Kto vie vypočítať podľa čínskeho horoskopu pohlavie?

littlebaby
15. feb 2012

ja sa v tom nejako neviem zorientovat 🙂

kbeata
15. feb 2012

skus Jonáš,meno si uz nepamatam,niekto ho povazoval za cudaka 😉
ja som to nasla na nete,bola tam aj taka tabulka,prisaham ze mi vysla,teda pohlavie 😉

littlebaby
autor
15. feb 2012

@kbeata jonas ?

sisaha
15. feb 2012

@littlebaby ale ziaden jonas...v tej tabulke musis pozriet tvoj vek- cize v danom roku a mesiaci, kedy by si mala porodit. Napr. ja som v case narodenia mojej dcery mala este 32 rokov a ona sa narodila v juli, tak mi vyslo dievca.

littlebaby
autor
15. feb 2012

@sisaha vychadza mi to srandovne lebo termin mame medzi 22.6 -2.7 a na jun mi vychadza caja a na jul chlapec 🙂

sisaha
16. feb 2012

@littlebaby 😀, tak potom uz len cakat na uzv. Ale ja by som sa priklanala k tomu kedy ti presne urcili datum porodu.

lili_mia
16. feb 2012

no to je srandovné, hlavne že spermia, ktorá oplodní vajíčko, má v sebe chromozón, ktorý určí pohlavie a vy si idete vypočítavať pohlavie podľa akejsi tabuľky, dá sa ovplyvniť akurát teplotou, počasím, vraj v studenom počasí sú aktívnejšie spermie s X

kbeata
16. feb 2012

@littlebaby daj si do googlu jonasova metoda,to ti vyhodi par stranok,teraz som sa nato pozerala,nebola som si ista 😉

mb
16. feb 2012

@sisaha ahoj musim ta opravit.V tej tabulke musis pozriet vek matky a mesiac pocatia a nie mesiac porodu ako si napisala. 😉

branki
16. feb 2012

jooj baby, ale v tej tabulke musite pozerat lunarny vek matky, nie realny a to je priblizne rok +, posielam link, kde vam to pekne vyrata, mne aj kamoskam to podla toho vyslo, skuste ci vam to vyjde a dajte vediet : http://www.chinesegenderchart.info/gender-calcu...

zuzikak
1. mar 2012

heh, tak podla tohto zazraku nam to ukazuje na dievcatko ale na 3D uzv je to chlapcek tak neviem, neviem, ci su datumy az tak uzasne spolahlive.....

anjelik0907
2. mar 2012

@lucinocka no mne to sedí 😉 😉 😉 😉

maribell
9. mar 2012

ja som otehotnela ked som mala 19 rokov a mesiac november. Zatial mi vychadza dievcatko podla kalendara po ktorom aj tak velmi tuzim..a tusim ze by to mohlo byt dievcatko 🙂 na zaciatku aprila ideme na sono tak ked sa nebude krpec hanbit a neotoci sa nam ritkou tak budeme vedet :D DRZTE PALCE NECH JE TO DIEVCATKO 🙂

melinduska
9. mar 2012

Tento čínsky kalendár je len vec náhody podľa mňa... Mám 2 dievčatá čo mi vychádzali chlapci , teraz čakám znova dievčatko a znova to mal byť chlapec 🙂 Takže neviem 😎

sandy80
10. mar 2012

mne vychádzalo dievčatko a čakám chlapčeka🙂 je to iba vec náhody - môj názor 😉

eroska8
16. nov 2013

@branki ale ako to treba vyatat???? bozeeeeeee

branki
16. nov 2013

@eroska8 http://www.chinesegenderchart.info/gender-selec... chod do tejto sekcie, gender selection, zadaj tvoj datum narodenia, rok kedy planujes byt tehtona, ci preferujes chlapca alebo dievca, a tam ti vyhodi pekne tabulku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre