Išli by ste na dovolenku do Chorvátska v 33. týždni?

snehovica
17. jún 2015

Ahojte išli by ste na dovolenku do Chorvátska v 33 tt,? Tehotenstvo zvládam veľmi dobre, dobre sa cítim , nemám žiadne problémy....

lrichta
24. jún 2015

Pozdravujem všetkých...Ja som bola minulý rok v 28. tt a už by som v takom štádiu nešla. Myslím, že to bolo pre mňa také hraničné.Zvládla som to všetko fajn,nič sa neudialo, aj som si oddýchla,bolo to bez poistenia, ale ....už by som naozaj NEŠLA. Išli sme autom, robili sme časté prestávky, mala som zásoby nejakých liekov, ktoré by som mohla, keby sa dačo udialo-hnačky, grcačky, papala som Magnezium, pila veľa tekutín.....Prajem krásnu dovolenku každému, kto sa rozhodne ísť, ale nebudem sa čudovať, keď si to niekto "rozmyslí! a nepôjde.

lucinabb
26. jún 2015

Ahoj presne toto riesim, asi idem, som teraz na zaciatkku 33tt, o týžden budem začiatok 34tt a ideme na týžden pod Zadar. Dvojtyzdnovu dodovlenku som absolvovala este pred dvoma týždnami. ale ja som dost akcny typ a mám bezproblemove tehu

mlil77
17. júl 2015

Ja som v 29 tyzdni tehotenstva a rozhodla som sa toto leto nedovolenkovat pri mori. Horucavy znasam velmi zle, tazko sa mi na slnku dycha, takze sme sa s muzom rozhodli ze nepojdeme aj ked sme velmi chceli. Bala by som sa aj tej dlhej cesty a kedze ma dlhodobo trapi mykoza tak by som sa aj bala kupat. Ja by som osobne nesla ale je to kazdeho vec. My pojdeme aj s malickym buduce leto do chorvatska takze sa uz teraz tesim na nasu prvu rodinnu dovolenku 🙂

loginexistuje
17. júl 2015

Rozhodne nie .. toto uz nekryje ziadne cestovne poistenie ak nahodou porodis ... a poistovna ti to preplati len do vysky nakladov na slovensku myslim zdravotna ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre