Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kedy ísť k doktorovi?

mvladka93h
7. okt 2016

Ahojte tehuľky, mám na Vás pár otázok 🙂. 26.11.2014 sa nám s manželom narodenila krásna zdravá dcéra, ktorá nám robí neskutočnú radosť. Od rok 2016 seme sa začali pokúšať o druhé bábätko, v polke apríla som otehotnela, ale pri návšteve u gynekológa v Gs vaku nebolo nič vidno, tak som chodila na hcg z krvi každý druhý deň taktiež má pozerali ultrazvukom zo spodu či to rastie a či už tam niečo vidno v 7 tt som začala špiniť potm zo špinenie som začala krvácať a nakoniec som 1.6. Potratila a bola som na čistenie. Doktor mi povedal že po troch mesiacoch sa môžme pokúšať znova. 1.9. Do 6.9 som mala mrchu a 1.10 som to mala dostať tak som si robila test ktorý vyšiel pozitívne. Testy som si robila pomaly každý deň a test bol vždy pozitívny. Len teraz mam strach ísť ku doktorovi čo mi povie, či je to v poriadku alebo od znova budem v tých stresoch. Kedy tam vlastne mám ísť? (pretože vtedy som bola veľmi skoro a nedopadlo to dobre) A či to nieje skoro že som otehotnela?.....

sibalka21
7. okt 2016

@mvladka93h zavooaj k lekarke, povec jej co je vo veci a ona ti povie kedy mas prist... a to ze si prisla minule velmi skoro a nedopadlo to dobre s tym vobec nesuvisi... bohuzial potratila by si aj keby si nebola u lekarky... hlavne klud a mysli pozitivne 🙂

loolipop
9. okt 2016

Nie je to skoro, si v tom, tes sa 🙂. Na kontrolné sono sa odporúča ist v 8tt ,vtedy je sanca,ze tam nieco Dr uvidi. A dovtedy klud,prihovaraj sa malickemu a určite to tentokrat vyjde. Drzim palce a daj vedieť ako sa darí 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli