlavie ide? Posielaju ju bud modru alebo ruzovu ved jasne ze len to mozu byt tieto dve farby. Ale to nie je trebars v bielej aby sa hned nevedelo o ake pohlavie ide.

lenka052
13. júl 2015

@luculiik nemozes mi prosim ta poslat mail ktory ti od nic hprisiel? lebo mne poslali v prilohe taku tabulku ale podla mna je taka nejasna...zze si to chcem porovnat s niekym kto to tiez absolvoval...mne vyslo chlapec..ale utz ukazuje ze dievcatko tak preto som zmatena ci sa nezmylili 😖

luculiik
autor
13. júl 2015

@lenka052 podla mna sa skor zmyli utz ako krv. Hlavne, ked ti nasli chromozon Y. Posli mi do IP majl a ja ti poslem. Prave cakam na druhy vysledok ;)

frufruwa
25. aug 2015

Hm tak cakam aj ja vysledok z genetonu a som max nedockava

luculiik
autor
1. sep 2015

@lenka052 ako si dopadla s tym pohlavim dietatka. Stale podla utz dievca a podla genetonu chlapcek?

zuzka0605
1. sep 2015

ja somc akala na vysledok 2dni, nebola som v BA ale krv som posielala postou..podla vysledku v 12tt chlapcek a bola to pravda

zaza03
16. jún 2016

Ahojte. Neviete, či vzorku riešia hneď ako k nim dorazí, alebo až po tom, čo im prídu peniaze? A príde mi sms, keď im platba nabehne, alebo? V utorok som bola na odbere krvi, ale doktorka to robila prvý krát, predtým o tom ešte ani nikdy nepočula (hlavne že ju majú uvedenú na stránke ako jedinú, čo robí v SA odbery 😀 )? Ale tak zobrala mi to nakoniec, zaplatila som jej na ruku, sanitka z genetoni si prišla pre vzorku, ale peniaze si saniťák zobrať nechcel, že s tým on nič nemá. Tak povedala, že im to ,,nejako,, pošle. Lenže je netuším ako a či už vôbec to poslala, tak chcem vedieť, či mi príde sms, keď im peniažky dorazia. Ďakujem..
ja asi výsledok do 5 prac. dní mať nebudem 😀

frufruwa
16. jún 2016

Ja som cakala 3dni a vysiel chlapcek a este dobre ze som si dala ten test robit lebo z ultrazvuku nik nevedel ci to bude baba alebo chalan a narodil sa chlapcek;)A test som si robila v 10tt

roxy
21. júl 2016

baby stretli ste sa niektorá s tým že výsledok sa nezhodoval realne s pohlavím? mne utz vraj ukazuje chlapčeka a výsledok z krvi dievcatko

denisa172
21. júl 2016

@roxy v 15 tt chlapca uz ukazuje? Mne v 16 tt povedali dievča a vyvinul sa chlapec z toho este. Takze v 15 tt este nemôže byt lekár si na 100% istý, ze to bude chlapec. Skor z tej krvi

roxy
21. júl 2016

@denisa172 dakujem.ja si to tiez myslim ale on to tak sebavedomo vravel,dokonca mi to zapísal aj do knižky ☹️😑 no neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre