Je pohlavie dieťatka podľa sono isté?

sonicika
14. feb 2014

robili sono a lekar povedal ze budem mat chlapceka ... aj ja som to tam hned uvidela bolo to hned ocividne podla mna ale je sanca vobec este zeby to tak nebolo? ze mate pocit ze fakt tak je vybavicka aj lekar hned povedal a nakoniec nebolo?

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adelusha
14. feb 2014

Moj starsi syn bol podla dvoch roznych doktorov dievca, jeden z nich mi to tvrdil na 3D ultrazvuku 😉 ze to bude chlapec mi povedal iny lekar v porodnici den pred porodom, esteze som mala vybavicku neutralnu (bielu a zltu) a nie ruzovu 😀 kamoska cele tehotenstvo "cakala dievca" a ked jej na porodnej sale doktor zablahozelal k zdravemu synovi, tak dostala zachvat smiechu... O opacnom pripade ja osobne neviem

oktobermimi
14. feb 2014

jedna známa mala mat chlapčeka a v den pôrodu píše ahoj volámm sa terezka a doktory sú hovada 😀

charllotte
14. feb 2014

noooo jasneeeee 😀 kamoska porodila pred tyzdnom a cele tehu bola v tom, ze je to dievcatko, vseeeetko nakupili v ruzovom aj kociar a ked sa krpcek narodil tak jej oznamili maminaaaaa mate krasneho chlapceka 😀

korculka
14. feb 2014

mne pri prvom synovi povedali v 24tt,ze asi dievcatko,ale ze sa este nemam tesit,ze semeniky zostupuju neskor,aj par tyzdnov pred porodom, dva dni pred cisarom,mi v nemocke povedali ze chlapec.....pri dvojbodkach mi v 25tt povedali na 3D sone,ze chlapci,vtichosti som dufala do sameho konca,ze aspon jedno dievcatko, nemylili sa,boli to chalani 😀

miriama11
14. feb 2014

Je blbe ked sa pomylia v pohlavy ale uz som pocula o pripade z nie davnej minulosti ze v den porodu oznamili mamicke ze miesto jedneho budu dva 🙂

sarinka2012
14. feb 2014

@sonicika Nie je to iste 🙂 Poznam osobne dva pary,ktorym lekari az do porodu predpovedali dievcatka a narodili sa chlapci 🙂 99,9 % istotu mas len z krvneho testu,ktory stoji cca 80 eur a je potrebne dat si ho spraviť na špecializovanej klinike,viac info najdes urcite na nete 🙂 Ja ked som bola tehotna tak mi lekar v 16tt na 3D ultrazvuku povedal že budem mat určite dievčatko a tak aj bolo 🙂 predtym som len pre ten žart skusala aj tehotensky test na urcenie pohlavia (ten isty princip a pouzitie ako pri normalnom tehu teste) mal sa sfarbit bud do ružova alebo modra..a bol fialovy 😀 to nas celkom pobavilo

petrula21
14. feb 2014

my sme mali mať najsklr dievčatko, neskôr som musela na amniocentézu kde z krvi zistili, že je to chlapec (o čom som bola od začiatku presvedčená) na 3D nám taktiež potvrdil chlapca aj nam ukázal ,,pipika" 🙂 ale nebyť krvných testov tak neverím nikomu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre