Kto je otcom?

tartaros86
3. mar 2016

Ahoj. Mam taky problem. Som v siedmom tyzdni tehotenstva. So snubencom som mala sex niekedy v strede januara. A mali sme dojem, ze mu uslo. Robili sme to bez ochrany. Menstruaciu som mala naposledy podla planu 11 janura. Ide o to, ze s druhym chlapcom som spala 22. Janura a mal ochranu. Lenze tu ochranu si asi dvakrat nasadil opacne a nedala sa mu stiahnut tak nakoniec ju otocil lenze mal vlhky penis a na nom preejakulat. Potom ked si ho uz konecne nasadil spravne tak pred erekciou ho vytiahol zo mna a z kondomu a spravil sa mi na podbruzko. Pre istotu kym dosiel do kuchyne po obrusky tak mi ejakulat pozhrnal vyssie z podbruska rukou. Bal sa nech mi to nestecie nizsie. Potom prisiel s obruskami poutieral moje podbrusko a svoje dlane a prsty servitkou. No a chvilku na to ma prstoval. Takze spravil dve chyby: dvakrat si nasadil zaciatok kondomu opacne na vlhky penis (asi predejakulat) a potom ako mi pozhrnal ejakulat z podvruska svojimi rukami tak ma chvilku na to prstil. Ked som si dala vypocitat datum pocatia tak mi to vyslo 22ho januara.

U koho je prosim vacsia sanca ze sa to stalo? U mojho snubenca ktory mal pocit, ze mu uslo ked sme to robili bez ochrany alebo u mojho milenca ktory sa sice do mna nespravil ale mal chvilku otoceny kondom a mozno ma prstil s nedokonale vysusenymi rukami? Veeelmi vam budem vdacna za odpoved...

marcelatje
3. mar 2016

Moja kristalova gula mi hovori ze tvoj snubenec je chudak tvoj milenec debil a ty uuuupla .... Ved ked musis trtkat kade tade v prvom rade ries ochranu

1234lubka
3. mar 2016

😀 😀 😀 😀 ach boze 😀 😀 😀 😀 no neviemco je u teba stred januara ale u mna okolo 15teho-vtedy ti asi kramy koncili, takze najskor od milenca...ale na to ti spolahlivo odpovie len test otcovstva...zo svadby asi nic nebude a ty by si si mala riadne vstupit do svedomia aby si sa s takym pristupom k zivotu a partnerstvu este niekedy vidala 😀 😀 😀

pribinak
3. mar 2016

Ale ved to je jednoduché, uvidis na koho sa bude viac podobať

lubica285
3. mar 2016

To by si mala asi ty vediet, nie? A tato otazka je tak trochu chora. Mas milenca aj priatela. Aby si dietatko nakoniec sama nevychovavala. Hanbila by som sa aj pozriet do oci priatela.

petulda333
3. mar 2016

A take čupky otehotneju bez problemov,a zeny ktore po dietati tuzia a netrtkaju s kadekym si pre tehotenstvo vytrpia dost a nedari sa...ach

terezka1947
3. mar 2016

teba by som na miesta toho snubenca...mamy a otca prehla cez koleno,lebo toto normalna zena neurobi

simik22
3. mar 2016

11. januara si mala menstruaciu a v strede januara sex so snubencom? to si mala neplodne dni, otcom je asi milenec.

jennstella
3. mar 2016

Nie su prazdniny momentalne?

lydulka
3. mar 2016

toto mohol len nejaký pubertacik muzskeho rodu pisat 😀 😀 😀

jlp
3. mar 2016

Stredne Slovensko ma prazdniny, tak sa mláďa doma nudi. Pokial nie a dotycna tuzo otazku mysli vazne. Tak mi je luto najma snubenca a rodiny. Ona so svojou sprostostou bude musiet zit. Dufam, ze si aspon to nevinne mimi necha. Hlupana.

vika35
3. mar 2016

vychadza to skor na milenca.
ale dufam, ze si tu z nas len srandu robis.

luvika
3. mar 2016

Skvele vymyslena tema na pobavenie :D aspon je na com sa zasmiat :D len neviem co je vtipnejsie...ci tema samotna,alebo zhrozene a poburene prispevky, co bolo asi cielom zakladatelky/zakladatela temy :D

janulkalaura
3. mar 2016

Toto je cisty blazinec...😀 😀 😀 😀 😀 najskor v noci niaky sialenec a tearz toto....

bonaqa2013
3. mar 2016

to máš jedno, len nech niekto platí alimenty.... 😀 😀 😀

jabadaba
3. mar 2016

otcom je ten treti!

mayamibee
3. mar 2016

Mne je luto najviac toho dietata, vela rozumu si asi nepobrala, som to skoro nedočitala, ved to je ako z Bravo Girl.

jadelka
3. mar 2016

vacsinou je na vine postar. Este,ze su len dvaja potencionalni otcovia,si predstav,zeby si spala s 3,4,5....niekedy sa to na vojne zistovalo tak,ze dali nastupit pluk a vsetci dali gate dole a potencionalny otec bol identifikovany na zaklade spomienok mamicky.....

dominika6
3. mar 2016

keby si to prehltala,nemusela by si byť tehotná...
a budú to samozrejme dve deti,to si ako predstavuješ,že len jedno ked sa obidvaja do teba spravili?
😀

victory1
3. mar 2016

zeby zahradnik? 😝

qidko
3. mar 2016

To babo bude predsa toho co ma viac penazi:( nemyslite?

elviku11
3. mar 2016

a obidvaja vedia, ze si tehotna? Alebo len jeden z nich? A kedy mate termin svadby?

kokazm
3. mar 2016

V našej dedine sa spomína stále dávny príbeh.....Tak slečna XY bola taká radodajka. Neodsudzujem, proste jej to chutilo. Potom otehotnela, testy DNA sa robili iba v krajskom meste a mali ísť vtedy na určitú hodinu na určenie otcovstva. 17-ti chlapi z dediny sa stretli v tom autobuse !!!!!!!!

pukita
3. mar 2016

Dufam ze toto je vtip 😐 pises o tom ako by to bola rutina ako kupit chleba. Super zatlieskaj si ze nevies cije decko cakas. Jedina odpoved su testy dna. Klamat mozes tak rok...mozno podla toho ako vyzeraju ti dvaja oteckovia.

enia74
3. mar 2016

mna by zaujimalo ci si to chces nechat.. a ako sa k tomu postavia chlapci...?
lebo podobne sa stalo aj mojej kamoske, milenec ju vysmial do tvare ked od neho pytala na UPT (lebo s nim bola len raz) a frajer ju poslal a zaplatil UPT kedze sa nechcel viazat. ale ona uz ma jednu dceru a dalsie nechcela. za peniaze od milenca si chcela kupit cizmy 😀 no nevyslo jej to..
tak som zvedava co urobis ty...

ludka140281
3. mar 2016

🙂 ved dnes je to už aj tak,že žiju v trojke 🙂 ty,snubenec,milenec ....ale dost som sa nasmiala,ked som to čítala,tak budete mat veselý život,vela štastia 😀

krajcikovad
3. mar 2016

Toto je len zart, vsak????

libka1
3. mar 2016

ty si presne dokazom toho ze vacsine chlapov je uplne jedno do koho to strcia 😀 svata prostoto... alebo lepsie povedane len prostoto, svata asi nebudes....

katuliena82
3. mar 2016

pozdravujem tvojho snubenca - parohaca... nikto tu nema vestecku gulu, otcom moze byt ktokolvek z nich. Toto je jeden z mnohych dovodov, preco sa opati byt verna/verny.

katka1981
3. mar 2016

Tak tazke slovne ulohy sme v skole nemali, ale ked si sa isla k....t, mala si sa na riesenie dopredu opytat. Nechapem ako je niekto sprosty a ked uz, tak nech drzi hubu a potichu sa hanbi.

jankako
3. mar 2016

Mňa drbne... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre