Je zaručené, že sa mi tehotenstvom zväčšia prsia?

4. júl 2023

Je zarucene, ze sa tehotenstvom zvacsia prsia? A mozu ostat vacsie pekneho tvaru aj po ukonceni dojcenia?

viestta
4. júl 2023

Nie, nie je zarucene nic. Nemusia sa ani zvacsit, nemusia sa zvacsit ani pri kojeni a po kojeni mozu splasnut aj tie co sa nezvacsili.

deti95060810
4. júl 2023

zaručené nie je nič... a nikto ti ani nič negarantuje....🙂

syslik81
4. júl 2023

zarucene je len to,ze umries-kedy to uz nik nezaruci.. prsia sa naleju mliekom - a potom co bude je vo hviezdach ..

autor
4. júl 2023

@syslik81 no, ze ci sa tu najdu take, ktorym ostali vacsie...

babovka2321
4. júl 2023

Pozri, je sanca, ze ano, ale je aj sanca, ze sa ti tak zvacsia, ze budu same strie, po ukonceni dojcenia budu splasnute ovisnute popraskane smutne psie usi... Radsej nic neocakavaj a prijmi, co ma prist. Ak potom nebudes spokojna, je tu moznost plastickej operacie.

lucia147852
4. júl 2023

Mne sa zväčšili o 2 čísla, ale je na ne tak smutný pohľad, že by som chcela spat svoje malé. Poznám dve kamošky, ktorým sa po ukončení dojčenia ešte zmenšili 🤷🏽‍♀️

nikha2809
4. júl 2023

Ja som sa tehotenstvom zväčšila celá, okrem pŕs.Tie ani len o pol čísla ani keď som bola tehotná, ani keď som chvíľu kojila.

lenvam
4. júl 2023

Mojej mame

maximiliana
4. júl 2023

Kamoske v kazdom tehotenstve narastli o cislo nohy...takze ak nahodou prsia nie, stale je tu sanca, ze budes mat aspon velke topanky 😂

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gemmadimare88
4. júl 2023

Mne nie,akurát sa mi naliali a boli vyššie😂kamoska mala z -0 dvojky , iná kamarátka dojčila z nuliek. Ženské telo je zázrak 🤷‍♀️

ysseba
4. júl 2023

Zaručená vec v živote je len jedna....

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
koniarova
4. júl 2023

Stačí ti pribrať. 😁

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanulienkat
4. júl 2023

Krasne ti narastu. Potom krasne splasnuuuuuuuu.

autor
4. júl 2023

Asico zena to ina skusenost.

aduskatt
4. júl 2023

áno a ostali aj po

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
x_mery_x
4. júl 2023

Nezvacsili sa vobec

marianarem
4. júl 2023

Mne sa ani o chlp nezvacsili.

zuzanka.zuzu
4. júl 2023

@syslik81 mne sa ani nenaliali 😀 autorka - zväčšili sa presne o nič a našťastie sa ani nijako nezmenili po polročnom kojení 😉 takže nie je ani pravidlo, že klesnú

nevenka
4. júl 2023

Zeny, to vazne? Nulky, dvojky...to ake cislovanie? Vy si kupujete ake podprsenky? Ja som v dnesnej dobe a vlastne ani pred 20 rokmi nevidela nikde kosik 0,1,2,3...🙃🤪. Nepoviem, ked toto takto zhodnoti chlap, ale zena???
A k teme - zarucene nemas nic, mne sa zvacsili este pred tehotenstvami. V tehotenstve minimalne, po naliati po porode asi o 1 cislo kosika viac ako som mala pred porodom. No a do konca sestonedelia boli take cca ako v tehotenstve. A potom to zaviselo od schudnutia. Po prvom som schudla do 9 mesiacov na dievcensku vahu, aj prsia sli dole, no a po druhom, tretom a stvrtom to mam asi rovnako uz. Nadvahu 10 kg, prsia 80G. Asi pojde dole na F. Mala ma 6 mesiacov, s vahou stojim, aj prsia su rovnake. Chcela by som inak mensie.
Sesternici sa brutalne zvacsili, nosila po porode kosik 80I, asi rok po porode bola na 80F, po prvom sla este na menej, jedno s druhym s vahou.
Je to individualne, zarucene nemas nic. Ale cim vacsie, tym horsie po kojeni budu vyzerat. To je viac menej iste.

nevenka
4. júl 2023

Aaaaa...kojila som kazde dieta cca 20 mesiacov - priblizne, teda tie 3, stvrte zatial 6 mesiacov.

petamich
4. júl 2023

zvacsili, hned po porode zmensili a to som mala mlieka na rozdavanie 🙂 a teraz aspon ostali viac menej rovnake ako pred tym, no nic moc co sa velkosti tyka

kristiii
5. júl 2023

Áno, počas tehotenstva sa mi o chlp zväčšili a neskôr o dva chlpy zmenšili. Ale toto si asi nechcela čítať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre