Kedy sa dá počas tehotenstva spraviť test otcovstva?

kasandra0
23. júl 2011

Dobry den, chcem sa opytat, kedy sa da najskor v tehotenstve spravit dna test otcovstva? posledna menstruacia bola 25.6. a ovulacia 9.-10.7. ale 8.7. som mala styk s jednym muzom, bez ochrany a 9.7.som mala prerusovany styk s inym.viete mi povedat aka je sanca ze je to dieta toho prveho?som tehotna (samozrejme si uvedomujem svoju nezodpovednost, prosim vas len o nazor, nie moralizovanie).dakujem

evittam
17. nov 2015

@monika1293no, tak neviem kolko mas rokov,zena.....Ty ho milujes,ale on teba asi tazko,ked pochybuje a neveri ti. A kazdy chlap pochybuje?! To aku telenovelu pozeras?
Ja mam dve deti s muzom,ktoreho milujem a v zivote nepochyboval a ani by ho to nenapadlo....

melania132
19. nov 2015

@monika1293 kazdy chlap pochybuje?? 😀 ty kokos ake silne tvrdenia....zjavne mas vela skusenosti .... 😀 mne sa tu niekedy rozum zastavuje

elenkataki1
31. mar 2016

v Reprogene v BA sa skús informovať..my sme tam boli síce kvôli detailnejšiemu spermiogramu, ale robia aj testy otcovstva

antonia1504
18. nov 2016

@kasandra0
nemusí len z plodovej vody tak isto mám menší problém a zistila som že sa to dá z krvi
http://tehotenstvo.rodinka.sk/kym-rastie-brusko...

makulova12
21. júl 2020

Ahojte možem aj ja male info ak som mala2.1 pohlavni stik a potom 7.2 a otehotrnala som 19.2 tak bude to od februara ??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre