Je vidieť v 5 týždni na ultrazvuku plod?

betty26
6. okt 2010

dnes som bola na sono 1 krát podla poslednej menštruácie som mala byt v 8 tyzni a podla sona som v 5.Problém je vtom že lekár povedal že som v 5 tyždny ale plod vobec nevidel ☹ povedal že mám príst na kontrolné sono v pondelok.Som strašne zúfalá má stým niekto skúsenosti?

hennyinnsbruck
26. apr 2018

@vyhuelka ja koli zapalu mocaka a 2x biochemicke... Ale ja som nestresovala😂😂😂😎

vyhuelka
26. apr 2018

@hennyinnsbruck jasné niekedy treba ísť k dr ale ešte som nepočula žeby robil sono tak skoro 🙂 jasné krv treba zobrať a potom popr zopakovať po pár dňoch odber či stúpa... ale sonom by som nestrašila lebo aj tak tam može byť len bublinka alebo vobec nič

hennyinnsbruck
26. apr 2018

@vyhuelka ja mala len taku machulku... Ale ja som vedela co bude vidiet co nie, ale niektore ktore nemaju ziadne problemy ozaj idu skoro a Potom stresuju len.....

majkabr
26. apr 2018

Ja som bola tento týždeň 5+6 tt a bolo vidno aj akciu srdiečka

mamulda92
3. máj 2018

Teraz som.v 6 tyzdni a je vidno gestacny vacok uz

terzka123
18. jún 2018

dobri ďen chcela som sa opitat ci uvas bolo vidno plod v 5 tt dnes som bola na utz a dr vravel ze babo je tam a man aj fotku

terzka123
18. jún 2018
hennyinnsbruck
18. jún 2018

@terzka123 ked je tam je tam co riesis? V 5tt viac vidno nebude😉

terzka123
30. jún 2018

Notak na pokon je v setko ok bola som v stredu na sono mam aj fotečku prudavam bola som v 7 tt a 1 den ale baby ja neviem ako ide nta ft

lucyka7
10. aug 2018

@slonicatko26 ahoj je to sice starsie, ale prosim ta maaam presne takyto isty problem ako ty, podla ms cca 6+5 a dnes podla utz 4tt, objednala ma bud.tyzden, ty si ako vtedy dopadla? Pozeram, ze mas krasne 2 dcerky, tsk asi dobre 😍

slonicatko26
10. aug 2018

@lucyka7 ahoj tak dopadla som dobre, dcérka ma 11 dní 🙂 neboj sa vsetko bude ok, lebo tebe to vycgadza podla poslednej MS a na UTZ o 2 tyzdne neskor, je to normálne 🙂 držím palčeky 🙂

lucyka7
10. aug 2018

@slonicatko26 dakujeeem a blahozelam, dufam, zr aj nam sa postastii 😘

lucyka7
10. aug 2018

@slonicatko26 len u mna ♡ este nie je vidiet

dadus_ka
10. aug 2018

@betty26 v 5tt nemusi byt nic vidiet, mne nevidel ani v 6tt bol tam iba zltkovy vak ale o tyzden uz bolo vidiet nie plod ale embryo, plod sa mu hovori az neskor ked je viac vyvinuté.

slonicatko26
10. aug 2018

@lucyka7 lebo je to skoro, ja som bola podľa MS v 9 tt a podľa ultrazvuku v 7 TT a až potom bolo vidieť.

lucyka7
11. aug 2018

@slonicatko26 dakujem pekne 😘😘 trosku som uz spokojnejsia 😊

girlykurls
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
girlykurls
22. jan 2019

Dobrý deň,chcela by som sa spýtať či niektorá nemate skúsenosti s tým že som mala menštruaciu len dva dni potom dva dni som nemala a zase som potom krvacala ešte deň. Stalo sa mi to prvy krát.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre